صفحه 22 از 72 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 715

موضوع: اقامت دائم از طریق ویزای EB3

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم از طریق ویزای EB3

من فکر میکنم اگر بتونیم با چند نفر که رفته اند مصاحبه لینک شویم ۹۰ درصد سوالات جوابشون داده میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ir5516 نمایش پست ها
    من فکر میکنم اگر بتونیم با چند نفر که رفته اند مصاحبه لینک شویم ۹۰ درصد سوالات جوابشون داده میشه
    شما درست میگید، ولی من هر چی سعی کردم که افرادی جلوتر از خودم رو پیدا کنم و مستقیما با آنها صحبت کنم، متاسفانه پیدا نکردم و اولین کلاینت وکیل من هم خرداد ماه وقت مصاحبه خواهد داشت، لذا وکیلم هم نمیتواند در این مورد فعلا کمکی به من بکند، لذا اگه شما کسی را پیدا کردید که مصاحبه اش را انجام داده بود، لطفا سوالات ما رو هم از ایشان بپرس و اطلاع رسانی بفرمایید. لازم بذکر است که من در مرحله I140 هستم و همچنین با 14 نفر در ارتباط هستم ولی همگی آنها عقبتر از من هستند.

Junior Member

یک نفر در این فروم نوشته بود که نامه مصاحبه و محلش براش فرستاده شده که در Jan 2016 این مطلب رو عنوان کردهبود پس تا حالا قطعا رفته مصاحبه اگه اوندوستمونراهنمائیمون کنه عالی میشه واینکه در سایتهای دیگر فرومی در رابطه با کیس ما وجودداره؟

Junior Member

وکیل من تا الان ۴ را ۵ فر رو برای مصاحبه فرستاده و اطلاعتشون به من نمیده میگه محرمانه است. به نظرتون این منطقیه؟

Junior Member

شما اگه جواب i140 رو دریافت کرده باشی حدودا ۳ ماه دیگه طول میکشه تا مدارکتون ارسال بشه برای سفارت

Junior Member

شما اگه جواب i140 رو دریافت کرده باشی حدودا ۳ ماه دیگه طول میکشه تا مدارکتون ارسال بشه برای سفارت
    سلام، من در مرحله I140 هستم ولی هنوز این مرحله رو پاس نکردم، چون متاسفانه USCIS از کارفرما مدارک بیشتری خواسته و کارفرما قرار هست یک ماه دیگه مدارک مربوطه رو ارائه دهد.

Junior Member

وکیل من تا الان ۴ را ۵ فر رو برای مصاحبه فرستاده و اطلاعتشون به من نمیده میگه محرمانه است. به نظرتون این منطقیه؟
    خیر منطقی نیست، شما باید فشار بیشتری به ایشان بیارید.

Junior Member

کاش میشد از ims آمار ایرانی ها رو گرفت من تا ایمیل میزنم سریعا به وکیلم میگه اگر شما دوستان میتونید از IMS آمار بگیرید

Junior Member

با این تفاسیر این شرکتها از قبل ميدونستن که احتمال ردی در مصاحبه خیلی بالاست که قرارداد من رو جوري تنظیم کرده بودن که همش به نفع من بود به جز قسمت رد شدن در مصاحبه که نوشته در صورتی که مشکل از سوی آنان نباشد و در مصاحبه رد بشي هیچ مبلغی برگشت داده نخواهد شد. این با اون وعده وعیدهای اولیه که احتمال قبولی در این روش در حدود صد در صد هست کاملا مغایرت دارد و عملا دارن از ما کلاهبرداری میکنن نامردها. اگه اينطوري باشه من که تنها 25 درصد کل مبلغ قرارداد رو دادم بهتره که ديگه چیزی پرداخت نکنم و به فکر راهی ديگه برای خودم باشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Taha5656 نمایش پست ها
    با این تفاسیر این شرکتها از قبل ميدونستن که احتمال ردی در مصاحبه خیلی بالاست که قرارداد من رو جوري تنظیم کرده بودن که همش به نفع من بود به جز قسمت رد شدن در مصاحبه که نوشته در صورتی که مشکل از سوی آنان نباشد و در مصاحبه رد بشي هیچ مبلغی برگشت داده نخواهد شد. این با اون وعده وعیدهای اولیه که احتمال قبولی در این روش در حدود صد در صد هست کاملا مغایرت دارد و عملا دارن از ما کلاهبرداری میکنن نامردها. اگه اينطوري باشه من که تنها 25 درصد کل مبلغ قرارداد رو دادم بهتره که ديگه چیزی پرداخت نکنم و به فکر راهی ديگه برای خودم باشم
    با سلام، آقای Taha5656 صحبتهای من و آقای IR5516 بر اساس حدس و گمان هست چون وکلا اطلاعات کافی و صحیح در اختیار ما قرار نداده اند و ما بر اساس یک سری فرضیات در مورد مصاحبه صحبت میکنیم، لذا زود ناامید نشوید. وکیل من با وکیل ایشان فرق میکند و وکیل ایشان مدعی است که 5 نفر از کلاینتهایش مرحله مصاحبه را با موفقیت انجام داده اند که با توجه به اینکه تمام ما ایرانیها clearance بعد مصاحبه خواهیم داشت و این مرحله حدوداً بین 2 تا 6 ماه زمان خواهد برد، لذا این 5 نفر که مصاحبه شان اگر انجام شده باشد و در مصاحبه اگر قبول شده باشند، میبایستی ماکزیمم تا 6 ماه دیگر ویزاهایشان صادر شود، خوب اگر صادر شود یعنی همه چی خوب انجام شده است و مطمئناً وکیل ایشان تبلیغات سنگینی را بابت این ویزاها شروع خواهد کرد و یعنی وکیل ایشان راست میگفته و فقط اطلاعات به آقای IR5516 نمیداده. در ضمن اولین کلاینت وکیل من 25 می در ترکیه مصاحبه دارد و با توجه به رو راست بودن وکیل من، آن روز اطلاعات لازم را دریافت و حتما اطلاع رسانی خواهم کرد. در ضمن شما در چه مرحله هستید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)