صفحه 3 از 72 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 715

موضوع: اقامت دائم از طریق ویزای EB3

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم از طریق ویزای EB3

سلام نه هنوز کیس نامبرم تایید نشده ولی دارم بطور مستمر هر روز permchecker رو چک میکنم فکر کنم همین روزا اوکی بشه...امیدوارم

سلام دوستان من و همسرم هم ميخوايم از اين طريق اقدام كنيم ولي واقعا هنوز مردد هستيم؟راه ساده اي به نظر ميرسه و البته پر هزينه اما اگه درست باشه واقعا مي ارزه،لطفا اگه كسي واقعا از اين روش موفق شده اينجا بزاره نتايجش رو ممنون

آقاي portaraf لطفا اگه موفق شدين به ماهم خبر بدين؟كاش دوستاني كه از اين روش اقدام كردن به ماهم اطلاعات ميدادن تا از سردرگمي خارج شيم

Junior Member

حتما به محض اوکی شدن این مرحله خبر میدم...الان در حال حاضر پرونده های ماه اپریل دارن تایید میشن و من تاریخ کیس نامبرم می هست...

ببخشيد براي شما چقد طول كشيد تا به اين مرحله رسيدين؟

Junior Member

الان حدود ۶-۷ ماه میگذره ک اقدام کردم

ببخشيد ميتونم نام وكيلتون رو بپرسم تو خصوصي؟چون صندوق پستي شما گويا پر هست و من نميتونم پيام خصوصي بدم،ما ميخوايم از اين روش استفاده كنيم ولي نميدونيم به كي اعتماد كنيم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط leilamohsen نمایش پست ها
    ببخشيد ميتونم نام وكيلتون رو بپرسم تو خصوصي؟چون صندوق پستي شما گويا پر هست و من نميتونم پيام خصوصي بدم،ما ميخوايم از اين روش استفاده كنيم ولي نميدونيم به كي اعتماد كنيم
    سلام...
    تو این فروم زیاد در مورد این چیزا صحبت شده بود که هر چی گشتم نبود(قاعدتا نباید حذف میشد چون به اصلا ماهیت فروم همینه؟؟؟؟؟!!!!!) حالا خلاصه اینو بگم که خودنون باید به نتیجه برسید اگه کسی بهتون اسم شرکتی یا وکیلی رو گفت بدونید داره تبلیغ می کنه...
    یه جستجوی ساده تو گوگل تو همون صفحه اول، اسم تمام شرکتهای مطرح رو میاره، به هموشون زنگ بزنید شرایط رو بپرسید یعد تصمیم بگیرید.
    من خودم منتظرم که Perm برام صادر بشه(حالا اینکه چیه فقط بگم که اولین مرحله اداری کاره...) . تو این 6-7 ماه چیزی مبنی بر اینکه کسی پول کسی رو خورده باشه نشنیدم.... فعلا همه منتظرن.... ظاهرا که یکی دونفری از کل این ماجرا به مرحله گرفتن ویزا رسیدن....

به هر حال هر روش مهاجرتی ریسکه خاص خودش رو داره .... تو هر سیستم قانونی هم بالاخره آدم سودجو پیدا میشه که کلاهبرداری کنه (مراقب باشید که با کی شروع مکنید.)

بعضیا تو این فروم خیلی سفت و سخت میخوان بقیه رو نجات بدن (انگار که بقیه نه چشم دارن نه گوش و نه عقل) البته حق دارنا انقدر که تو این مهاجرتها ما ایرانیا سر خودمون کلاه گذاشتیم که حد ومرز نداره ولی درکل بقیه هم شعور دارن!!!!

به هر حال اینم روشیه دیگه... یا درست از آب در میاد بعضیا به مراد دلشون میرسن یا نه که خب یه شکسته بزرگه با هزینه زیاد.....

موفق باشید......

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ferix2013 نمایش پست ها
    سلام...
    تو این فروم زیاد در مورد این چیزا صحبت شده بود که هر چی گشتم نبود(قاعدتا نباید حذف میشد چون به اصلا ماهیت فروم همینه؟؟؟؟؟!!!!!) حالا خلاصه اینو بگم که خودنون باید به نتیجه برسید اگه کسی بهتون اسم شرکتی یا وکیلی رو گفت بدونید داره تبلیغ می کنه...
    یه جستجوی ساده تو گوگل تو همون صفحه اول، اسم تمام شرکتهای مطرح رو میاره، به هموشون زنگ بزنید شرایط رو بپرسید یعد تصمیم بگیرید.
    من خودم منتظرم که Perm برام صادر بشه(حالا اینکه چیه فقط بگم که اولین مرحله اداری کاره...) . تو این 6-7 ماه چیزی مبنی بر اینکه کسی پول کسی رو خورده باشه نشنیدم.... فعلا همه منتظرن.... ظاهرا که یکی دونفری از کل این ماجرا به مرحله گرفتن ویزا رسیدن....

به هر حال هر روش مهاجرتی ریسکه خاص خودش رو داره .... تو هر سیستم قانونی هم بالاخره آدم سودجو پیدا میشه که کلاهبرداری کنه (مراقب باشید که با کی شروع مکنید.)

بعضیا تو این فروم خیلی سفت و سخت میخوان بقیه رو نجات بدن (انگار که بقیه نه چشم دارن نه گوش و نه عقل) البته حق دارنا انقدر که تو این مهاجرتها ما ایرانیا سر خودمون کلاه گذاشتیم که حد ومرز نداره ولی درکل بقیه هم شعور دارن!!!!

به هر حال اینم روشیه دیگه... یا درست از آب در میاد بعضیا به مراد دلشون میرسن یا نه که خب یه شکسته بزرگه با هزینه زیاد.....

موفق باشید......
    مخلص جناب Ferix !
    آقا می بینم که اینجام خوب عرض اندام می کنی
    خواستم خدمت دوستان عزیز بگم که بنده، تمامی فرمایشات ایشون رو تایید می کنم.
    پیروز باشید.
    ویرایش توسط masbafa : November 16th, 2015 در ساعت 12:25 AM

Junior Member

با جناب Ferix ! کاملا موافقم .... leilamohsen شما باید خودنون تحقیق کنین و یه وکیل یا شرکت خوب پیدا کنین ...متاسفانه نمیشه کسیو پیشنهاد داد
    امیدوارم موفق بشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)