صفحه 30 از 72 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 715

موضوع: اقامت دائم از طریق ویزای EB3

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم از طریق ویزای EB3

نقل قول نوشته اصلی توسط Behroozn نمایش پست ها
    با سلام kimianabv عزیز و تشکر از پاسخ شما که بسیار آموزنده بود بنده تا مرحله i-797 کلیه هزینه های قانونی و دولتی را خودم پرداخت کرده ام آیا پرداخت این هزینه ها به عهده کارفرمانیست؟
    با سپاس از شما. تا مرحله صدور مجوز کار یا همان کلیه هزینه های دولتی بر عهده کارفرما است. ولی بعد از صدور که پرونده شما به اداره مهاجرت ارسال میشه, چون پرونده مهاجرتی شما است, بر عهده خودتان است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد MOT

با سلام خدمت جناب یا خانوم کیمیا
    امیدوارم بنده را جدیدالورود ندانید . ولی این موضوع (29 نفر) همه ی کسانی که اقدام کردن رو نگران کرده (البته مصاحبه و ویزای آنها ) .مشتاقانه منتظرadministrative process شما به همراه فایل نامبر هستیم . اگر هم فکر میکنید این کار به لحاظ امنیتی مشکل دارد به دو سه نفر از دوستان پیام خصوصی بدهید . حرف دوستان برای ما گواه است . البته به شرطی اینکه این دوستان حداقل شامل ali666 , taha5656 باشد .

Junior Member

با سلام دوستان طی تماسی که امروز بابادفتر تهران وکیلم داشتم اعلام کردند که کلایت ایشان در ترکیه یک ضرب ویزاا گرفته اند. البته اگر صحت داشته باشد ظرف هفته آینده قابل رویت خواهد بود

Junior Member

دوستان کسی میتونه سورس این خبر رو در IMS پیدا کنه ؟

Junior Member

سلام، 3 ماه پیش این خبر آمد و ظاهراً ایشان کلاینت آقای طاهری هستند.
    [IMG]C:\Users\Ali\Desktop\53bed31cb74891ae64a31e4c592ef 86d_L.jpg[/IMG]

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali666 نمایش پست ها
    سلام، 3 ماه پیش این خبر آمد و ظاهراً ایشان کلاینت آقای طاهری هستند.
    [IMG]C:\Users\Ali\Desktop\53bed31cb74891ae64a31e4c592ef 86d_L.jpg[/IMG]
    متاسفانه سایت IMS باز نمیشه ، اینطور که ادعا کردن بنا به اعلام IMS , باید در سایتشون چیزی در این مورد نوشته باشند !

دوستان عزيز تا حالا كسي به مصاحبه سفارت رسيده است ؟ و آياكسي ميداند تو مصاحبه چه چيزايي پرسيده مي شود ؟

Junior Member

من oct 2014. براي برنامه EB3 اقدام كردم و همه چيز خوب پيش رفت تا وقتي كه در مرحله آخر reject شدم. و الان هيچكس پاسخگوي ضرر من نيست.در صورتي كه نتيجه اين برنامه از قبل معلوم بوده كه چه قدر احتمال قبوليش كمه و وكلا اين رو بهتر از هر كسي ميدونن.اين شركتهاي وكالت با وعده وعيدهاي بسيار كارها رو پيش ميبرند و تا قبل از صدور ويزا همه پول رو تسويه ميكنند و حتي زماني كه قرارداد رو مينويسين اجازه تغيير در هيچ بنديش رو ندارين و تنظيم قرارداد هم به گونه اي هست كه به شما اجازه هيچ اعتراضي رو نميده. براي اين وكلا حق الزحمه هيچ پرونده وكالتي ٢٠٠ ميليون نيست !! و اين پول شيرين در اين تعداد زياد مي ارزيده كه حتي اعتبار خودشون رو زير سوال ببرن و اينكار ١ كلاهبرداريه آشكاره!!!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Stimberg نمایش پست ها
    من oct 2014. براي برنامه EB3 اقدام كردم و همه چيز خوب پيش رفت تا وقتي كه در مرحله آخر reject شدم. و الان هيچكس پاسخگوي ضرر من نيست.در صورتي كه نتيجه اين برنامه از قبل معلوم بوده كه چه قدر احتمال قبوليش كمه و وكلا اين رو بهتر از هر كسي ميدونن.اين شركتهاي وكالت با وعده وعيدهاي بسيار كارها رو پيش ميبرند و تا قبل از صدور ويزا همه پول رو تسويه ميكنند و حتي زماني كه قرارداد رو مينويسين اجازه تغيير در هيچ بنديش رو ندارين و تنظيم قرارداد هم به گونه اي هست كه به شما اجازه هيچ اعتراضي رو نميده. براي اين وكلا حق الزحمه هيچ پرونده وكالتي ٢٠٠ ميليون نيست !! و اين پول شيرين در اين تعداد زياد مي ارزيده كه حتي اعتبار خودشون رو زير سوال ببرن و اينكار ١ كلاهبرداريه آشكاره!!!!!!!
    سلام دوست عزيز، علت ریجکت شدنه شما چی اعلام شده؟
    آیا اشکال از کم کاری وکیل بوده یا از مصاحبه خودتون؟

جسارت به این عزیز نباشه وا قعانمیشه نه به اونهایی که acceptشدن ونه به rejectاعتماد کرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)