صفحه 33 از 72 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 715

موضوع: اقامت دائم از طریق ویزای EB3

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم از طریق ویزای EB3

من با نظر دوست عزیز آقای pooriya2014 کاملا موافقم.

کسی با مجوز وزارت کار روحیه نمیگیره . مجوز وزارت کار برای 99 درصد متقاضیان صادر میشه و هیچ گونه ارتباطی با ویزا نداره .

حتی این تعداد مجوز وزارت کار نا امید کننده هم ست . این همه مجوز وزارت کار آمده ولی هیچ خبری از ویزا نیست و حتی چندی پیش شخصی آمد و گفت ریجکت شده.

یعنی تمامی متقاضیان در مصاحبه رد شده اند .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi rezaei نمایش پست ها
    اگه این روش جواب نمیداد خود اداره مهاجرت این روش رو حذف میکرد تا دست سود جویان رو از بین ببره.و یک دلیل دیکه اداره کار هست که شما رو بعنوان یک نفری که بدرد این شغل میخوره قبول کرده دلیل قانونی بودن و همچنین درست بودن روش مهاجرت است.
    دوست عزیز الان ده ها راه برای گرفتن ویزای آمریکا وجود داره و هیچوقت هم حذف نشدند ولی هر ساله تنها تعداد انگشت شماری از اون طرق ویزا میگیرند . این دلیل نمیشه که چون این روش از لیست روش های مهاجرت آمریکا حذف نشده پس حتما جواب میده .

در این روش انقدر اما و اگر و مشکلات قانونی وجود داره که حتی از لحاظ تئوری هم قابل قبول و موفق نیست . این روش هم مثل EB5 که وکلای عزیز گل و بلبل نشونش میدن مشکل داره و به این سادگی ها نیست و درصد موفقیتش بسیار پایینه.

دوست عزیز من این روش رو اقدام کردم و ناامید هم نیستم و امیدوارم که تا حالا خوب پیش رفته تا اخرش هم خوب پیش بره و از اون دسته از دوستانی که احتمالا بعلت اینکه خودشون به دیگران اعتماد ندارن میان و از کلاهبرداری دیگران راحت سخن میگن خواهش کنم که با افکار مردم بازی نکنن و باعث استرس و بد بینی نسبت به کسانی که با فکر برنامه اقدام کردن نشن.
    البته من منظورم به شخص خواصی نیست.

Junior Member

دوستان عزیز . کسانی که میان توی این فروم و از فعالیت وکلا دفاع میکنند و شما رو به بستن قرارداد و خوشبینی تشویق میکنند معلومه که شخص عادی نیستند....

من به وکلایی که ایران نیستند و صرفا با یک مدرک 6 ماهه ی مشاوره ی مهاجرت کانادا اومدن و برای ویزای آمریکا فعالیت میکنند اعتماد ندارم.
    250 ملیون رو نمیدم دستشون بعد بیام بگم من امیدوارم .

تا حالا خوب پیش رفته ؟ نگران نباشید . تا روز مصاحبه خوب پیش میره... بعد از مصاحبه چنان ضربه ای میخورید که از تمام امیدهاتون پشیمون میشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi rezaei نمایش پست ها
    دوست عزیز من این روش رو اقدام کردم و ناامید هم نیستم و امیدوارم که تا حالا خوب پیش رفته تا اخرش هم خوب پیش بره و از اون دسته از دوستانی که احتمالا بعلت اینکه خودشون به دیگران اعتماد ندارن میان و از کلاهبرداری دیگران راحت سخن میگن خواهش کنم که با افکار مردم بازی نکنن و باعث استرس و بد بینی نسبت به کسانی که با فکر برنامه اقدام کردن نشن.
    البته من منظورم به شخص خواصی نیست.
    از توضیحاتی که در پست قبلیتان در خصوص مدارک لازم دادید ممنونم خیلی جامع وکامل بود.من خودم نه وکیل هستم ونه مشاور وکیل، وامیدوارم تا آخرین مرحله پرونده ام بخوبی پیش برود وبرای همه کسانی که اقدام کرده اند هم همین آرزو را دارم.متاسفانه فضای این تاپیک پراز انرژی منفی ومسموم است واین آخرین پستی است که من در این صفحه میگذارم.فقط خواستم به کسانی که اقدام کردند مانند خودم بگویم امیدتان را از دست ندهید .بازهم بهتون خبر خوب بدهم که دیروز شنیدم یکی از کلاینت های وکیلم در مصاحبه یک ضرب ویزا گرفت آن هم پس از سپری کرددن ۱۴ ماه نه ۱۸ ماه.به طور کاملا عجیبی کارهای ایشون سریع پیش رفته بود.
    نگران نباشید وانرژیهای منفی را از خودتون دور کنید که بازتاب این انرژیها اثر مستقیمی رو زندگیتون دارد.
    صمیمانه آرزومند موفقیت تمام دوستان دراین مسیر هستم.

دوست عزیز ممنون بابت لطفت. من هم بخدا نه وکیلم و نه مشاور وکیل و نه طرف دار وکلا. من واقعا متوجه طرز فکر بعضی از دوستان نمیشم خودشون هیچ اقدامی نکردن حالا به هر دلیلی بعد میان و درباره راه و روش کار دیگران هم ایراد میگیرن. بابا مردم دوست دارن وکیل بگیرن و تو این روش اقدام کنن شما چرا جوش پول مردم رو میزنی و از اول تا اخر کارتون فقط منفی بافتن و منفی گفتن. اصلا شما اقدام نکن برادر یک وقت پولتو وکلا نخورن. دیگه به بقیه چیکار داری.

Junior Member

بله دوستان عزیز . من اقدام نکردم و نمیکنم . برای اینکه به نظر من اصلا عاقلانه نیست که آدم بیاد 250 ملیون تومن بده به کسی که نه وکیله و نه آمریکا زندگی میکنه ! اون هم با یه قرارداد که توش نوشته بعد از مصاحبه هیچ پولی برگدونده نمیشه . یک روش ریسکی که پر از مشکله و طبق گفته ی وکلای آمریکا احتمال قبولیش بسیار پایینه .
    حالا شما فرض کنید آدم 250 ملیون تومان پول بده برای این راه پر ریسک بعد بیاد بگه "باید امیدوار باشم و مثبت فکر کنم" . شما اسم این رو چی میگذارید ؟
    امیدوار به چی ؟! دوستان اگر بدون پشتوانه امیدوارم باشید و بدون هیچ دلیلی مثبت فکر کنید قطعا بعد از مصاحبه چنان ضربه ای میخورید که تا آخر عمر از یادتان نمیرود .

دوستان من این ها رو عرض میکنم برای اینکه اطلاع رسانی کنم . بله , من جوش پول مردم رو میزنم برای اینکه میخوام مردم بدونن واقعا چه خبره . ببخشید اگر نون یک عده داره آجر میشه ولی باید مردم رو آگاه کرد که زندگیشون رو به باد ندن . مردم دنبال واقعیت میگردن , نه امیدی که بر پایه ی مجوز وزارت کار باشه !!!

یکی از اهداف راه اندازی فروم هایی مثل این اطلاع رسانی به مردمه . شما میتونید بشینید و به خودتون انرژی مثبت بدید ولی نباید جلوی آگاهی مردم گرفته بشه .

Junior Member

سلام دوستان گرامی، من هم مطمئن هستم که با این روش، بیشتر افراد به روز مصاحبه خواهند رسید و تا آن زمان مشکل خاصی برای آنها پیش نخواهد آمد ولی اطلاعات کمی از روز مصاحبه به بعد وکلای محترم در اختیار موکلین قرارداده اند که این موضوع من رو خیلی نگران کرده است. جهت اطلاع شما پیرو سایت https://www.permchecker.com/search/s..../country=IRAN تا به امروز 44 نفر به شرح ذیل یک سال از صدور LCشان گذشته و از طرفی از این 44 نفر فقط 2 نفر به ویزا رسیده اند، یعنی با این آمار رسمی میشود گفت که احتمال موفق آمیز بودن این روش تا به امروز با این اطلاعات موثق فقط 4.5 درصد است، که واقعاً این عدد 4.5 درصد شانس، عدد غیر قابل قبولی از نظر من میباشد:

1- فایل نامبر A-14190-86718 مدت زمان گذشت از LC 17.5 ماه و تاریخ دریافت LC این فرد ایرانی 2014/24/12
    2- فایل نامبر A-14191-86726 مدت زمان گذشت از LC 17.5 ماه و تاریخ دریافت LC این فرد ایرانی 2014/24/12
    3- فایل نامبر A-14238-01738 مدت زمان گذشت از LC 15.8 ماه و تاریخ دریافت LC این فرد ایرانی 2015/11/02
    4- فایل نامبر A-14239-01931 مدت زمان گذشت از LC 15.8 ماه و تاریخ دریافت LC این فرد ایرانی 2015/11/02
    .
    .
    43- فایل نامبر A-14330-29181 مدت زمان گذشت از LC 12.1 ماه و تاریخ دریافت LC این فرد ایرانی 2015/03/06
    44- فایل نامبر A-14330-29182 مدت زمان گذشت از LC 12.1 ماه و تاریخ دریافت LC این فرد ایرانی 2015/03/06

لذا از وکلای محترم خواهش میکنم آخرین وضعیت این 44 نفر ایرانی را با مدارک مثبته تشریح کنند تا اگر من اشتباه میکنم این اشتباه اصلاح گردد.

Junior Member

سلام دوستان
    من هم تقريبا يك سال هستش با اين برنامه ميرم جلو. با يك موسسه خوشنام و معروف هم قرارداد بستم. تا الان هم سه قسط پرداخت كردم. بعدش به اين انجمن امدم و توضيحات اعضا را خوندم و دجار سر در گمي شدم. زندگي و سرمايه ام با اين كار تا حدودي گره زدم نا گفته نمونه كه الان هم فرم I-140 هم اومده. و اخيرا هم فرمهاي DS-260 و D28 براي تكميل ارسال شده. طبق اظهارات وكيل مرحله بعد سفارت و مصاحبه هستش. چند بار هم به خاطر همين نگرانيهابا وكيلم صحبتم كردم ايشان عنوان داشته همه چيز قانوني انجام ميشه. در غير اين صورت فرمهاي اخير صادر نمي شد. دوستان نظرتون را بگيد. ممنون.

Junior Member

سلام دوستان
    برای من RFE اومده و باید اطلاعات اضافه بفرستم. میخواستم بپرسم برای کسی جدیدا RFE اومده و اطلاعات جدیدتری کسی داره؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)