صفحه 41 از 72 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 715

موضوع: اقامت دائم از طریق ویزای EB3

Member pooriya2014 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc in Biomedical Engineering islamic azad university

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم از طریق ویزای EB3

هيچكي از داخل ايران جز يك خانوم و دو كودك كه اونم احتياجي اصا به كليرنس نداشتند ويزا نگرفته !!! شما ميگي گرفته؟ اوكي تك تك ويزاها رو بيار من مبلغ كل پرونده شما رو پرداخت ميكنم .

سلام دوست عزيز يك نفر ديگه كه اقا (مجرد ) مي باشد به جز اوني كه شما گفتيد از اين روش ويزا گرفته است .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Whyunivercity نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز يك نفر ديگه كه اقا (مجرد ) مي باشد به جز اوني كه شما گفتيد از اين روش ويزا گرفته است .
    دوست عزیز اون ویزای شخص مجرد که شما میفرمایید اگر پست های قبلی را بخوانید متوجه میشوند که ثابت شد به سه دلیل جعلی بود.

دوست عزيز منظور من آن ويزايي نبود كه مورد بحث است كه جعلي يا اصلي مي باشد بلكه يك ويزاي ديگري است كه گرفته شده است .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Taha5656 نمایش پست ها
    دوست عزیز اون ویزای شخص مجرد که شما میفرمایید اگر پست های قبلی را بخوانید متوجه میشوند که ثابت شد به سه دلیل جعلی بود.
    ویزا هیچ مشکلی ندارد و کاملا درست است، و دلایل این دوست شما کاملا از روی کمبود اطلاعات و تخصص و البته ریاضی خیلی بد! اگر مدیر محترم کامنت منو حذف نمیکرد جواب این سه دلیل عجیب و غریب این دوستتون رو که شما گذاشتین رو سرتون رو داده بودم! دوباره؛ دلیل اولشون اینه که ایشون از پروسه صدور ویزا اطلاع ندارند، این شخص AP امنیتی نخورده و پس از مصاحبه افسر بهش گفته که پاسشو تحویل بده و فرداش بره ویزا خورده تحویل بگیره. کد کلیرنس رو ویزا هم کد کلیرنس مربوط به مدیکال هستش. مورد ۲ شون که مشکل ریاضی ایشون هست، و ایشون توانایی انجام ی عملیات جمع و تفریق سده رو ندارند و مدت اعتبار ویزا که کمتر از ۶ ماه است که باید هم این چنین باشد را نمیدونم چه جوری ۶ ماه و نیم حساب کرده! (باهوش این فروم!) و مورد ۳ ایشون هم که واقعا منطق عجیب غریبه، بیش از ۳۰ وکیل کار EB3 انجام میدن و چون ۲ نفری که ایشون باهاشون در ارتباط هستند گفتند که برای آنها نیست ایشون تعمیم دادن به بقیه. حالا انگار مجبوره حتما ۳ تا دلیل بیاره آقای مدیر کامنتها رو حذف نکن بی دلیل بزار اعتبار و ارزش تخصصی سایتت یکم ارتقاء پیدا کنه. همش که نمیشه آدمهای متفرقه که ضد وکلا هستند حرفاشون منتشر بشه.

بعد از مصاحبه یا یک ضرب ویزا میدن یا میره تو AP . من نمیدونم این چجور AP بوده که 20 ساعت طول کشیده . خوب خنده داره. اگر بهش AP نخورده باشه که اصلا کد Clearance نمیخوره . مثل ویزایی که چند ماه پیش ادعاشو میکردید و اون رو هم هییییچکس از نزدیک ندید و ببوسم دست مخترع فوتوشاپ را.

خوب اصلا 5.5 ماه . اگر یکماه هم توی کلیرنس مونده باشه که قطعا بیشتر بوده میشه 6.5 ماه یعنی بالای 6 ماه .

دوست عزیز آقای وکیل KAMi . استاد ریاضیات . ما در کل 10 تا وکیل میشناسیم که کار EB3 میکنه . حالا شاید 2000 تا باشن ولی کسی نمیبینه . 7 تاشون هیچی ولی سه تاشون زودتر شروع کردن . سه تا شرکت هستند که اول از همه شروع کردند یکی از این سه شرکت هم شرکت شماست .

اگر بخواید زمان رو در نظر بگیریم این ویزا برای یکی از سه شرکته . هیچ کدوم از این سه تا شرکت هم ادعایی راجب این ویزا نکرده . شما تو کانادا این حساب کتابارو نمیکنید ولی ما میکنیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asghariiii نمایش پست ها
    بعد از مصاحبه یا یک ضرب ویزا میدن یا میره تو AP . من نمیدونم این چجور AP بوده که 20 ساعت طول کشیده . خوب خنده داره. اگر بهش AP نخورده باشه که اصلا کد Clearance نمیخوره . مثل ویزایی که چند ماه پیش ادعاشو میکردید و اون رو هم هییییچکس از نزدیک ندید و ببوسم دست مخترع فوتوشاپ را.

خوب اصلا 5.5 ماه . اگر یکماه هم توی کلیرنس مونده باشه که قطعا بیشتر بوده میشه 6.5 ماه یعنی بالای 6 ماه .

دوست عزیز آقای وکیل KAMi . استاد ریاضیات . ما در کل 10 تا وکیل میشناسیم که کار EB3 میکنه . حالا شاید 2000 تا باشن ولی کسی نمیبینه . 7 تاشون هیچی ولی سه تاشون زودتر شروع کردن . سه تا شرکت هستند که اول از همه شروع کردند یکی از این سه شرکت هم شرکت شماست .

اگر بخواید زمان رو در نظر بگیریم این ویزا برای یکی از سه شرکته . هیچ کدوم از این سه تا شرکت هم ادعایی راجب این ویزا نکرده . شما تو کانادا این حساب کتابارو نمیکنید ولی ما میکنیم.
    اصغرییی جون، چون شما راجع به ویزای آمریکا نمیدونی دلیل نمیشه که پروسه صدور ویزا هر جور که با داستان شما جور درمیاد باشه! کلیرنس پزشکی واقعیه و وجود داره، تو یکی از همون کامنتهای حذف شده بنده این مورد رو تشریح کرده بودم از روی منابع خود اداره مهاجرت، حالا دوباره توضیح پایین رو که از کپی از روی منابع قانونی اداره مهاجرت آمریکا هست رو براتون می گم، باشد که این کامنت به دست غیب دچار نشود!:

The applicant has, by the date of the decision on the visa or adjustment application, received vaccination against the vaccine-preventable disease(s) for which he or she had previously failed to present documentation;​ [2] See INA 212(g)(2)(A).

•The civil surgeon or panel physician certifies that such vaccination would not be medically appropriate;​ [3] See INA 212(g)(2)(B). or​

•The requirement of such a vaccination would be contrary to the applicant’s religious beliefs or moral convictions.​ [4] See INA 212(g)(2)(C). ​

این ویزای آخری کد Clearance از نوع A دارد که مربوط به واکسن و مسائل پزشکی می باشد. در نتیجه زمان Clearance مدیکال این آقا زمانی است که گزارش مدیکالشو در نامه در بسته باید تحویل سفارت دهد، که این مورد چه زمان اتفاق می افتد؟ .... در روز مصاحبه! (یکی از مدارک اصلی مصاحبه همین گزارش مدیکال است) ... بقیه داستان رو هم که تو کامنت قبلی گفتم، ولی بازم میگم؛ مصاحبه بدون مشکل تموم میشه، افسر نامه مدیکال رو باز میکنه و Clearance مدیکال رو می بینه و چون دیگه مشکلی برای صدور ویزا نیست، پاسپورت این بابا رو می گیره و بهش می گه برو فردا بیا پاستو با ویزاتو بگیر.

در مورد تعداد وکیلها هم دوباره چون شما ۱۰ تا میشناسی، واقعیت به طرف داستان شما خم نخواهد شد! در این مورد حرف زدن واقعا اتلاف وقته پس اجازه بدید دیگران قضاوت کنند.

اگر مورد بالا رو قبول کنید، (که باید بکنید! چون در غیر این صورت جواب شما بسیار جالب خواهد بود!) در نتیجه باید به عجول بودن خود، کمبود دانش مهاجرت و مخصوصا ریاضی خیلی خیلی بد اعتراف کنید! و از همه مهمتر این ویزا هیچ مشکلی ندارد و شما طبق معمول با منفی نگری ی نظر غلط دادی. از همه عجیب تر اونهایی هستن که بلافاصله پشت سر شما راه افتادن و هر چی شما می گفتین رو تائید می کردن )

اقاي kami81 شما خبر داريد در زمان مصاحبه أفسر سفارت چه سوالاتي مي پرسد ؟ و بررسي اون حول چه مطالبي است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    master of architecture, Eastern Mediterranean University

میشه اگه کسی وکیل خوبی در زمینه EB3 در امریکا میشناسه معرفی کنه . البته میدونم که اینجا نمیشه لطفا بهم پیام بدید. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kami81 نمایش پست ها
    قبل از اینکه با حاشیه رفتن از زیرش در بری... پس اعتراف کردی که تو و بقیه دار دسته منفی ها سخت درباره صحت ویزا صادر شده در ماه جون اشتباه می کردین؟

شما واقعا فکر میکنی اشخاصی که برای EB3 اقدام کردند بلا نسبت یه مشت آدم از پشت کوه اومده بی سوادن که به اندازه شما هم نمیفهمن؟! مرد حسابی، اینکه اینجا کسی نمیاد، بجز یکی ۲ نفر بخاطر اینه که بقیه توجیهن پروسه صدور ویزا به چه صورت هست. تهدید وکیل چیه؟ مگه متقاضی ها بچه ان؟! اگر داستان شما درست باشه و وکلا کلاهبردار باشن دیگه طرف متقاضی از چی می ترسه؟ توصیه میکنم این کامنتهاتو قبل از نوشتن با یکی دونفر نظر خواهی کنی چون مثل اینکه واقعا این داستانهای عجیب غریبتو خودت خیلی باور کردی.
    در ضمن شما هیچ مدرکی نداری و داری بلوف می کنی! فروم مفت و کامنت هم مفت همیجوری میبافی. اگر غیر از اینه، ۲ تا از این فایل نامبرهای سفارتو که میگی ۱۱ ماه طول کشیدن برام PM کن.
    و در نهایت ۴ نفر که کامنتهای من و شما رو بخونن این رو میفهمن که این من هستم یا شما هستی که بازی کلمات می کنه. من میگم تو ۳ ماه گذشته ویزا اومده، تو میگی کلا ۳ تا ویزا اومده باشه فاجعست!! کی گفت کلا ۳ تا ویزا اومده، خودت هم میدونی که چیکار دآری میکنی، البته بقیه هم میدونن!
    دوست من فایل نامبر A-14190-86718 و فایل نامبر A-14191-86726 دو ایرانی از شرکت HOUSE OF RAEFORD FARMS, INC میباشند که از دریافت LC آنها 19.37 ماه گذشته است، حال اگر 8 ماه زمان رسیدن به روز مصاحبه آنها را در نظر بگیریم، این دو نفر 11.37 ماه است که در حالت AP میباشند. و فایل نامبر A-14238-01738 و فایل نامبر A-14239-01931 نیز 9.73 ماه در مرحله AP میباشند و فایل نامبر A-14300-19504 نیز 7.67 ماه در مرحله AP میباشد و ... در مجموع تا الان که من محاسبه کردم دقیقاً 29 نفر بیش از 7 ماه است که در مرحله AP میباشند که از این 29 نفر من 3 ویزا از آنها را رویت کرده ام.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)