صفحه 42 از 72 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 715

موضوع: اقامت دائم از طریق ویزای EB3

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس برق-قدرت

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم از طریق ویزای EB3

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman11 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان دختر عمه من در آمریکا هست و همسر ایشون در اونجا کسب و کار داره. آیا این فرد میتونه پیشنهاد کاری به من بده که من یتونم از طریق این روش EB3 برای مهاجرت اقدام کنم ؟‌
    ممنون میشم جواب بدید
    به نظر میاد غیرقانونی نباشد ولی مطابق چیزی که توی پیجهای معتبر و نامعتبر خوندم، شرکت ها از طرف وزارت کار آمریکا بررسی میشن خصوصاً اونایی که کمتر از 10 نفر کارمند دارند که رابطه فامیلی بین کارمنداشون نباشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzadkrec نمایش پست ها
    دوست من فایل نامبر A-14190-86718 و فایل نامبر A-14191-86726 دو ایرانی از شرکت HOUSE OF RAEFORD FARMS, INC میباشند که از دریافت LC آنها 19.37 ماه گذشته است، حال اگر 8 ماه زمان رسیدن به روز مصاحبه آنها را در نظر بگیریم، این دو نفر 11.37 ماه است که در حالت AP میباشند. و فایل نامبر A-14238-01738 و فایل نامبر A-14239-01931 نیز 9.73 ماه در مرحله AP میباشند و فایل نامبر A-14300-19504 نیز 7.67 ماه در مرحله AP میباشد و ... در مجموع تا الان که من محاسبه کردم دقیقاً 29 نفر بیش از 7 ماه است که در مرحله AP میباشند که از این 29 نفر من 3 ویزا از آنها را رویت کرده ام.
    با تشکر از کامنت شما که حداقل بر پایه محاسبات است، و من سعی می کنم جوابی ارائه کنم و امید وارم به نظر شما هم منطقی بیاد:

خدمت شما عرض کنم که من با جدولی که شما این اعداد رو ازش استخراج کردید (که اتفاقا توسط یکی از اشخاصی که ظاهرا پرونده EB3 داره درست شده) داره کاملا آشنا هستم. در نتیجه اولا این پاسخی نیست که همین الان از خودم درآورده باشم و ثانیا اینکه خوشحالم که شما مثل pooriya2014 بلوف نکردی که ۵۰ نفر رو از نزدیک ملاقات کردی و میشناسی که مشکل AP دارند و بر حسب اعداد و ارقام تئوری درست کردی با منطقت جور در میاد، و انصافا اولین باری هم که من این جدول رو دیدم یه نصف روزی باید تحقیق میکردم تا برای خودم هم روشن بشه. حالا بریم سر اصل مطلب؛

فرضیه شما میگه این ۲ تا فایل نامبر از زمان قبول شدن در وزارت کار و اخذ LC تا امروز کمی بیشتر از ۱۹ ماه زمان برده، که کاملا درسته. بعدش میگید ۸ ماه تا زمان مصاحبه زمان خواهد برد در نتیجه در صورت قبولی در مصاحبه پرونده باید ۱۱ ماه و خورده ای در AP مونده باشد. شما چند تا متغیر رو در این تئوری در نظر نگرفتین در نتیجه برای شما (و کاملا به حق) سوال پیش اومده.

۱- اینکه زمان ۸ ماه خیلی لبه مرزیه و خود قسمت DS۲۶۰ تا مصاحبه حدود ۶ ماه زمان میبره (با احتساب کارهای اداری در دفتر مهاجرتی و همینطور IMS و تیم حقوقی) و زمان از اعلام LC در وب سایت وزارت کار تا مصاحبه که شامل ۲ بار پست فیزیکی برخی مدارک از امریکا به کانادا و بعد به ایران و برعکس میشه زمان نزدیک به ۱۰ تا ۱۱ ماه میبره.

۲- زمان ۸ ماه شما بر حسب انجام مرحله I140 به صورت پیشتازه، که اگر این ۲ متقاضی بصورت معمولی پرونده شون رو خسته باشن که بفرستن اداره مهاجرت به این زمانبندی شما باید ۶ تا ۸ ماه اضافه کنید. اینم بگم که در زمان پروندهه های اولی EB3 یعنی سال ۲۰۱۴ و اوایل ۲۰۱۵ چون مثل الان نوبت ویزاهای ایرانیها کارنت نبود، پروسه پیشتاز خیلی معنی نمیداد چون با اینکه تو اداره مهاجرت ۲ هفته ای کارشون راه می فتاد ولی بدش باید چند ماه تو نوبت میموندن در نتیجه بیشتریها پروندها شون رو معمولی میفرستادن اداره مهاجرت.

۳- تعدادی از کسایی که پرونده EB3 شروع میکن وسطای کار به دلایل مختلف انصراف میدن. در نتیجه پرونده شون اصلا به مصاحبه نمیرسه که بخوان AP بشن ولی فایل نامبر LC شون تو سیستم وزارت کار خواهد بود.

۴- و همینطور که میدونیم تا الان چند تا ویزا اومده، از کجا مطمئن هستید که این ۲ تا کیس که به حساب شما ۱۱ خورده ای ماهه تو AP هستن از دوستای قدیمی آقای pooriya2014 هستن و نه ۲ تا از پرونده هایی که ویزاشون اومده؟

همانطور که قبلا گفتم، طبق گفته خود IMS حدود ۲۵ نفر پرونده ایرانی تو AP هستند که فقط یکی از اونها ۷ ماهه که منتظره و بقیه زیر ۵، ۶ ماهه که تو AP هستن. تو ۳ ماهه گذشته هم که هر ماه حداقل ۱ پرونده ویزاش اومده. امیدوارم جوابها به نظر شما هم منطقی بیاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kami81 نمایش پست ها
    با تشکر از کامنت شما که حداقل بر پایه محاسبات است، و من سعی می کنم جوابی ارائه کنم و امید وارم به نظر شما هم منطقی بیاد:

خدمت شما عرض کنم که من با جدولی که شما این اعداد رو ازش استخراج کردید (که اتفاقا توسط یکی از اشخاصی که ظاهرا پرونده EB3 داره درست شده) داره کاملا آشنا هستم. در نتیجه اولا این پاسخی نیست که همین الان از خودم درآورده باشم و ثانیا اینکه خوشحالم که شما مثل pooriya2014 بلوف نکردی که ۵۰ نفر رو از نزدیک ملاقات کردی و میشناسی که مشکل AP دارند و بر حسب اعداد و ارقام تئوری درست کردی با منطقت جور در میاد، و انصافا اولین باری هم که من این جدول رو دیدم یه نصف روزی باید تحقیق میکردم تا برای خودم هم روشن بشه. حالا بریم سر اصل مطلب؛

فرضیه شما میگه این ۲ تا فایل نامبر از زمان قبول شدن در وزارت کار و اخذ LC تا امروز کمی بیشتر از ۱۹ ماه زمان برده، که کاملا درسته. بعدش میگید ۸ ماه تا زمان مصاحبه زمان خواهد برد در نتیجه در صورت قبولی در مصاحبه پرونده باید ۱۱ ماه و خورده ای در AP مونده باشد. شما چند تا متغیر رو در این تئوری در نظر نگرفتین در نتیجه برای شما (و کاملا به حق) سوال پیش اومده.

۱- اینکه زمان ۸ ماه خیلی لبه مرزیه و خود قسمت DS۲۶۰ تا مصاحبه حدود ۶ ماه زمان میبره (با احتساب کارهای اداری در دفتر مهاجرتی و همینطور IMS و تیم حقوقی) و زمان از اعلام LC در وب سایت وزارت کار تا مصاحبه که شامل ۲ بار پست فیزیکی برخی مدارک از امریکا به کانادا و بعد به ایران و برعکس میشه زمان نزدیک به ۱۰ تا ۱۱ ماه میبره.

۲- زمان ۸ ماه شما بر حسب انجام مرحله I140 به صورت پیشتازه، که اگر این ۲ متقاضی بصورت معمولی پرونده شون رو خسته باشن که بفرستن اداره مهاجرت به این زمانبندی شما باید ۶ تا ۸ ماه اضافه کنید. اینم بگم که در زمان پروندهه های اولی EB3 یعنی سال ۲۰۱۴ و اوایل ۲۰۱۵ چون مثل الان نوبت ویزاهای ایرانیها کارنت نبود، پروسه پیشتاز خیلی معنی نمیداد چون با اینکه تو اداره مهاجرت ۲ هفته ای کارشون راه می فتاد ولی بدش باید چند ماه تو نوبت میموندن در نتیجه بیشتریها پروندها شون رو معمولی میفرستادن اداره مهاجرت.

۳- تعدادی از کسایی که پرونده EB3 شروع میکن وسطای کار به دلایل مختلف انصراف میدن. در نتیجه پرونده شون اصلا به مصاحبه نمیرسه که بخوان AP بشن ولی فایل نامبر LC شون تو سیستم وزارت کار خواهد بود.

۴- و همینطور که میدونیم تا الان چند تا ویزا اومده، از کجا مطمئن هستید که این ۲ تا کیس که به حساب شما ۱۱ خورده ای ماهه تو AP هستن از دوستای قدیمی آقای pooriya2014 هستن و نه ۲ تا از پرونده هایی که ویزاشون اومده؟

همانطور که قبلا گفتم، طبق گفته خود IMS حدود ۲۵ نفر پرونده ایرانی تو AP هستند که فقط یکی از اونها ۷ ماهه که منتظره و بقیه زیر ۵، ۶ ماهه که تو AP هستن. تو ۳ ماهه گذشته هم که هر ماه حداقل ۱ پرونده ویزاش اومده. امیدوارم جوابها به نظر شما هم منطقی بیاد.
    ممنون از پاسختان،
    1- لطفاً در نظر بگیرید که محاسبات اینجانب فقط برای دوستان ایرانی شغل HOUSE OF RAEFORD FARMS بوده ولی همانطور که همگی ما مطلع هستیم، اغلب دوستان ایرانی MUY PIZZA با روش سریع جهت دریافت I-140 اقدام کرده اند و تعدادی از آن مصاحبه شان را انجام داده اند که من هنوز آنها را در محاسبه خود اعمال نکرده ام.
    2- همانطور که شما فرمودید من محاسباتیم را با راهنماییهای شما ویرایش کردم و طبق توصیه شما فرض 10 ماه زمان را از لحظه دریافت LC تا رسیدن به روز مصاحبه و 6 ماه هم زمان AP در نظر گرفتم که با این دو فرضیه تا 10 آگوست ما میبایستی حداقل 25 عدد ویزای EB3 برای ایرانیان محترام داشته باشیم، درست میگم؟
    3- لذا در مجموع ما از شما انتظار اطلاع رسانی حداقل 25 ویزای EB3 برای ایرانیان عزیز تا 10 آگوست(20 مرداد) داریم.

Member pooriya2014 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc in Biomedical Engineering islamic azad university

1- اولا که همه و دوستانی که تو این فروم هستند میدونند کی داره بلوف داره میزنه برای بار سوم تاکید میکنم اره همه این افرادو میشناسم هم کلیرنسی ها هم انصرافی ها هم شکایت کننده ها ... این از این هرموقه ام خواستی گفتم که در خدمتتتیم.
    2-این کسانی که 10 11 ماه کلیرنسشون طول کشیده که (نباید اصلا میکشید) همشون از طریق پرمیوم اقدام کردند و پروسشون و از طریق بررسی زود هنگام جولو بردند برا این هم مدارک موجوده
    3-در باره ی مورد اخر هم بگم ایشون درست میگن اره ویزا صادر شده ولی از کجا هندو چینو کره و...... که هیچچچچچ ربطی به ایران نداره پس اصلا زیر بار این حرف که 2 نفر از هند گرفتند 2 نفر از کره گرفتن نرید چون هرکی این حرفو بزنه نه تنها دانش وکالت نداره بلکه دانش اقتصاد و مهاجرت هم نداره. هر چیزی باید نسبت به منطقه و دایره اماری خودش سنجیده بشه .
    4- برای تکمیل صحبت های فرزاد جان شما از این 25 تا 10 تاشم بیاری من از این فروم میرم هزینه شمارم از 0 تا 100 پرداخت میکنم. منتظریم .............

Junior Member

ممنون از پاسختان،
    1- لطفاً در نظر بگیرید که محاسبات اینجانب فقط برای دوستان ایرانی شغل HOUSE OF RAEFORD FARMS بوده ولی همانطور که همگی ما مطلع هستیم، اغلب دوستان ایرانی MUY PIZZA با روش سریع جهت دریافت I-140 اقدام کرده اند و تعدادی از آن مصاحبه شان را انجام داده اند که من هنوز آنها را در محاسبه خود اعمال نکرده ام.
    2- همانطور که شما فرمودید من محاسباتیم را با راهنماییهای شما ویرایش کردم و طبق توصیه شما فرض 10 ماه زمان را از لحظه دریافت LC تا رسیدن به روز مصاحبه و 6 ماه هم زمان AP در نظر گرفتم که با این دو فرضیه تا 10 آگوست ما میبایستی حداقل 25 عدد ویزای EB3 برای ایرانیان محترام داشته باشیم، درست میگم؟
    3- لذا در مجموع ما از شما انتظار اطلاع رسانی حداقل 25 ویزای EB3 برای ایرانیان عزیز تا 10 آگوست(20 مرداد) داریم.
    احتمال زیاد ۲۵ ویزا یکجا نخواهیم داشت چون شما فقط یکی از متغیرهایی که من بالا گفتم رو لحاظ کردید (زمان را از ۸ ماه به ۱۰ ماه تغییر دادید) در نتیجه، نتیجه گیری شما درست می بود و ۲۵ ویزا زمانی صادر میشد که اگر؛

۱- هیچ کس انصراف نداده باشد. (میانگین ۵% بدلایل مختلف از قبیل مشکل مالی، قبولی در روش دیگری و غیره.. انصراف میدهند)
    ۲- هیچ کس در وزارت کار ادیت (بازبینی پرونده) نخورده باشد (میانگین ۲۰% ادیت میخورند. زمان اضافی مورد نیاز ۵ ماه)
    ۳- هیچ کس در اداره مهاجرت RFE (درخواست برای مدارک اضافی) نخورده باشد (میانگین ۲۰% RFE میخورند - زمان اضافی مورد نیاز ۵ ماه)

در مورد پیتزا هاتی ها، اولین پرونده ها که خیلی سریع و اتفاقا بدون هیچ یک از موارد بالا (ادیت و RFE) کارشون انجام شده، ماه پیش مصاحبه دادن. ولی همه این شک و تردید ها تا چند ماه دیگه مرتفع میشه دقیقا مثل مراحل قبلی که تو همه اونها چنین تردیدهایی وجود داشت و الان دیگه کسی راجع به اونها حرف نمیزنه. سوال کردن هیچ مشکلی نداره، تحقیقات هیچ ایرادی نداره ولی مثل بعضیها بدون اطلاعات و با نیت منفی بافی، تهمت زدن و بد و بیرا گفتن، هیچ کمکی به هیچ کس نمیکنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس برق-قدرت

نقل قول نوشته اصلی توسط Whyunivercity نمایش پست ها
    سلام دوستان من هم خوشحال مي شم اينجا فعال باشه به اطلاع شما برسانم وكيل من هم ميگه زبانت را تقويت كن براي سفارت ومن منتظر وقت سفارت هستم
    سلام
    میشه دوستانی که قراردادشون به مصاحبه رسیده و احیاناً موفق شدن راجع به پکیج قراردادی و پیشنهاد شده بهشون بگن که چی بوده؟ شرایط پرداخت و بازپرداخت درصورت شکست پرونده چطور هست؟
    اینکه من با سابقه کار دولتی (شرکت ملی نفت) و خدمت در وزارت دفاع و کارت پایان خدمتی که به دلیل دوتکه شدن خدمت با مقاطع تحصیلی مختلف تاریخش دوساله نیست ولی زبان انگلیسی قویتری دارم Apply کنم بهتره یا خانومم که سابقه کاری نداره ولی زبان انگلیسیش درحد I am a student مونده اقدام کنه؟
    متشکرم

Junior Member

احتمال زیاد ۲۵ ویزا یکجا نخواهیم داشت چون شما فقط یکی از متغیرهایی که من بالا گفتم رو لحاظ کردید (زمان را از ۸ ماه به ۱۰ ماه تغییر دادید) در نتیجه، نتیجه گیری شما درست می بود و ۲۵ ویزا زمانی صادر میشد که اگر؛

۱- هیچ کس انصراف نداده باشد. (میانگین ۵% بدلایل مختلف از قبیل مشکل مالی، قبولی در روش دیگری و غیره.. انصراف میدهند)
    ۲- هیچ کس در وزارت کار ادیت (بازبینی پرونده) نخورده باشد (میانگین ۲۰% ادیت میخورند. زمان اضافی مورد نیاز ۵ ماه)
    ۳- هیچ کس در اداره مهاجرت RFE (درخواست برای مدارک اضافی) نخورده باشد (میانگین ۲۰% RFE میخورند - زمان اضافی مورد نیاز ۵ ماه)

در مورد پیتزا هاتی ها، اولین پرونده ها که خیلی سریع و اتفاقا بدون هیچ یک از موارد بالا (ادیت و RFE) کارشون انجام شده، ماه پیش مصاحبه دادن. ولی همه این شک و تردید ها تا چند ماه دیگه مرتفع میشه دقیقا مثل مراحل قبلی که تو همه اونها چنین تردیدهایی وجود داشت و الان دیگه کسی راجع به اونها حرف نمیزنه. سوال کردن هیچ مشکلی نداره، تحقیقات هیچ ایرادی نداره ولی مثل بعضیها بدون اطلاعات و با نیت منفی بافی، تهمت زدن و بد و بیرا گفتن، هیچ کمکی به هیچ کس نمیکنه.
    دوست من، آیتمهای 1 و 3 شما مورد تایید من میباشد ولی آیتم 2 خیر چون در محاسبات من زمان از دریافت LC شروع شده نه قبل از LC. حال با دو آیتم از سه آیتم که مورد قبول است، یعنی میبایستی من 25% از تعداد آن افراد کم کنم،که منتجه این خواهد شد که انشاالله ما تا تاریخ 10 آگوست(20 مرداد) حداقل میبایستی ویزای 19 عدد از عزیزان ایرانی را رویت خواهیم کرد، درست میگم؟

Smile پاسخ : اقامت دائم از طریق ویزای EB3

سلام خدمت دوستان عزیز

دوست عزیز آقای kami دفاعیات شما از ویزای منتشر شده رو شنیدیم که خیلیها رو قانع نکرد . شما و همکارانتون در شرکت زمان منتشر کردن این ویزا فرمودید که یک نمونه از ویزاهایی که AP خورده بوده . بعد اومدید داخل فروم گفتید AP نخورده . چرا انقدر ناهمنگی دارید در شرکت؟

این عکس ویزا هیچ دردی رو دوا نکرد به چند دلیل :

1- هنوز هیچ شرکتی قبول نکرده کار این ویزا رو انجام داده . اونم توی این وضعیتی که شرکت ها برای نشون دادن ویزا و جنبه تبلیغاتیش امکان نداره از نشون دادنش صرف نظر کنند.
    عکسی هم که گذاشتید هیچ چیز داخلش معلوم نیست . پس در نتیجه در بهترین حالت شما یک عکس رو با فوتو شاپ درست ادیت کردید هرچند که در اون هم موفق نبودید.

دوستان .

آیا کسی ویزا از نزدیک دیده ؟

((( خیر ))))

یک نفر رو در فروم که همه میشناسن انتخاب کنید بیاد از نزدیک ویزا رو ببینه

دوستان عزیز خبری از ویزا نیست .

2- طبق ادعای خودتون این ویزا AP نخورده. الان بحث همه دوستان موندن توی AP به مدت طولانی و درخواست مدارک اضافیه . این ویزای فرضی اگر AP نخورده به چه درد میخوره . ما که هر کسی رو میشناسیم AP خورده. تا الان وکلا ادعای 3 تا ویزا رو داشتن . جالبه بدونید که طبق ادعای وکلا هر سه تا ویزا بدون کلیرنس بودن . یعنی تاحالا ویزای کسانی که توی AP بودند صادر نشده. دوستان گفتند 65 نفر رفتند مصاحبه . اگر این سه تا ویزایی رو که کسی از نزدیک ندیده واقعی در نظر بگیریم در بهترین حالت 5 درصد مصاحبه رفته ها ویزا گرفتند که همگی بدون AP بودند. یعنی ریسک این کار تالان 95 درصده . یعنی 200 ملیون رو بیارید با ریسک 95 درصد .

یعنی اگر همون لحظه ویزا بدن که دادن . اگر ندن میرید تو برزخ (برزخی که تا الان 11 ماهه بوده و رو به افزایشه)

آقای kami امیدوارم جواب قانع کننده بدی . نه اینکه یک ساعت بیای بگی شاگرد اول ریاضی بودی تو دبیرستان.

بعد دو سال و نیم از شروع EB3 دارید میجنگید بگید 3 تا دونه ویزا گرفتید .

تازه همین سه تا رو هم کسی ندیده .

Junior Member

دوست من، آیتمهای 1 و 3 شما مورد تایید من میباشد ولی آیتم 2 خیر چون در محاسبات من زمان از دریافت LC شروع شده نه قبل از LC. حال با دو آیتم از سه آیتم که مورد قبول است، یعنی میبایستی من 25% از تعداد آن افراد کم کنم،که منتجه این خواهد شد که انشاالله ما تا تاریخ 10 آگوست(20 مرداد) حداقل میبایستی ویزای 19 عدد از عزیزان ایرانی را رویت خواهیم کرد، درست میگم؟
    راجع به LC حق با شماست، این متغییر تو نتیجه گیری شما تاثیری نداره. در کل منطق محاسبات شما درسته، اما اینکه دقیقا ۲۰ مرداد ۱۹ ویزا بیاد هم انتظار غیر واقعیه به نظر من. از طرفی، با اینکه با محاسباتی مشابه کاری که شما کردید، میشه حدود زمانبندی و روند کار رو پیشبینی کرد ولی کار حقوقی پروژه مهندسی نیست که دقیقا جوابو با فرمول بتونی دربیاری چون باز متغیرهایی هستند که میتونن این لیست شما رو تحت تاثیر قرار بدن، مثلا شما باید تعداد ویزاهای صادر شده رو هم از این لیست کم کنید، و اشخاصی که به خاطر مشکل مالی یا غیره پرونده رو موقتی متوقف کردند، اشخاصی که غیر پیشتاز مرحله i140 رو انجام دادن (حداقل ۵ نفر رو میشناسم)، افرادی که lc شون تو نامه نگاری گم شده و برای LC دوم اقدام کردند (من حداقل ۱ نفر رو میشناسم که اینجوریه)، افرادی که زمان مصاحبه رو به عقب انداختن (حداقل ۲ نفرو میشناسم) ، افرادی که اداره مهاجرت اشتباه کرده و پرونده رو جای دیگه ای فرستاده (حداقل ۱ نفر رو من میشناسم) و غیره... ولی به گفته IMS که میگه تا الان طولانی ترین AP که به ویزا تبدیل شده حدود ۷ ماه و خورده ای بوده ، در نتیجه باید انتظار داشت که بزودی شاهد صدور ویزاهای بیشتری باشیم.

Junior Member

چه عالي سر ٢٠٠ ميليون پول بي زبون چه بلاهايي ممكنه بياد! يعني همينجوري ممكنه اون وسط گم و گور شه! ١ متغير ديگه هم اضافه كنين.من ١ نفرو ميشناسم كه هلاك شده اون وسط! من كه خودم هلاك منطقتونم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)