صفحه 43 از 72 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 715

موضوع: اقامت دائم از طریق ویزای EB3

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم از طریق ویزای EB3

نقل قول نوشته اصلی توسط Kami81 نمایش پست ها
    راجع به LC حق با شماست، این متغییر تو نتیجه گیری شما تاثیری نداره. در کل منطق محاسبات شما درسته، اما اینکه دقیقا ۲۰ مرداد ۱۹ ویزا بیاد هم انتظار غیر واقعیه به نظر من. از طرفی، با اینکه با محاسباتی مشابه کاری که شما کردید، میشه حدود زمانبندی و روند کار رو پیشبینی کرد ولی کار حقوقی پروژه مهندسی نیست که دقیقا جوابو با فرمول بتونی دربیاری چون باز متغیرهایی هستند که میتونن این لیست شما رو تحت تاثیر قرار بدن، مثلا شما باید تعداد ویزاهای صادر شده رو هم از این لیست کم کنید، و اشخاصی که به خاطر مشکل مالی یا غیره پرونده رو موقتی متوقف کردند، اشخاصی که غیر پیشتاز مرحله i140 رو انجام دادن (حداقل ۵ نفر رو میشناسم)، افرادی که lc شون تو نامه نگاری گم شده و برای LC دوم اقدام کردند (من حداقل ۱ نفر رو میشناسم که اینجوریه)، افرادی که زمان مصاحبه رو به عقب انداختن (حداقل ۲ نفرو میشناسم) ، افرادی که اداره مهاجرت اشتباه کرده و پرونده رو جای دیگه ای فرستاده (حداقل ۱ نفر رو من میشناسم) و غیره... ولی به گفته IMS که میگه تا الان طولانی ترین AP که به ویزا تبدیل شده حدود ۷ ماه و خورده ای بوده ، در نتیجه باید انتظار داشت که بزودی شاهد صدور ویزاهای بیشتری باشیم.
    با سلام، من بعضی از آیتمهای شما رو قبلا تو محاسباتم لحاظ کرده ام و بعضی ها رو خیر، که با احتساب موارد جدید شما، من 7 نفر دیگر را از محاسباتم کسر کردم، حال حدوداً تا تاریخ 10 آگوست(20 مرداد) و به مرور زمان حداقل میبایستی ویزای 12 عدد از عزیزان ایرانی را رویت کنیم، درست میگم؟ دیگه چونه نزن که مشتری شیم.

Junior Member

سلام دوستان من الان متوجه شدم که این ویزای اخیر هم که در ترکیه برای یک خانم و دو پسرش صادر شده اصلا ویزای unskilled worker نبوده بلکه skilled worker بوده چون اگه کد ویزای بچه ها رو نگاه کنید نوشته E35 که مربوط به بچه های متقاضی eb3 متخصص هستش درحالی که کد بچه های متقاضی eb3 کارگر غيرماهر باید EW5 باشه و اگه سایت همین شرکتهای مهاجرتی ایرانی کانادایی رو نگاه کنید خودشون هم این کدها رو کامل شرح دادن و بنظرم ما رو خیلی بیسواد فرض کردن که فکر کردن نميتونیم بریم حتی این کد ویزا رو چک کنیم و اومدن خودشون هم کدها رو گذاشتن و از اون طرف این ویزا رو به ما بعنوان فرزند کارگر غیر ماهر قالب میکنند.
    این یعنی تا حالا هیچ کسی از داخل ایران برای eb3 کارگر غیر ماهر ویزا نگرفته و همه سرکار بودیم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط Taha5656 نمایش پست ها
    سلام دوستان من الان متوجه شدم که این ویزای اخیر هم که در ترکیه برای یک خانم و دو پسرش صادر شده اصلا ویزای unskilled worker نبوده بلکه skilled worker بوده چون اگه کد ویزای بچه ها رو نگاه کنید نوشته E35 که مربوط به بچه های متقاضی eb3 متخصص هستش درحالی که کد بچه های متقاضی eb3 کارگر غيرماهر باید EW5 باشه و اگه سایت همین شرکتهای مهاجرتی ایرانی کانادایی رو نگاه کنید خودشون هم این کدها رو کامل شرح دادن و بنظرم ما رو خیلی بیسواد فرض کردن که فکر کردن نميتونیم بریم حتی این کد ویزا رو چک کنیم و اومدن خودشون هم کدها رو گذاشتن و از اون طرف این ویزا رو به ما بعنوان فرزند کارگر غیر ماهر قالب میکنند.
    این یعنی تا حالا هیچ کسی از داخل ایران برای eb3 کارگر غیر ماهر ویزا نگرفته و همه سرکار بودیم.
    به ماهر 30 سال سابقه دارش ویزا سخت میدن چطور به unskilled ش بدن؟؟!

Junior Member

درست میفرمایید آقا طاها، اگر آن دو تا پسر بچه مادرشون از روش EB3 به روش غیرتخصصی اقدام کرده بودند، پیرو اطلاعات زیر میبایستی EW5 تو ویزایشان مینوشتند، حال یا اطلاعات زیر اشتباه است و یا این دو تا ویزای پس بچه ها، اگه ما اشتباه میکنیم لطفاً دوستان توضیح دهند:
    انواع ویزا از طریق برنامه مهاجرتی EB3:
    E31 --> ویزا برای متقاضیان EB3 زیرمجموعه تخصصی
    E32 --> ویزا برای متقاضیان EB3 زیرمجموعه حرفه ای
    E34 --> ویزا برای همسر متقاضیان EB3 زیرمجموعه تخصصی و حرفه ای
    E35 --> ویزا برای فرزندان متقاضیان EB3 زیرمجموعه تخصصی و حرفه ای
    EW3 --> ویزا برای متقاضیان EB3 زیرمجموعه غیرتخصصی (*زیر مجموعه موکلین ما)
    EW4 --> ویزا برای همسر متقاضیان EB3 زیرمجموعه غیرتخصصی
    EW5 --> ویزا برای فرزندان متقاضیان EB3 زیرمجموعه غیرتخصصی

Junior Member

دوست عزيز سلام ايا شما اين ويزاييكه ميفرماييدو از نزديك ديدين؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mraz نمایش پست ها
    دوست عزيز سلام ايا شما اين ويزاييكه ميفرماييدو از نزديك ديدين؟
    سلام دوست عزيز، اين ويزا رو همه در سایت این شرکتها دیدن که بعنوان موفقیت ویزاهایشان به روش eb3 متاسفانه به ما قالب کردن و ما تازه متوجه شدیم که این ویزاها برای eb3 متخصص بوده نه کارگر غیر ماهر که این همه براش تبلیغ میکردن و ما هم گول خوردیم. در پایین لینک ویزاها رو ميذارم که اگه ندیدید برید و نگاه کنید؛
    http://www.progressive-immigration.c...7%db%8c%d9%85/

این هم لینک صفحه ای که کدهای انواع ویزای EB3 ماهر و غيرماهر را برای هرکدام از اعضای خانواده متقاضی در پایین صفحه شرح داده ؛

http://www.progressive-immigration.c...%d9%be-%d8%a7/

امیدوارم هرکس که شک داره با دیدن این دو لینک ديگه مطمن بشه که این روش unskilled خروجی نداشته و نداره و ديگه پولی به این كلاهبردارها داده نشه.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

سلام دوست عزيز، اين ويزا رو همه در سایت این شرکتها دیدن که بعنوان موفقیت ویزاهایشان به روش eb3 متاسفانه به ما قالب کردن و ما تازه متوجه شدیم که این ویزاها برای eb3 متخصص بوده نه کارگر غیر ماهر که این همه براش تبلیغ میکردن و ما هم گول خوردیم. در پایین لینک ویزاها رو ميذارم که اگه ندیدید برید و نگاه کنید؛
    http://www.progressive-immigration.c...7%db%8c%d9%85/

این هم لینک صفحه ای که کدهای انواع ویزای EB3 ماهر و غيرماهر را برای هرکدام از اعضای خانواده متقاضی در پایین صفحه شرح داده ؛

http://www.progressive-immigration.c...%d9%be-%d8%a7/

امیدوارم هرکس که شک داره با دیدن این دو لینک ديگه مطمن بشه که این روش unskilled خروجی نداشته و نداره و ديگه پولی به این كلاهبردارها داده نشه.
    یعنی واقعا هستن ادمایی که به این راحتی گول میخوره؟؟؟ بابا الان دیگه دنیای اینترنته با جستجوی ساده میبینین که امریکا به ادم ماهرش ویزا نمیده بیاد یه فرد رو که حتی عملگی بلد نیست رو ورداره؟؟؟!!!
    استثنا داریم اونم فقط لاتاری

Junior Member

با سلام به دوستان و غیره!

این فروم (و فرومهای مشابه) رو از اول تا این صفحه که بخونید، اینجور که من میفهمم، همه تا این زمان با این گفته موافقن که روشی قانونی به نام EB3 وجود داره و از این طریق وقعا ویزا صادر میشه! (باورش شاید الان سخت باشه ولی این هم زیر سوال بوده یه زمانی!)، در روش EB3 زیر مجموعه غیر تخصصی وجود داره، برای اقدام از این روش پیشنهاد کاری نیاز هست، پیشنهادهای کاری که مردم باهاش پرونده فرستادن از طریق وکیلها مشکلی نداره چون وزارت کار و بعد اداره مهاجرت تاییدش کرده. کلی پرونده ایرانی پس از قبولی تو وزارت کار و بعد اداره مهاجرت به مصاحبه رسیدن. (البته اینم بگم، به همین راحتی هم به اینجا نرسیده این فروم، تو هرکدوم از موردهای بالا هزار جور کلنجار و تهمت و داستان بوده که بعد از قبولی پرونده ها دیگه نمیشده حرفی زده بشه در نتیجه قبول کردن اونهایی هم که گیر داده بودن قبول نکنن!)

حالا تو چند تا صفحه آخر این فروم این موضوع مطرح شده که تقاضا کننده ها همه میرن تو مصاحبه و اونجا AP میخورن و چون تو ۲، ۳ ماه کلیرنس نمیگیرن پس ............... (باز دوباره!) این روش غیر قانونیه، این روش کلاهبرداریه، همه وکلا کلاهبرداران، پول همه سوخت شد رفت حتی اونهایی که پرونده ندارن! (که جالبه بیشتر اونهایی که تو این فروم نگران پول سوخت شدن هستن هم همینا هستن!).

من میگم AP سکیوریتی برای ویزاهای ایرانی بسته فقط و فقط به شرایط شخصی تقاضا کننده یعنی محل خدمت، شغل، تحصیلات، سوابق ویزاهای قبلی، سوابق سفر به کشورهای خارجی و حتی تشابه اسمی در سیستم آمریکا و خیلی موارد دیگه که اصلا به نوع مهاجرتی ربطی نداره میتونه از صفر روز (یعنی ویزای درجا) تا چند هفته بعد تا چند ماه بعد تا چندین ماه بعد طول بکشه. از همه مهمتر من اینو میگم که کسی که میخاد ویزای دائم آمریکا (روشهای کاری، ازدواج، سرمایه گذاری، ...) یا حتی موقتی (توریستی، دانشجویی، ...) رو بگیره، بخواد، نخواد آخرش به این AP میرسه و همه این داستانهایی رو که اینجا درباره AP های روش EB3 میگن را باید تجربه کنه و این خاص روش EB3 نیست.

حالا این دوستای عزیز که میگید کلیرنس ویزای آمریکا برای ایرانیها ۲، ۳ ماه بیشتر شد غیر عادیه، یا اگر میگید اگر بیشتر از ۶، ۷ ما شد دیگه "بن بسته" یا از همه جالب تر اینکه اگر کلیرنس از ۱ سال بیشتر شد پرونده ریجکت نمیشه ولی دیگه هیچوقت بهش جواب نمیدن و پرونده تا ابد در حال بررسی میمونه!!!! شمایی که ظاهرا حرف هیچ منبع دیگه ای رو به جز این فروم قبول ندارید. من براتون ی راه حل دارم، خیلی هم ساده. تو همین فروم چندین انجمن مفصل درباره کلیرنس ویزای امریکا داره. حتی اسمه یکیشون بالاترین زمان برای کلیرنس هستش. برید و بخونید ارسالهای اشخاصی رو که برخلاف این فروم EB3، بیشترشون واقعا پرونده دارن و تئوری سازی نمیکنن (جالبه فقط چند نفر هستند که اونجا هم بدون اینکه پرونده داشته باشن پارازیت میندازن و جالبتر اینکه چندتاشون اینجا هم هستن!!) . و اگر پرونده دارید مثل بقیه تجربه تون رو به اشتراک بذارید و نه از وکلا، نه از افرادی که معلوم نیست انگیزشون چیه از اینکه گیر دادن پوله شما سوخت نشه! بلکه از کسایی که واقعا مثل شما تو انتظار هستن اطلاعات بگیرید. اتفاقا اطلاعات خیلی خوبی هم توش هست و بر خلاف اینجا خیلی راحت و ساده میتونید اطلاعات درست رو از نادرست تشخیص بدید.

ممنون از وکلای عزیز که سعی دارند وضعیت به گل نشسته و به آخر رسیده ی EB3 رو "گل و بلبل" نشون بدند و قربانی بگیرند و پول مردم رو آتش بزنند . شما حق دارید که تا آخرین لحظه به سعی و تلاشتون ادامه بدید ولی مردم رو .... فرض نکنید.

اینجا هیچکس با اصل قضیه ی AP خوردن مشکلی نداره . بله درسته , از همه ی روش ها ممکن است که AP بخوریم . ولی این AP های روش EB3 هم تعدادش غیر عادیه و هم زمانش و هم علتش.

زمانش : تا الان بین 7 تا 11 ماه طول کشیده
    علتش: نامعلوم و برخی هم نقص مدارک کارفرما که این نقص مدرک درست شدنی هم نیست
    تعداد: حدود 97% پرونده ها
    نتیجه : برباد رفتن 55 هزار دلار

بله دوستان . من هم با نظر آقای وکیل موافقم . برید و بقیه کلیرنس ها مخصوصا برای پروسه لاتاری رو ببینید تا متوجه بشید که AP که توی روش EB3 هست چقدر متفاوته و تا الان هم که نتیجه نداده 3 تا ویزا بود که یکیش تو زرد از آب درآمد یکیشم که توی فوتوشاپش مشکل داشت. موند 1 دونه ویزا که هیچکس هنوز از نزدیک ندیده و تقریبا بی صاحبه . آقای وکیل اومدن وضعیت رو آروم کنند و قوت قلب بدند تا مردم بیشتری برن و پولشون رو دود کنند ولی اتفاقا موجب آگاهی بیشتر دوستان هم شدند .

آقای وکیل سکوت و قایم شدن الان بهترین کاره براتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzadkrec نمایش پست ها
    با سلام، من بعضی از آیتمهای شما رو قبلا تو محاسباتم لحاظ کرده ام و بعضی ها رو خیر، که با احتساب موارد جدید شما، من 7 نفر دیگر را از محاسباتم کسر کردم، حال حدوداً تا تاریخ 10 آگوست(20 مرداد) و به مرور زمان حداقل میبایستی ویزای 12 عدد از عزیزان ایرانی را رویت کنیم، درست میگم؟ دیگه چونه نزن که مشتری شیم.

سلام آقا فرزاد، طبق توافق نهایی شما با آقا کامی وکیل محترم در 29 جولاي که قرار شد با کسر همه احتمالاتی که خودشان اعلام کرده بودن، تا 10 آگوست بمرور باید حداقل 12 ویزای برای دوستان قدیمی eb3 صادر بشه. یعنی 12 ویزا در 12 روز، و حالا که شش روز اول بدون صدور ویزا گذشت یعنی در این شش روز دوم که تا 10 آگوست مونده باد میانگین هر روز 2 ویزا صادر بشه و این در حالی هست که آقای کامی خودشون توافق کرده بودن.
    صرفا جهت یادآوری محاسبات توافق شده به آقای کامی که در صورت به نتیجه نرسیدن بیان و شکست این پروژه eb3 رو خودشون اینجا اعلام کنن و امیدوارم که دنبال فرصت جدید نباشن که ديگه راه نداره.
    هرچند ما بعد از گذشت یکسال از زمان اولین مصاحبه های eb3 کتگوری unskilled از ایران به یک ویزای واقعی هم راضی بودیم که متاسفانه صادر نشد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)