صفحه 51 از 72 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 715

موضوع: اقامت دائم از طریق ویزای EB3

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم از طریق ویزای EB3

نقل قول نوشته اصلی توسط Whyunivercity نمایش پست ها
    نه عزيزان دل اين أفراد جديد هستند
    پس چراهیچکجا اعلام نشده نه دفاتر مهاجرت و نه گروه های دیگر . از کدوم شرکت بودند ؟ کی ویزا گرفتند ؟

Junior Member

سلام دوستان جديد دو نفر يك ضرب جديدا ويزا دريافت كرده اند
    متاسفانه کذب محض

دوستان هر طور دوست دارن تعبير كنن ولي اتفاق افتاده است با پيگيري متوجه خواهيد شد

Junior Member

دوستان هر طور دوست دارن تعبير كنن ولي اتفاق افتاده است با پيگيري متوجه خواهيد شد
    از تمامی دفاتر وکالت استعلام گرفتم و همگی تکذیب کردند . اطلاعات اضافی رو برای من پیغام خصوصی کنید.

Junior Member

دوستان عزيز شهريور داره تموم ميشه وهيچ خبري نشد، و شركتهاي مهاجرتي پول كلاني به جيب زدند و همچنان دارند ميزنند، بعضي هاشون اينقدر متمول شدند كه دفترشونو از يك خيابان خوب به يك خيابان عالي بردن و دفتر ساده و خيلي معمولي قبل رو حسابي شيك كردن اونم با پول كلاينت هاي از همه جا بي خبر، وقتش نيست به خود بياييد و شكايت كنيد، ميدونيد همه شركتهاييكه كار اي بي ٣ انجام ميدن مجوز از اصناف نگرفتن و ندارن؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان من مدتهاست دارم این فروم رو دنبال میکنم اما امروز تصمیم گرفتم عضو بشم و چندتا سوالی که برام پیش اومده را خدمته دوستان ارز شم
    ابتدا باید بگم من 3 سپتامبر 2015 اقدام کردم توسط یکی از وکلا در همان ابتدا خیلی تحقیق کردم و در اخر تصمیم به بستن قرار داد با یکی از وکلا گرفتم
    لازم به ذکر من تازه یکماه پیش فرم i140 رو فرستادم البته این تاخیر به دلیل مشکلات مالی پیش آمده برای خودم بود
    از 3ماه پیش تا به حال ما هر روز این فروم رو چک میکنیم با همسرم .نکته جالب اینه که در ابتدا دوستانی بودن که کاملا مشخص بود مثل ما توی این پروسه هستندو خیلی استرس دارن ولی یکی یکی کم شدند به چه دلیل نمیدونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ولی بجاش دوستانی که کاملا مشخصه یا اصلا در این پروسه وارد نشدن یا وکلایی هستند مخالف این روش شدن کاسه داغ تر از اش........
    دوستان گرامی هموطنان عزیز امسال ما که توی این راه وارد شدن احتیاجی به نظرات منفی شما ندارن اگر این فروم ساختید تا امسال با هم بتونیم در ارتبات باشیم چرا پس نظرات خیلی کاربران رو پاک می کنید اول همسر بنده در این فروم عضو بود 3 بار ایشان پست گذاشتن هر 3 بار پاک شدندهیچ کدام از قوانین فروم را هم زیر پا نذاشته بودیم یا دوست دیگری بودن به اسم علی که ایشان هم خیلی پیگیر بودن مرتبا پستهای کار بردی و خوبی میذاشتن دقیقا وقتی زمان مصاحبه ایشان امد و تو فروم اعلام کردن غیب شد.....ایا به نظر شما کسی که انقدر پیگیر بود به قول گفتنی خرش که از پل گذشت همین جوری میره...........
    اقای reko شما من و یاد اون شخصیت گالیور میندازین که فقط نشسته میگه من میدونستم........ اجازه بدین بچه هایی که تو این پروسه هستن خودشون با هم در ارتباط باشن بدون دخل تصزف در نظرات اگر هم بنا به خراب کردن این روش هستش خواهش اسم فروم رو بردارین از روش و جایی هم برای نظرات دیگران نذارین و فقط افکار شخصی خودتون بنویسید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mb_yekta نمایش پست ها
    سلام دوستان من مدتهاست دارم این فروم رو دنبال میکنم اما امروز تصمیم گرفتم عضو بشم و چندتا سوالی که برام پیش اومده را خدمته دوستان ارز شم
    ابتدا باید بگم من 3 سپتامبر 2015 اقدام کردم توسط یکی از وکلا در همان ابتدا خیلی تحقیق کردم و در اخر تصمیم به بستن قرار داد با یکی از وکلا گرفتم
    لازم به ذکر من تازه یکماه پیش فرم i140 رو فرستادم البته این تاخیر به دلیل مشکلات مالی پیش آمده برای خودم بود
    از 3ماه پیش تا به حال ما هر روز این فروم رو چک میکنیم با همسرم .نکته جالب اینه که در ابتدا دوستانی بودن که کاملا مشخص بود مثل ما توی این پروسه هستندو خیلی استرس دارن ولی یکی یکی کم شدند به چه دلیل نمیدونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ولی بجاش دوستانی که کاملا مشخصه یا اصلا در این پروسه وارد نشدن یا وکلایی هستند مخالف این روش شدن کاسه داغ تر از اش........
    دوستان گرامی هموطنان عزیز امسال ما که توی این راه وارد شدن احتیاجی به نظرات منفی شما ندارن اگر این فروم ساختید تا امسال با هم بتونیم در ارتبات باشیم چرا پس نظرات خیلی کاربران رو پاک می کنید اول همسر بنده در این فروم عضو بود 3 بار ایشان پست گذاشتن هر 3 بار پاک شدندهیچ کدام از قوانین فروم را هم زیر پا نذاشته بودیم یا دوست دیگری بودن به اسم علی که ایشان هم خیلی پیگیر بودن مرتبا پستهای کار بردی و خوبی میذاشتن دقیقا وقتی زمان مصاحبه ایشان امد و تو فروم اعلام کردن غیب شد.....ایا به نظر شما کسی که انقدر پیگیر بود به قول گفتنی خرش که از پل گذشت همین جوری میره...........
    اقای reko شما من و یاد اون شخصیت گالیور میندازین که فقط نشسته میگه من میدونستم........ اجازه بدین بچه هایی که تو این پروسه هستن خودشون با هم در ارتباط باشن بدون دخل تصزف در نظرات اگر هم بنا به خراب کردن این روش هستش خواهش اسم فروم رو بردارین از روش و جایی هم برای نظرات دیگران نذارین و فقط افکار شخصی خودتون بنویسید
    سلام دوست عزیز، اگر منظورتان از علی، آقای Ali666 هست، ایشان خرش هنوز از پل نگذشته چون من هر هفته با ایشان در ارتباط هستم. ایشان به دلیل نزدیک شدن وقت مصاحبه شان و عدم رسیدن به سوالاتشان و ... از این فروم لفت دادن، اما روزانه خیلی از دوستان از طریق تلفن با ایشان در ارتباط هستند.

Junior Member

با سلام، اين كه من شما رو ياد كي ميندازم مهم نيست، مهم ١١٠٠٠ دلاريه كه شركت ايكس كه پس از محكوم كردنش در دادگاه اسمش رو اعلام ميكنم از من اخاذي كرد دوست عزيز، اگه چند تا ويزا و فقط به تعداد انگشتاي يك دست ويزاي اي بي ٣ صادر شده بود شركتهاي مهاجرتي تا حالا ما رو خورده بودن

Junior Member

من چون قانونا اقدام كردم و شكايت كردم با پيشرفت پرونده همه چي روشن ميشه، من آدم بسيار پيگيري هستم و با گرفتن١١٠٠٠ دلارم راضي نميشم، بايد حقيقت اين قضيه رو براي همه مشخص كنم، اگه هم درست بود مثل يه مرد ميام اينجا اعلام ميكنم، ولي محض اطلاعتون تا اينجاي كار شركت مهاجرتي كاملا محكومه و احتمالا پلمب ميشه

Member pooriya2014 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc in Biomedical Engineering islamic azad university

نقل قول نوشته اصلی توسط reko نمایش پست ها
    من چون قانونا اقدام كردم و شكايت كردم با پيشرفت پرونده همه چي روشن ميشه، من آدم بسيار پيگيري هستم و با گرفتن١١٠٠٠ دلارم راضي نميشم، بايد حقيقت اين قضيه رو براي همه مشخص كنم، اگه هم درست بود مثل يه مرد ميام اينجا اعلام ميكنم، ولي محض اطلاعتون تا اينجاي كار شركت مهاجرتي كاملا محكومه و احتمالا پلمب ميشه
    درود بر شما حتما این کارو انجام بدین چون اخر قضیه مشخصه از الان .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)