صفحه 52 از 72 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 715

موضوع: اقامت دائم از طریق ویزای EB3

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم از طریق ویزای EB3

دوستان علت طولانی شدنه مرحله AP بعد از مصاحبه برای این کتگوری بدلیل کم بودن سهمیه ويزاي اعلامی از سوی وزارت امور خارجه آمریکا برای هر کشور است و ربطی به چک امنیتی یا غیرقانونی بودن این روش ندارد. شما میتوانید با استفاده از لینک زیر که سایت رسمی و دولتی وزارت امور خارجه آمریکاست در ردیف 2 از پارت V سهمیه همه کشورها از جمله ایران را در زیر قسمت other workers ببینید و در ردیف 2 از پارت VI هم تعداد ویزاهای صادر شده برای هر کشور در آن سالها را ملاحظه فرمایید.

سهمیه و ویزاهای صادر کشورها در سال 2015
    https://travel.state.gov/content/vis...fice-2015.html

سهمیه و ویزاهای صادر کشورها در سال 2014
    https://travel.state.gov/content/vis...fice-2014.html

Junior Member

ه هر حال من خودم هم اقدام کردم و توی مرحله I140 ازم درخواست مدارک اضافه کردن و من هم فرستادم باید ببینم چی میشه ولی کسانی هم که کامنت منفی میدن خیلی فعلا بیراه نمیگن چون واقعا من هم قطعی نمیتونم بگم این روش درسته یا نه چون نمونه ای نیست که بشه بهش استناد کرد . به هر حال امیدوارم ما جزو کسایی باشیم که نشون بده این روش درسته و باید امیدوار بود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaaj نمایش پست ها
    ه هر حال من خودم هم اقدام کردم و توی مرحله I140 ازم درخواست مدارک اضافه کردن و من هم فرستادم باید ببینم چی میشه ولی کسانی هم که کامنت منفی میدن خیلی فعلا بیراه نمیگن چون واقعا من هم قطعی نمیتونم بگم این روش درسته یا نه چون نمونه ای نیست که بشه بهش استناد کرد . به هر حال امیدوارم ما جزو کسایی باشیم که نشون بده این روش درسته و باید امیدوار بود
    سلام من 23 سپتامبر جواب مثبت I-140 من امد و حالا باید منتظر وقت سفارت باشم امیدوارم زودتر برم مصاحبه و جواب انرا اینجا بگذارم تا سایر دوستان بتونن استفاده کنند .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Taha5656 نمایش پست ها
    دوستان علت طولانی شدنه مرحله AP بعد از مصاحبه برای این کتگوری بدلیل کم بودن سهمیه ويزاي اعلامی از سوی وزارت امور خارجه آمریکا برای هر کشور است و ربطی به چک امنیتی یا غیرقانونی بودن این روش ندارد. شما میتوانید با استفاده از لینک زیر که سایت رسمی و دولتی وزارت امور خارجه آمریکاست در ردیف 2 از پارت V سهمیه همه کشورها از جمله ایران را در زیر قسمت other workers ببینید و در ردیف 2 از پارت VI هم تعداد ویزاهای صادر شده برای هر کشور در آن سالها را ملاحظه فرمایید.

سهمیه و ویزاهای صادر کشورها در سال 2015
    https://travel.state.gov/content/vis...fice-2015.html

سهمیه و ویزاهای صادر کشورها در سال 2014
    https://travel.state.gov/content/vis...fice-2014.html
    سلام من این جدول را دیدم اما درست متوجه نشدم یعنی برای سال 2015 ایران 3 سهمیه داشته و 3 تای انهم ویزا گرفتن اگه اینجوری باشه که حالا حالاها باید تو نوبت ویزا باشیم با سالی 3 ویزا فکر کنم 10 سال دیگه هم نوبت ما نشه لطفا راهنمایی کنید ممنون .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KLJD نمایش پست ها
    سلام من این جدول را دیدم اما درست متوجه نشدم یعنی برای سال 2015 ایران 3 سهمیه داشته و 3 تای انهم ویزا گرفتن اگه اینجوری باشه که حالا حالاها باید تو نوبت ویزا باشیم با سالی 3 ویزا فکر کنم 10 سال دیگه هم نوبت ما نشه لطفا راهنمایی کنید ممنون .
    بله طبق سایت وزارت خارجه آمریکا که 3 تا ویزا سهمیه ایران بوده برای other workers سال 2015 اما امیدواریم برای سال 2016 با توجه به LC های زیادی که اداره کار برای ایرانیها صادر کرده سهمیه ويزاي ایران در این کتگوری بیشتر بشه وگرنه ممکنه ویزاهای ما خیلی طول بکشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Taha5656 نمایش پست ها
    بله طبق سایت وزارت خارجه آمریکا که 3 تا ویزا سهمیه ایران بوده برای other workers سال 2015 اما امیدواریم برای سال 2016 با توجه به LC های زیادی که اداره کار برای ایرانیها صادر کرده سهمیه ويزاي ایران در این کتگوری بیشتر بشه وگرنه ممکنه ویزاهای ما خیلی طول بکشد.
    سلام، 2017 از 12 دی شروع میشه، یعنی تا آن موقع منتظر صدور هیچ ویزایی نباشیم؟ اینکه فاجعه است.
    اگه سالی 3 عدد ویزا بخواهد برای ما ایرانی ها برای این EB3 صادر شود، یعنی من باید حداقل 10 سال تو AP منتظر باشم چون حداقل 30 نفر جلوتر از من هستند، یعنی آرزوی آمریکا رفتن رو به گور خواهم برد.

Member pooriya2014 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc in Biomedical Engineering islamic azad university

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzadkrec نمایش پست ها
    سلام، 2017 از 12 دی شروع میشه، یعنی تا آن موقع منتظر صدور هیچ ویزایی نباشیم؟ اینکه فاجعه است.
    اگه سالی 3 عدد ویزا بخواهد برای ما ایرانی ها برای این EB3 صادر شود، یعنی من باید حداقل 10 سال تو AP منتظر باشم چون حداقل 30 نفر جلوتر از من هستند، یعنی آرزوی آمریکا رفتن رو به گور خواهم برد.
    دقیقا همینطوره. دلیل این AP های مسخره و بی سر و ته دقیقا همینه.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان گرامی, لینک مورد بحث گه جناب Taha5656 در بالا معرفی کردن فقط تعداد ویزاهای صادر شده رو اعلام میکنه نه محدودیتها در ضمن در هر کتگوری اگر قرار به محدودیت باشه بطور رسمی اعلام میشه مثلا میگن در سال از چین, هند و فلیپین یک تعداد معین ویزا صادر میشه برای ایران همچین محدودیتی نیست و ما در دسته Rest of the world قرار داریم. در ضمن این محدودیتها زمانی اعمال میشه که از یک کشور تعداد بسیار زیادی شرکت کننده وجود داشته باشه و برای اینکه حق بقیه کشورها ضایع نشه این محدودیت رو اعمال میکنند و معمولا هم شامل چین, هند و مکزیک میشه نه کشور ما که حداکثر 50 تا ویزا باید در سال صادر کنند. کلا این روش اقامتی تعداد ویزای محدودی در سال صادر میشه که از یکنفر شنیدم حدود 10000 تا و یعنی اگر در دو ماه اول سال همه ویزاها صادر بشه( که غیر ممکنه ) بقیه افراد باید تا اکتبر سال بعد منتظر بمونند. به هر حال همه ما امیدواریم با پایان کار لاتاریها سرعت پردازش ویزاهای این گروه بالا بره چه در بازه سال 2016 چه برای سال بعد همه دوستان کلیر بشن, در پایان هم از پشتکار بعضی دوستان همیشه در صحنه کمال تشکر را دارم.

Junior Member

سلام من 23 سپتامبر جواب مثبت I-140 من امد و حالا باید منتظر وقت سفارت باشم امیدوارم زودتر برم مصاحبه و جواب انرا اینجا بگذارم تا سایر دوستان بتونن استفاده کنند .
    خیلی خوبه که وقت مصاحبتون بفرمایید کی هستش

Junior Member

نه متاسفانه ازما هم مدارک بیشتری خواسته و وکیل میگه تحویل شده باوجود اینکه من پول بیشتری هم برای سرعت کار دادم اما هنوز خبری نیست .
    سلام، بابت I140 از شما چه مدارک اضافی درخواست شده بود؟
    کل مرحله I140 شما چه مدت طول کشید؟
    آیا فرمهای G28 و I797 notice رو دریافت کرده اید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)