صفحه 56 از 72 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 715

موضوع: اقامت دائم از طریق ویزای EB3

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم از طریق ویزای EB3

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaaj نمایش پست ها
    دوستانی که از این روش اقدام کردن قرار بوده تجاربشون رو اینجا بزارن ولی کلا کسایی که اینجا هستن چه موافق چه مخالف اصلا اقدام نکردن و نظریه پردازن . الان شرکت های معتبر کلاینت جدید قبول نمیکنن و شما ببینید چند نفر کلا در ایران از این روش اقدام کردن پس اینقدر این بازار جذاب و پر مشتری نیست . اکثر کسانی که eb3 اقدام کرذن آدمهای تحصیل کردن و موقعیت خوبی اینجا دارن پس اینقدر بی سواد نیستیم که بدون تحقیقات اقدام کرده باشیم . جالبه حتی واسه ایجاد استرس از آفیسر میترسونن بچه هارو . کار آفیسر این نیست که از مدارک اداره مهاجرت ایراد بگیره و فقط از صحت مدارک شما میخواد مطمئن بشه . به هر حال من خودم توی مرحله RFE هستم و دقیقا بررسی کننده پرونده ازم خواسته توضیح بدم چرا با موقیعت ایرانم قصد قبول کار کارگری با حقوق پایین دارم پس دوست عزیز هم اداره مهاجرت میدونه هم آفیسر که من با پول این جاب رو اپلای کردم و چی از این بهتر که کارگری توی آمریکا حتی برای یک سال کار بکنه که هم تحصیل کرده باشه و هم آویزون دولت نباشه .توی پرونده شخص من هیچ دروغ و مدارک جعلی نیست و اون آفیسر به اندازه کافی سواد داره که بدونه ایرانیها چطور واسه eb3 اقدام میکنن پس اینها خیلی پیچیده و ماورای عقل نیست . امیدوارم کسانی که اقدام کردن مثل من خسته نشیم از این گروه و کم کم بریم و جا رو باقی بزاریم واسه نظریه پردازها . در ضمن تمامی گروههای مهاجرتی به آمریکا غیر از لاتاری پروسه ap طولانی دارن حتی سرمایه داری و این ایراد این روش نیست به هر حال خیلی از ایرانیها برای مهاجرت میخورن به ap .
    آقای محترم من نه نظریه پردازم و نه مخالف
    اکثر بچه های اینجا هم من رو میشناسن
    اطمینان دارم شما کسیو که سه بار پروندش از اول تکرار شده و 2 نفر از دوستاش مستقیم ویزا گرفتن و چندتا از دوستای دیگش توی ap گیرن و چندتای دیگشونم مجبور به تغییر کارفرما شدن و هنوزم فایل نامبرشون بعداز چندماه نیومده رو نمیشناسی. ولی من کاملا میشناسمش. چون اون شخص خودمم.
    خیلی ها قانونی اقدام کردن
    خیلی ها هم پولشون رو پس گرفتن
    راستی میدونی چرا کلاینت جدید نمیگیرن و میگن 100 تا پرونده برای فایل نامبر داریم؟ اینا همش دروغه . کارفرماها از ap ها ناراضی ان . خودشونم فهمیدن یه جای کار میلنگه و توش گیر کردن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parsoomash نمایش پست ها
    سلام
    من تازه به این سایت وارد شدم.
    آیا کسی رو سراغ دارید که با EB3 رفته باشه؟
    من اقدام کردم مصاحبه هم رفتم کمتر از دو ماه پیش و الا در مرحلهAP هست.
    ولی اصلا نمیدونم میشه یا نه
    سلام عزیز
    بله 2 تا از دوستان ما یه ضرب ویزا گرفتن
    ولی بقیه مثل شما توی ap هستن
    امیدوارم زودتر تکلیف مشخص بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ail83 نمایش پست ها
    آقای محترم من نه نظریه پردازم و نه مخالف
    اکثر بچه های اینجا هم من رو میشناسن
    اطمینان دارم شما کسیو که سه بار پروندش از اول تکرار شده و 2 نفر از دوستاش مستقیم ویزا گرفتن و چندتا از دوستای دیگش توی ap گیرن و چندتای دیگشونم مجبور به تغییر کارفرما شدن و هنوزم فایل نامبرشون بعداز چندماه نیومده رو نمیشناسی. ولی من کاملا میشناسمش. چون اون شخص خودمم.
    خیلی ها قانونی اقدام کردن
    خیلی ها هم پولشون رو پس گرفتن
    راستی میدونی چرا کلاینت جدید نمیگیرن و میگن 100 تا پرونده برای فایل نامبر داریم؟ اینا همش دروغه . کارفرماها از ap ها ناراضی ان . خودشونم فهمیدن یه جای کار میلنگه و توش گیر کردن
    من گیرها رو میفهمم ولی دلیل برای نا امیدی نیست و تمامی روشهای مهاجرت گیرهای ویژه خودشون رو دارن . بله درسته کارفرماهای معتبر از پروسه کند ایرانی ها شاکین و ظرفیت جدید نمیدن به ایرانیها

Member pooriya2014 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc in Biomedical Engineering islamic azad university

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaaj نمایش پست ها
    من گیرها رو میفهمم ولی دلیل برای نا امیدی نیست و تمامی روشهای مهاجرت گیرهای ویژه خودشون رو دارن . بله درسته کارفرماهای معتبر از پروسه کند ایرانی ها شاکین و ظرفیت جدید نمیدن به ایرانیها
    همه ی روشها گیرهای خودشونو دارن ولی نه دیگه این همه ادم بالای 8 ماه ap باشن همه هم مضنون به اینکه وکیل براتون پیدا کرده کارو! تک تک این eb ها دارای ap مشخص هستند نفرات اوله این روش دارن کم کم 12 ماهم رد میکنن اخوی !
    طبق امار از سایت وزارت امور خارجه از سال 2012 به بعد تعداد ایرانی هایی که از این روش اقدام کردند به تعداد انگشت های یک کف دست هم نرسیده بعد شما انتظار داری 50 نفر ادم یدفه کلیر بشن؟ اونم در چه حالتی در حالتی که تک تک سفارتها مشرف به این هستند که این داستان مشکوکه وگرنه هیچچچچچچچچچچ دلیلی بازم تاکید میکنم هیچچچچچچچچ دلیلی نداره نمونه قرار داد بخوان هیییییییییچ دلیلی نداره ایمیل بازی شما و کارفرمار به اینگلیسی رو بخوان. جسارت نباشه به شخص شما طرف رفته مصاحبه ای بی 3 افیسر گفته tell me about yourself and how you find this job این یک سوالیه که یه ادم با سیکل هم میدونه یعنی چی! یعد جای جواب گفته ببخشید من مصاحبمو فارسی انتخاب کردم!!! واقعا خنده داره! بعد میگن ..........بگذریم. هیچ توجیهی نداره وقتی امریکا 7.5 درصد مکزیکی سیتیزن داخل کشورش داره بیاد از ایران با همیچین شرایطی که این شرکتای کانادایی راه انداختن نیرو بگیره. به امید کمی تفکر!!

Junior Member

سلام
    یه سوالی خدمتتون دارم و ممنون میشم جواب بدین . فاصله زمانی بین فرم I-140 و دعوت به مصاحبه تون چقدر بود ؟ یکی هم این که (خیلی منو نگران کرده ) priority date بالای فرم I-140 من مربوط به سال 2015 هستش در حالی که من فرم I-140 رو 5 ماه پیش دریافت کردم آیا مال شما هم همین شرایط رو داشت ؟ ممنون میشم جواب بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yekta55 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوالی خدمتتون دارم و ممنون میشم جواب بدین . فاصله زمانی بین فرم I-140 و دعوت به مصاحبه تون چقدر بود ؟ یکی هم این که (خیلی منو نگران کرده ) priority date بالای فرم I-140 من مربوط به سال 2015 هستش در حالی که من فرم I-140 رو 5 ماه پیش دریافت کردم آیا مال شما هم همین شرایط رو داشت ؟ ممنون میشم جواب بدین
    سلام دوست عزير من هم شرايط شما رو دارم منتظر وقت مصاحبه هستم . Priority date تاريخ فايل شدن اوليه پرونده شما هست ربطى به I-140 نداره واينكه ويزا بولتن بر اساس همين تاريخ priority date كارنت ميشه.مال من October 2015 هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar1385 نمایش پست ها
    سلام دوست عزير من هم شرايط شما رو دارم منتظر وقت مصاحبه هستم . Priority date تاريخ فايل شدن اوليه پرونده شما هست ربطى به I-140 نداره واينكه ويزا بولتن بر اساس همين تاريخ priority date كارنت ميشه.مال من October 2015 هست
    سلام , ممنون که جواب دادین
    دقیقا مشکل منم همینه , چون تاریخ هایی که در جدول های ویزا بولتن زده مربوط به 2016 هستش ولی priority date های ما 2015 هست , پس مال ما کی قراره کارنت بشه ؟

Member pooriya2014 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc in Biomedical Engineering islamic azad university

با عرض تبریک خدمت دوست عزیزمون که امروز بعد 7 ماهو 3 روز کلیر شدن البته ساب کتگوری ایشون EB3-A بوده و با داستان آن اسکیلد کاملا متفاوته .
    ایشون امروز صبح OR شدن و نیم ساعت قبل کلیر شدن. با توجه به اتفاقات رخ داده و مقایسه بین ادمین پروسسینگ ها و شرایط این 2 ساب کتگوری میتونیم این نتیجرو بگیریم :
    1- طولانی شدن کلیرنس برای تمامی کتگوری ها (با توجه به اینکه کیس ایشون کاملا سیف و بی خطر بوده )
    2- برتری زمانی ساب کتگوری A نسبت به C
    3- فرق بین اور شدن و کلیرنس صحیح در اینجا مشخص میشه چندی از دوستان الان از ساب کتگوری C اور شدن ولی 1 ماهو نیمه الان خبری نیست ولی ایشون بعد از اور شدن کلیر شدن. و باز هم شک بر انگیز بودن برای سفارت که ای بی 3 پولی بوده مطرحه.
    4- چند برابر بودن سهمیه ساب کتگوری A نسبت به C
    و در اخر ارزوی موقیت دارم برای ایشون و سایر دوستان که در کلیرنس به سر میبرند.

Junior Member

من خودم اقدام كردم عزيز و اين پروسه تحت هيچ شرايطي از اين روش كه شركتهاي مهاجرتي دارن انجام ميدن شدني نيست، شما بايد خودت جاب آفر داشته باشي نه اينكه فلان شركت برات جاب آفر پي ا كنه، لطفا ديگران رو توي چاله نندازيد، دوستان اي بي ٣ تحت هيچ شرايطي از طريق شركتهاي مهاجرتي كه جاب آفر براتون درست ميكنن نميشه

Junior Member

بعضي از شركتها تعطيل كردن، بعضيا رفتن و بعضيا تلفنشون قطعه، دوستان كسي خبر داره از وضعيت شركتها؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)