صفحه 62 از 72 نخستنخست ... 125253545556575859606162636465666768697071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 715

موضوع: اقامت دائم از طریق ویزای EB3

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم از طریق ویزای EB3

سلام به همه دوستان من خردادماه برای مصاحبه رفتم و طی هفته اخیر سه بار آپدیت شدم فکر می کنید چه معنی می تواند داشته باشد؟

Junior Member

ببخشید apچقدر طول کشید؟آقا یا خانم daido

Junior Member

فکر کنم با برداشتم از این تاپیک امدن امریکا با این روش نشدنی است و تاکنون کسی مهاجرت امریکا نگرفته با امدن ترامپ رفتن با این روش هم سختر شده است مثل لاتاری خصوصا کشورهای خاورمیانه و حامی تروریسم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezzz نمایش پست ها
    فکر کنم با برداشتم از این تاپیک امدن امریکا با این روش نشدنی است و تاکنون کسی مهاجرت امریکا نگرفته با امدن ترامپ رفتن با این روش هم سختر شده است مثل لاتاری خصوصا کشورهای خاورمیانه و حامی تروریسم
    تصمیم برای مهاجرت مثل بازی نیست, یه تصمیم سخته شما قراره یک چیزایی از دست بدید برای اینکه یک چیزهای مهمتر به دست بیارید, حالا اگر تصمیم شما در حدیه که اگر هر کسی از راه رسید و به شما یه توصیه ای بکنه چه مثبت و چه منفی شما بخوای به همین راحتی مسیرتو عوض کنی من به عنوان یک دوست بهت هشدار میدم که وارد مسیر مهاجرت نشو که خودتو بدبخت میکنی این مسیر تلخیهای بسیاری داره. یک وقت بر میگردی میبینی 10 ساله که خودتو درگیر کردی, زندگی تو ایران برات مثل زهر مار میشه با همه سر ناسازگاری داری آخرش چی؟ هنوز تو خونه نشستی تاپیکهای این سایت و سایت **** بالا پایین میکنی که یک دری به تخته بخوره و یه راهی برات باز بشه, تازه اگر فاضل باشی که میای اینجا برای بقیه به عنوان یک کار کشته مهاجرت توصیه های فلسفی هم میکنی, براشون از سفارت آمریکایی که تا حالا از نزدیکش رد نشدی خبر میاری, خبر میزاری خبر تکذیب میکنی!!!!
    اگر تصمیمت برای مهاجرت جدیه و فقط تو مسیرت تردید داری من دوباره یه توصیه برات دارم اینبار نه از طرف یک دوست بلکه از طرف یک کسی که از همین روش مورد بحث ویزا گرفته باید بگم که برداشت شما اشتباهه, این روش شدنیه اما مثل هر روش مهاجرتی مشگلات خودشو داره که از ابتدا باید با دید باز وارد این راه بشید. اولین مشگل این روش اینه که مشاوران مهاجرتی ایرانی بشدت در مورد روشهای مهاجرتی به آمریکا کم اطلاعند, به همین دلیل در مقابل مسائلی که ممکنه در طول مسیر پیش بیاد اینها خیلی جوابی ندارن که به موکلا ارائه بدن و خوب این معلومه که این روش برای ما جدیده و در سالهای آینده این مشکلات کمتر میشه ولی خب الان هست دیگه!!
    دومین مشگل اینه که شما باید یک سال با حقوق بسیار پایین برای کارفرما کار کنید که خوب برای یک سال اول مشکلات خودشو داره دیگه.
    اما بریم سر موارد قبل از ورود به آمریکا:
    شما حتما یک حدودی به زبان انگلیسی نیاز دارید!!! مثلا در مورد من آفیسر در آنکارا از من پرسید که میخوای فارسی مصاحبه بدی یا انگلیسی؟ من به انگلیسی جوابشو دادم و گفتم برام فرقی نداره هر کدوم لازمه میتونم, بعدش خود آفیسر فارسی ادامه داد. این مسئله در اعتماد به نفس شما تاثیر داره, پس زبان رو فراموش نکنید.
    مدرک تحصیلی هر چی بالاتر احتمال AP بیشتر, کار دولتی و سربازی همه در مدت زمان AP تاثیر داره. من که وارد این پروسه شدم به من گفته شد که این پروسه 24 ماه طول میکشه اما من تقریبا در 19 ماه ویزا گرفتم. اما باید بدونید که زمان رسیدن به سفارت 18 ماه هست و اگر AP بخورید دیگه زمان دست شما نیست بنا براین بنظر من شما باید از ابتدا بنا رو رو 3 سال برنامه ریزی کنید.
    اما بطور کلی در روش ما در طول این یک سال اخیر دو حالت بوده یا ویزا در جا در سفارت یا AP. خوشبختانه حتی یک مورد ریجکتی هم نداشتیم. در مورد AP بحث زیاد شده اما بعضیا اعتقاد داشتن که هیچ کس از این طریق نمیتونه از AP بگزره و همه ریجکت میشن(اونم با کد 221) ولی اولین مورد که از این پل رد شد, امیدواریم بقیه دوستان هم که درگیر این پروسه هستن زودتر کلیر بشن و بیان اینجا, ما هم از تنهایی در میاییم!!!
    در کل هر چی که این بالا گفتم در مورد خودم بود امیدوارم به کسی بر نخوره. من بعد از حدود 10 سال درگیر مهاجرت بودن از این کشور به اون کشور بالاخره تابستان امسال در سفارت آمریکا در آنکارا ویزا EB3 گرفتم و الان مدتیه اومدم اینجا و فکر میکنم تا یک هفته دیگه دوره یک ساله کار من شروع میشه, فکر نمیکنم دیگه خیلی زمان برای پست دادن اینجا داشته باشم هر چند سعی میکنم هر چند یک بار اینجارو مرور کنم دیگه امیدوارم من از شما خبرهای خوب بگیرم.
    برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم
    ویرایش توسط daido : December 18th, 2016 در ساعت 05:12 AM

Junior Member

سلام دوستان
    من به محض اینکه شنیدم کسی از ap گذشته سریعا توی اکثر گروهها و با اکثر وکلا تماس گرفتم و متوجه شدم اون شخص یک ایرانی مقیم کشور نبوده و واقعا از ابراز نظرهای ضد و نقیض گیج شدم. اگه صحبتهای دوستمون آقای daido درست باشه به قطع 2 نفر که یکی مقیم ایران و دیگری مقیم خارج از ایران هستن از مرحله ap گذشتن که این فوق العادس. فقط باز هم از دوستمون آقای daido خواهشمندم هر جور صلاح میدونن با مدرک بهتر حتی توی شخصی به ما ثابت کنن لطفا.
    دوستان در نظر داشته باشن که اگه این خبر راست باشه و یه ایرانی مقیم کشور از ap گذشته باشه یه جورایی با اطمینان کامل میشه توی این راه قدم برداشت. آقای daido هم باید به ما حق بدن که محتاط باشیم وو همه حرفارو (با اینکه بنده از دلسوزیشون مطمین هستم) به این راحتی و بدون مدرک نپذیریم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ail83 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به محض اینکه شنیدم کسی از ap گذشته سریعا توی اکثر گروهها و با اکثر وکلا تماس گرفتم و متوجه شدم اون شخص یک ایرانی مقیم کشور نبوده و واقعا از ابراز نظرهای ضد و نقیض گیج شدم. اگه صحبتهای دوستمون آقای daido درست باشه به قطع 2 نفر که یکی مقیم ایران و دیگری مقیم خارج از ایران هستن از مرحله ap گذشتن که این فوق العادس. فقط باز هم از دوستمون آقای daido خواهشمندم هر جور صلاح میدونن با مدرک بهتر حتی توی شخصی به ما ثابت کنن لطفا.
    دوستان در نظر داشته باشن که اگه این خبر راست باشه و یه ایرانی مقیم کشور از ap گذشته باشه یه جورایی با اطمینان کامل میشه توی این راه قدم برداشت. آقای daido هم باید به ما حق بدن که محتاط باشیم وو همه حرفارو (با اینکه بنده از دلسوزیشون مطمین هستم) به این راحتی و بدون مدرک نپذیریم.
    علی جان من تازه الان متوجه منظور شما شدم. نه دو نفری در کار نیست همون یک نفره که کلیر شده, ایشون از کانادا به آمریکا میاد, من خیلی نمیشناسمش ولی میدونم با پاسپورت ایرانی برای EB3 و از طریق همین وکلای ایرانی که در کانادا دفتر دارن اقدام کرده بنابراین در همه موارد با ما مشترک هست بغیر از اقامت کانادا (البته ایشون سیتیزن نیست وگرنه میتونست پاسپورت کانادایی بگیره) اما شما یک مسئله رو فراموش نکن که این دوستانیکه اینجا منفی بافی میکنند از اساس اقدام برای این روش رو از طریق وکلای کانادایی نفی میکنند و اصولا همه AP هارو جزو ریجکتیها حساب میکنند. تنها موردی که برای این دوستانی که در این گروهها عضو هستن و به همدیگه انرژی منفی میدن باید یاداوری کنم که این مسئله AP برای همه روشها تقریبا به همین منوال بوده مثلا برید ببینید در سال 2016 اگر بچه های NIW بیشتر از EB3 ویزا گرفتن من اینجا میام اعلام میکنم که هر چی گفتم اشتباهه, چه خوشمون بیاد چه نیاد ویزای EB3 جزو موارد priority محسوب نمیشه و از نتایج تا الان مشخصه که AP یکی دو ماهه در کار نیست و خیلی بیشتر از اینها طول میکشه. و در پایان هم نه تنها به شما حق میدم که محتاط باشید بلکه مطمعنم که دقیقا دارید کار درست رو انجام میدید برادر باید تمام موارد رو بارها مرور کنید , قرارداد رو با افرادیکه در این زمینه اطلاعات دارن چک کنید , موارد بازگشت پولتون رو حتما در قرارداد باید قید کنید و مواظب باشید که راه در رو نداشته باشه. یکی دیگه از موارد میتونید تو قراردادتون بیارید که وکیل موظفه که یک کپی از تمام مکاتبات ادارات دولتی آمریکا در هر مرحله رو به شما ارائه بده این بخصوص در مواردیکه اداره مهاجرت نامه RFE رو پرونده I140 شما میزاره خیلی کمک میکنه شما میتونید در جریان کار و زمان اون قرار بگیرید در صفحات قبل دیدم بعضی از دوستان سه چهار ماه در مرحله I140 هستن بدون اینکه بدونن چه اتفاقی افتاده.

Junior Member

سلام فكر مى كنم منظور شما از يك نفر خانم رجا هستن skilled براى پرستارى اقدام كرده بودن و اقامت كانادا دارن و الان ويزا Eb3 گرفتن

Are you saying there was only one person who succeed and got the Greencard through EB3 ? I mean there aren't any other members claiming they've succeeded ?

Junior Member Sina1900 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ail83 نمایش پست ها
    سلام
    ضمن تبریک آیا شما ساکن ایران بودین؟
    بله بنده ساکن ایران هستم ، دوست بنده نیز ساکن ایران بودند.

Junior Member Sina1900 آواتار ها

دوست عزیز و محترم: بنده نه وکیل مهاجرت هستم و نه لزومی میبینم که مدارک شخصی خودم را در اختیار گروه قرار بدم . ضمن اینکه فقط وظیفه خود دونستم سایر دوستان نگران را که در اواسط راه هستند از نگرانی خارج کنم . خدمت تمامی دوستان که از طریق EB3 اقدام نموده اند میگم چنانچه مشکلی شخصی از جمله خدمت سربازی و یا شغل دولتی نداشته باشید قطعا به اخذ ویزا می رسید .
    بنده در هشتم آگوست 2016 آنکارا مصاحبه داشتم . مصاحبه بسیار عالی و خوب و کوتاهی بود . افیسر ضمن ابراز خرسندی از کامل بودن پرونده گفتند پرونده شما بدون نقص است وفقط برای یکسری مراحل اداری که همان ap است باید ارجاع بشه. و پروسه ap هیچگونه زمان مشخصی برای هیچکدام کتگوری ها نداره از دو هفته بوده تا سیزده ماه هم شنیده ام .
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooriya2014 نمایش پست ها
    دوستان بنده به قطع یقین تمامی این مواردی که دوستان میان میگن طرف ویزا گرفته و این داستانارو کاملا تکذیب میکنم هیچ گونه ویزایی نیومده و هم اکنون 27 اذر 95 هیچ ویزایی جز اون 2 تا خانواده اول دریافت نکردند که اون ها هم داستان داره کارشون........
    طرف اولین پستشه توی این سایت اومده میگه من ویزا گرفتم....... بماند....... تنها خبر جدید اینه که مثل اینکه یه بنده خدایی که توی ایران نبوده و ap خورده بوده کلیر شده. دوستان اطلاعات بنده سفارتی هست یعنی موثق ترین مرکز موجود! نه از کسی شنیدم و طبق دیده و شنیده نظر نمیدم.
    به امیییییییییید کمی تفکر!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)