صفحه 63 از 65 نخستنخست ... 1353545556575859606162636465 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 715

موضوع: اقامت دائم از طریق ویزای EB3

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم از طریق ویزای EB3

عزيزم به هيچ عنوان اقدام نكن، من و كلي ديگه پولمون به باد فنا رفت، دقت كن ببين همه شركتها تا قبل مصاحبه كل پول رو ميگيرن، و دقيقا مشكا اين نوع مهاجرت دقيقا روز مصاحبه ات شروع ميشه، خيلي خوش شانسي كه قبل از قرارداد اومدي اينجا و داري اين فروم رو ميخوني، داداش برو دنبال يه روش ديگه

نقل قول نوشته اصلی توسط reko نمایش پست ها
    عزيزم به هيچ عنوان اقدام نكن، من و كلي ديگه پولمون به باد فنا رفت، دقت كن ببين همه شركتها تا قبل مصاحبه كل پول رو ميگيرن، و دقيقا مشكا اين نوع مهاجرت دقيقا روز مصاحبه ات شروع ميشه، خيلي خوش شانسي كه قبل از قرارداد اومدي اينجا و داري اين فروم رو ميخوني، داداش برو دنبال يه روش ديگه

دوست عزیز
    اینکه پرونده شما در این راه به سرانجام نرسیده باعث تاسفه. امیدوارم به هر روشی موفق بشید. اما برای اینکه ما در مواجه با مشکلات مشابه آمادگی داشته باشیم میشه بفرمائید مشکل دقیقا چی بوده و آیا Reject شدید؟ چه دلیلی آوردن؟

Junior Member

سلام، ممنونم، راستش من مجوز كارم هم از اداره كار امريكا صادر هم شده بود ولي عموي دوستم كه وكيل مهاجرت بود از كانادا اومد و گفتش اين پروسه پيش ميره تا مصاحبه و اونجا شما نهايتا ريجكت ميشي با دلايل بسبار قانع كننده و مثالهاي بيشمار من رو متقاعد كرد من هم رفتم و گفتم كه ميخوام انصراف بدم و به شركت تحت قراردادم گفتم كه صداقت نداشتن و بهم دروغ گفتن كه نه تنها قبول نكردن بلكه كلي تهديد كردن و شاخ و شونه كشيدن و گفتن كه سي درصد پول رو بيشتر برنميگردونن و من هم از طريق مراجع قانوني شكايت كردم و شديدا پيگير هستم و فكر ميكنم تا يكماه ديگه يكي از اين شركتها رو موفق ميشم كه پلمب كنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reko نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز واقعا متاسف شدم بابت پرونده شما و بی نهایت ممنون که این اطلاعات رو در اختیار هم وطن های خودت قرار میدی.
    من خودم تقریبا 200 تومن در طی 4 سال جمع کرده بودم و میخواستم به هر طریقی خودمو به آمریکا برسونم تا زمانی که با EB3 آشنا شدم و از قضا این فروم رو دیدم و کل 59 صفحشو خوندم و جدا به این نتیجه رسیدم که این روش قطعا کلاه برداریه و از تصمیمم منصرف شدم.
    فقط دوتا سوال از شما داشتم:
    اینکه چقدر پروسه شما تا مصاحبه طول کشید؟
    و میخواستم ببینم شما با کدوم شرکت کار کردی اسم این شرکت رو میتونی خصوصی بهم بدی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط daido نمایش پست ها
    سلام جناب فرزاد, شما اگر پستهای این دوستمون رو مرور کنید خودتون متوجه حکم ایشون میشید, راستی از پرونده شما چه خبر؟ تو اکتبر آپدیت نداشتی؟ دیروز از یک نفر که تو ap بوده شنیدم که ایمیل زدن که پاسپورتشو بفرسته برا ویزا.
    این خبر فوق العاده ایه که یه نفر بعداز AP داره ویزاش صادر میشه. لطفا مدرک ارایه کنید. خواهش میکنم اگه راست میگید مدرک ارایه کنید. للللللللطططفففااااا

Junior Member

هیچ کس به روش eb3 شکی نداره پون اصلااین روش یکی از روشهای قانونی مهاجرت به امریکا است که در سایت رسمی و دولتی امریکا به وضوح توضیح داده شده شرایط ان و جای هیچ شکی نیست . ولی جای شک و تردید این وکلای (وکیل نه مشاور) کانادایی هستند که با این مبلغ گزاف قراردادی یک طرفه میندند و حتی حاظر به تغییر مفاد آن نیستند و کل قرار داد تا مضاحبه خوب پیش میره ولی از اونجا به بعد دیگ هیچ خبری نمیشه ضمن اینکه هیچ کدام از این به اصطلاح وکلای کانادایی حاضر به دریافت مبلغ حتی یک قسط بعد از صدور ویزا نیستند . جای شک و تردید به صحبتهای دروعین و ضد نقیض این شرکتهاست و هرکدام در جهت منافع خود فقط حرف میزنند و قرار داد میبندند. اگر هر کدام از اینها اگر حتی ذره ای به این نوع پروسه شک نداشت حاضر بود قرار داد را جوری تنظیم کند که تخت هر شرایطی تضمین کننده برگشت پول افراد باشد و یا مبلغی را بعد از صدور ویزا دریافت کنند . اگر سراغ دارید مغرفی کنید من حاضرم در جا همین امروز برم باش قرارداد ببندم .
    این چه وکالت و قراردادی است که بجای آنکه مصالح و منافع موکل ذر آن در نظر /رفته شود بیشتر منافع و مصالح شرکت کاریاب و مشاور کانادایی در آن لحاظ شده ضمن اینکه اثری هم از آثار کارفرما نیست ....... . من قرار داد همه این شرکتها را دارم همگی تقریبا یکسان و همگی به صورت یک طرفه به نفع طرفهای دیگر غیر از موکل نگارش شده و هیچ کدا م حاضر به کم و کاست یا اضافه کردن نیستند حال قرار دادی که فقط در کانادا قابل پیگیری است ارزش دارد معادل مبلغ همان قرار داد خرج کنی و بری کانادا پیگیری کنی (اگه بتونی) تا بخای پولتا پس بگیری اگه به مشکل بر خوردی ...... چرا حاضر نیستند حتی یک قسط را بعد ویزا بگیرند ؟؟ چطور انها در تمام بندها میتوانند قرار داد را به خاطر اشتباهات یا عدم پرداخت قسط یک طرفه فسخ کنند و کل پول را پس ندهند اما در هیچ یک از قرار دادهای خودشان حاضر نیستند ذکر کنند اگر مشاور و یا کاریاب اشتباه کرد یا کم کاری کرد یا.... موظف به بازپزداخت کل پول موکل و خسارات اون هستند آیا این چرا ها و هزاران چرای دیگر گویای این امر نیست که این مشاوران کانادایی یه جای کارشان میلنگد و مخفی و کاری و دروغ کاری زیاد دارند.... چرا همگی در قراردادشان مینویسند چنانچه موکل مستقیم به کارفرکا ایکیل بزند یا ارتباط برقرار کند قرار داد یک طرفه فسخ میشود و ..... مگر سفارت نیاز ندارد ارتباط من با کارفرما و پیدا کردن شغل را چک کند که قانونی باشد و مطابق انجه دولت امریکا قبول دارد باشد .... ؟؟ این چراهای همگی گویای اشکال در این پروسه از طریق کشاوران کانادایی میباشد و الا ویزا EB3 مطابق انچه در سایت وزارت خارجه امریکا درج شده هیچ ایراد و جای شک ندارد . شک برای ایرانی جماعت به اصطلاح مشاور کانادایی است که چشم یه جیب قشر متوسط و طالب مهاجرت ایرانی دوخته اند. با تشکر

Junior Member Sina1900 آواتار ها

دوست عزيز بنده قسط آخرم بعد از صدور ويزا است و چنانچه به هر دليل وكيل در كارش قصور داشته باشد بايد كل مبلغ را بغير از هزينه هاي دولتي عودت دهد ؛ لطفا به دنبال وكيل قانوني باشيد .

Junior Member

منظورتون از قسط آخر همون هزار دلاره؟؟؟؟؟ هر وكيلي از هر كجاي دنيا كه بگيريم بايد جاب آفر از خودمون باشه نه اينكه جاب آفر رو از وكيل بخريم

Junior Member

با سلام
    اگه کسی راجع به اخذ EB3 از طریق تخصصی اطلاع داره لطفا اطلاع رسانی بفرمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alant نمایش پست ها
    با سلام
    اگه کسی راجع به اخذ EB3 از طریق تخصصی اطلاع داره لطفا اطلاع رسانی بفرمایید.
    سلام دوست عزيز من از طريق skilled اقدام كردم با وكيل آمريكايى و الان منتظر وقت مصاحبه هستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)