صفحه 63 از 72 نخستنخست ... 135354555657585960616263646566676869707172 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 715

موضوع: اقامت دائم از طریق ویزای EB3

Member pooriya2014 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc in Biomedical Engineering islamic azad university

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم از طریق ویزای EB3

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina1900 نمایش پست ها
    دوست عزیز و محترم: بنده نه وکیل مهاجرت هستم و نه لزومی میبینم که مدارک شخصی خودم را در اختیار گروه قرار بدم . ضمن اینکه فقط وظیفه خود دونستم سایر دوستان نگران را که در اواسط راه هستند از نگرانی خارج کنم . خدمت تمامی دوستان که از طریق EB3 اقدام نموده اند میگم چنانچه مشکلی شخصی از جمله خدمت سربازی و یا شغل دولتی نداشته باشید قطعا به اخذ ویزا می رسید .
    بنده در هشتم آگوست 2016 آنکارا مصاحبه داشتم . مصاحبه بسیار عالی و خوب و کوتاهی بود . افیسر ضمن ابراز خرسندی از کامل بودن پرونده گفتند پرونده شما بدون نقص است وفقط برای یکسری مراحل اداری که همان ap است باید ارجاع بشه. و پروسه ap هیچگونه زمان مشخصی برای هیچکدام کتگوری ها نداره از دو هفته بوده تا سیزده ماه هم شنیده ام .
    دوست عزيز اين صحبتي كه شما اشاره كرديد، مورد ديفالتي هست كه به اكثر افرادي كه براي ويزاي مهاجرتي اقدام ميكنند ميگن ، چون پرونده مهاجرتي هست و مثل غير مهاجرتيا نميان بگن پروندت ناقصه ريجكتو اين داستانا، قبل شما به كليه دوستان جز ٢ ٣ نفز همينارو گفتن كه پروندت مشكل نداره و برو تو ap بسلامت!! پس اين يه حرف ديفالت و روتينيه كه ميگن ، دوست من، كساني كه قديميه اين روش هستند الان كم كم دارن ١٥ ماهم رد ميكنن..... بزودي اطلاعات ويژه اي بدستم ميرسه از سفارت آنكارا در مورد تعداد نفرات و علت دقيق اين ap هاي بي سر و ته (كه نشات گرفته ار همين داستان شركتاي ٥٠٠٠٠ دلاري هست) در اختيار دوستان ميزارم، در ضمن علم رياضيات ميگه هنگام مقايسه دو چيز بايد طبق جامعه آماري ااون مورد بررسي و نظر نهايي داده بشه، از اين حيث ، اگر يه نگاه به جامعه اماري سالهاي گذاشته و حتي امسال نگاه كنيم ميبينيم كه تعداد نفرات جمعا به تعداد انگشتهاي دست هم نميرسه!!! اميدوارم تك تك دوستان كلير بشن ......... در ضمن در مورد ap بله حق با شماست درسته بوده از ٢ روز تا ٢ سال ، ولي چند نفر آيا اين عاديه كه يه جماعتي از ايران از طريق اي بي ٣ از طريق مبلغ ...... همه ap همه بالاي ٨ ٩ ماه ، از همه درخواست مدارك اضافه از همه در خواست قرارداد با كارفرما .....ديگه بايد چكار كنن كه ما متوجه اين شكشون بشيم؟!؟ ساب كتگوري هاي ديگه مگه مهاجرتي نيستن مگه ايراني ها اقدام نميكنن ؟ مثل اي بي ٢ اي بي ١ همه بعد ٦ ماه ٧ ماه تكليفشون مشخص ميشه نه درخواست قرار داد ميكنن نه ap شون همگي بالاي ١٢ ماه ميره ...... و موارد ديگه ، اگر مقايسه منطقي اي داشته باشيم به وجود مشكل در مورد اي بي ٣ پي ميبريم كه اين مشكل هم بالا عرض كردم فقطو فقط از سمتو سوي اين شركتهاس !! WITH BEST REGARDS .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar1385 نمایش پست ها
    سلام فكر مى كنم منظور شما از يك نفر خانم رجا هستن skilled براى پرستارى اقدام كرده بودن و اقامت كانادا دارن و الان ويزا Eb3 گرفتن
    سلام , خیر این شخصی که شما میگید رو من نمیشناسم ولی موردی که من عنوان کردم یک آقا هستن و برای کار در شرکت دیفندر در کارولینا اقدام کردن

Junior Member

ببخشید اگر اطلاع دارید خانم رجا براشون ap چقدر طول کشید؟
    ویرایش توسط Raana23 : December 19th, 2016 در ساعت 11:11 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pooriya2014 نمایش پست ها
    دوست عزيز اين صحبتي كه شما اشاره كرديد، مورد ديفالتي هست كه به اكثر افرادي كه براي ويزاي مهاجرتي اقدام ميكنند ميگن ، چون پرونده مهاجرتي هست و مثل غير مهاجرتيا نميان بگن پروندت ناقصه ريجكتو اين داستانا، قبل شما به كليه دوستان جز ٢ ٣ نفز همينارو گفتن كه پروندت مشكل نداره و برو تو ap بسلامت!! پس اين يه حرف ديفالت و روتينيه كه ميگن ، دوست من، كساني كه قديميه اين روش هستند الان كم كم دارن ١٥ ماهم رد ميكنن..... بزودي اطلاعات ويژه اي بدستم ميرسه از سفارت آنكارا در مورد تعداد نفرات و علت دقيق اين ap هاي بي سر و ته (كه نشات گرفته ار همين داستان شركتاي ٥٠٠٠٠ دلاري هست) در اختيار دوستان ميزارم، در ضمن علم رياضيات ميگه هنگام مقايسه دو چيز بايد طبق جامعه آماري ااون مورد بررسي و نظر نهايي داده بشه، از اين حيث ، اگر يه نگاه به جامعه اماري سالهاي گذاشته و حتي امسال نگاه كنيم ميبينيم كه تعداد نفرات جمعا به تعداد انگشتهاي دست هم نميرسه!!! اميدوارم تك تك دوستان كلير بشن ......... در ضمن در مورد ap بله حق با شماست درسته بوده از ٢ روز تا ٢ سال ، ولي چند نفر آيا اين عاديه كه يه جماعتي از ايران از طريق اي بي ٣ از طريق مبلغ ...... همه ap همه بالاي ٨ ٩ ماه ، از همه درخواست مدارك اضافه از همه در خواست قرارداد با كارفرما .....ديگه بايد چكار كنن كه ما متوجه اين شكشون بشيم؟!؟ ساب كتگوري هاي ديگه مگه مهاجرتي نيستن مگه ايراني ها اقدام نميكنن ؟ مثل اي بي ٢ اي بي ١ همه بعد ٦ ماه ٧ ماه تكليفشون مشخص ميشه نه درخواست قرار داد ميكنن نه ap شون همگي بالاي ١٢ ماه ميره ...... و موارد ديگه ، اگر مقايسه منطقي اي داشته باشيم به وجود مشكل در مورد اي بي ٣ پي ميبريم كه اين مشكل هم بالا عرض كردم فقطو فقط از سمتو سوي اين شركتهاس !! WITH BEST REGARDS .
    من با خیلی از مواردی که شما اینجا اعلام کردین موافقم ولی یک مواردی هم هست که من روش نظر دارم, مثلا شما که داری داده آماری درست میکنی و با بقیه کتگوریها مقایسه میکنی آیا ریجکتیها رو هم مقایسه میکنی؟ کتگوری ما 90 درصد ap میخوره ولی آیا روش NIW که 100 درصد ap بهشون میخوره هم باید نگران باشند که یگ جای کار میلنگه؟ روزیکه من مصاحبه دادم اگه درست یادم باشه حدود 15 نفر ریجکت شدن و فقط دو سه نفر تو سفارت ویزا گرفتیم که یکی من بودم دو نفر دیگه ویزای فامیلی بودن , یک eb3 دیگه هم بود که ap خورد. من منکر وجود یک سری مشکلات, حتی نا آگاهی مشاورا با مسائل اقامت آمریکا نیستم, قبول دارم که یک جناب فرزاد نامی باید میبود با اون مسائل که این مشاورین به موکلینشون بگن دور ابوظبی رو خط بکشین. ولی با این حال از اینکه اساس اینکار رو زیر سوال میبرید و دوستان رو دلسرد من باهاش مخالفم. من وقتی وارد فرودگاه شدم آفیسر بخش CBP از من پرسید که چرا اومدم آمریکا و اینکه از کجا با شرکت دیفندر آشنا شدی؟ که من بهش گفتم من در ایران با شرکت کاریابی قرارداد بستم و اونها از طرف من کارها رو پیش بردن شخصا هیچ ارتباطی با شرکت نداشتم اما وکیلم باهاشون در تماس بوده, فقط پرسید مطمعنی که میخوای این کار رو انجام بدی که گفتم 100 درصد. و مجوز ورود من به آمریکا صادر شد.

Junior Member Sina1900 آواتار ها

یک سئوال دیگه ، دوست بنده که همزمان با من شروع کردند و ویزا EB3 گرفتند به همراه خانواده و فرزند کوچکیشون الان در آمریکا حضور دارند چه توجیحی دارید؟ موضوع AP یک ضعف در پرونده ما ایرانی ها هست ولی دال بر عدم امکان و یا باطل کردن روش ندارد . الان به ویزاهای دانشجویی ایرانیان در خیلی از رشته های حساس و امنیتی از جمله رشته برق و هسته ای ویزا نمیدن و در AP فرد را رد میکنن حال ما باید کل پروسه ویزای دانشجویی را زیر سئوال ببریم ؟؟!!!!

Member pooriya2014 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc in Biomedical Engineering islamic azad university

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina1900 نمایش پست ها
    یک سئوال دیگه ، دوست بنده که همزمان با من شروع کردند و ویزا EB3 گرفتند به همراه خانواده و فرزند کوچکیشون الان در آمریکا حضور دارند چه توجیحی دارید؟ موضوع AP یک ضعف در پرونده ما ایرانی ها هست ولی دال بر عدم امکان و یا باطل کردن روش ندارد . الان به ویزاهای دانشجویی ایرانیان در خیلی از رشته های حساس و امنیتی از جمله رشته برق و هسته ای ویزا نمیدن و در AP فرد را رد میکنن حال ما باید کل پروسه ویزای دانشجویی را زیر سئوال ببریم ؟؟!!!!
    بنده با كل اين پروسه هيچ مخالفتي ندارم ، اتفاقا راه بسيار خوبيه ، روشي كه داره انجام ميشه غلطه و داستان ساز شده وگرنه خيلي از روشهاي ديگه بهتره ، در ضمن تكرار كردم بارها بازم تكرار ميكنم دانشجويي و كتگوري هاي ديگه از ١٠٠ تا دانشجو ٨٠ تاش ميرن كليرنس ٢٠ تا درجا ميگيرن اون كليرنسي هام زير ٧ ماه تكليفشون بكل مشخص ميشه! نه اين دانشجويي بلكه همشون همچين داستاني دارن، نه اينكه سر جمع از ٤ تا شركت ........ ٧٦ نفر برسن به مصاحبه ٧٠ نفرشون و نگه دارن بگن ايميل بازيتو بده با كارفرما ، از شركت ك...... به طرف گفتن اسم فاميل كارفرماتو رو اين كاغد بنويس تو همون اسم فاميل ٤ تا غلط املايي درووردن ....... ديگه تا تهه داستانو بخونين.... اگه اين ٢ ، ٣ نفرم ويزا نميگرفتن كه هيچي ديگه بكل بايد سردر اين روشو تخته ميكردن ديگه

Junior Member

چند وقت پیش عکس ویزای دوتا بچه را گذاشته بودند گه یعنی اینها زیرمجموعه مادرشون از طریق eb3 ویزا گرفتند با کتگوری کارگر ساده من خودم شخصا چون از قبل از تو سایت وزارت خارجه امریکا کتگوری ها را خونده بودم متوجه شدم اصلا ویزایی که برای این بچه ها صادر شده مربوط به زیر مجموعه ویزا متخصصان است نه کار گر ساده . و انها به دروغ به عنوان ویزا eb3 برنامه کارگران ساده تبلیغ میکردند . جالب اینجاست بعد که با یکی از شرکتهای کانادایی دیگه پرسیدم تایید کرد و گفت بله اون ویزا را نباید میزاشتن . بعد گفتم از یه شرکت دیگه هم بپرسم در مورد این ویزاهاو جواب جالب و دور از عقلی دادند و گفتند اون ویزا بچه هادرست بوده و مربوط به زیر مجموعه کارگران ساده بوده اما سفارت امریکا اشتباه تو ویزا چاپ کرده و از این موارد هر از گاهی پیش میاد و الان اصلاح شده . به نظر شما همچین.چیزی در سفارت امریکا که با این دقت و سخت گیری ویزا صادر میکنه همچین چیزی ممکنه آیا ویزای چاپ شده اشتباه میدن دست ملت !!! . جالبتر اینکه بعد که پرسیدم خوب اگه همچین چیزی هم که میگین واقعیت باشه چرا اصلاح شده اش را منتشر نکردید که این تردیدها از بین بره بین افراد جواب داد الان اون خانواده امریکا هستند و لزومی به این کار نیست........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Junior Member Sina1900 آواتار ها

دوستان هر كس در مورد روش eb3 شك و يا ترديد و يا حتي سئوالي داره بنده به شكل خصوصي با ادله و مدارك مستند حاضر به پاسخگويي هستم ؛ بنده نه وكيل هستم نه منافعي در اين خصوص دارم . فقط دوست دارم ساير دوستاني كه در ابتداي راه و يا وسط راه هستند نگران و مضطرب نباشند . بنده خودم امروز با سفارت آنكارا در خصوص پرونده خودم تماس گرفتم و مسئول مربوطه با اطمينان پاسخ داد كيس شما توريست يا مهاجرت موقت نيست كه به سرعت انجام بشه شما مهاجرت دائم هستيد پس طبيعي كه زمان بيشتري ببره و در پاسخ وضعيت گفت خيلي خيلي خيلي اميدوار باشيد و نگران نباشيد ؛ لاز به تذكر ه كه سفارت هيچ دولت و مملكتي با افرادي مثل من و شما تعارف و يا ترسي نداره و چنانچه مشكلي در پرونده شخص وجود داشته باشه سريعا جواب رد ميده و نيازي به زمان نداره . با تشكر و احترام

Junior Member

هیچ کس به روش eb3 شکی نداره پون اصلااین روش یکی از روشهای قانونی مهاجرت به امریکا است که در سایت رسمی و دولتی امریکا به وضوح توضیح داده شده شرایط ان و جای هیچ شکی نیست . ولی جای شک و تردید این وکلای (وکیل نه مشاور) کانادایی هستند که با این مبلغ گزاف قراردادی یک طرفه میندند و حتی حاظر به تغییر مفاد آن نیستند و کل قرار داد تا مضاحبه خوب پیش میره ولی از اونجا به بعد دیگ هیچ خبری نمیشه ضمن اینکه هیچ کدام از این به اصطلاح وکلای کانادایی حاضر به دریافت مبلغ حتی یک قسط بعد از صدور ویزا نیستند . جای شک و تردید به صحبتهای دروعین و ضد نقیض این شرکتهاست و هرکدام در جهت منافع خود فقط حرف میزنند و قرار داد میبندند. اگر هر کدام از اینها اگر حتی ذره ای به این نوع پروسه شک نداشت حاضر بود قرار داد را جوری تنظیم کند که تخت هر شرایطی تضمین کننده برگشت پول افراد باشد و یا مبلغی را بعد از صدور ویزا دریافت کنند . اگر سراغ دارید مغرفی کنید من حاضرم در جا همین امروز برم باش قرارداد ببندم .
    این چه وکالت و قراردادی است که بجای آنکه مصالح و منافع موکل ذر آن در نظر /رفته شود بیشتر منافع و مصالح شرکت کاریاب و مشاور کانادایی در آن لحاظ شده ضمن اینکه اثری هم از آثار کارفرما نیست ....... . من قرار داد همه این شرکتها را دارم همگی تقریبا یکسان و همگی به صورت یک طرفه به نفع طرفهای دیگر غیر از موکل نگارش شده و هیچ کدا م حاضر به کم و کاست یا اضافه کردن نیستند حال قرار دادی که فقط در کانادا قابل پیگیری است ارزش دارد معادل مبلغ همان قرار داد خرج کنی و بری کانادا پیگیری کنی (اگه بتونی) تا بخای پولتا پس بگیری اگه به مشکل بر خوردی ...... چرا حاضر نیستند حتی یک قسط را بعد ویزا بگیرند ؟؟ چطور انها در تمام بندها میتوانند قرار داد را به خاطر اشتباهات یا عدم پرداخت قسط یک طرفه فسخ کنند و کل پول را پس ندهند اما در هیچ یک از قرار دادهای خودشان حاضر نیستند ذکر کنند اگر مشاور و یا کاریاب اشتباه کرد یا کم کاری کرد یا.... موظف به بازپزداخت کل پول موکل و خسارات اون هستند آیا این چرا ها و هزاران چرای دیگر گویای این امر نیست که این مشاوران کانادایی یه جای کارشان میلنگد و مخفی و کاری و دروغ کاری زیاد دارند.... چرا همگی در قراردادشان مینویسند چنانچه موکل مستقیم به کارفرکا ایکیل بزند یا ارتباط برقرار کند قرار داد یک طرفه فسخ میشود و ..... مگر سفارت نیاز ندارد ارتباط من با کارفرما و پیدا کردن شغل را چک کند که قانونی باشد و مطابق انجه دولت امریکا قبول دارد باشد .... ؟؟ این چراهای همگی گویای اشکال در این پروسه از طریق کشاوران کانادایی میباشد و الا ویزا EB3 مطابق انچه در سایت وزارت خارجه امریکا درج شده هیچ ایراد و جای شک ندارد . شک برای ایرانی جماعت به اصطلاح مشاور کانادایی است که چشم یه جیب قشر متوسط و طالب مهاجرت ایرانی دوخته اند. با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Raana23 نمایش پست ها
    ببخشید اگر اطلاع دارید خانم رجا براشون ap چقدر طول کشید؟
    ٧ ماه Ap ايشون طول كشيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)