صفحه 64 از 72 نخستنخست ... 1454555657585960616263646566676869707172 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 715

موضوع: اقامت دائم از طریق ویزای EB3

Junior Member Sina1900 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم از طریق ویزای EB3

دوست عزيز بنده قسط آخرم بعد از صدور ويزا است و چنانچه به هر دليل وكيل در كارش قصور داشته باشد بايد كل مبلغ را بغير از هزينه هاي دولتي عودت دهد ؛ لطفا به دنبال وكيل قانوني باشيد .

Junior Member

منظورتون از قسط آخر همون هزار دلاره؟؟؟؟؟ هر وكيلي از هر كجاي دنيا كه بگيريم بايد جاب آفر از خودمون باشه نه اينكه جاب آفر رو از وكيل بخريم

Junior Member

سلام
    به نظر من اینجا بهترین جا برای ابراز نظر در مورد EB3 هست چون تنها جاییه که افراد صددرصد موافق/افراد پنجاه پنجاه/افراد صددرصد مخالف ابراز نظر میکنن.
    بنده خیلی خلاصه کتگوری EB3 توی این چند مدت برای ایرانیا رو توضیح میدم:
    0. این روش حداقل روی کاغذ کاملا قانونیه و کسی در اصل قانونی بودنش حرفی نداره و فقط ایرادها به روش وکلا هست
    1. اولین ایرانی با این روش حدود یکسال و اندی پیش بطور مستقیم ویزا گرفت که بعداز اون وکلای ایرانی کانادایی امیدوار شدن و تبلیغاتشون چند برابر شد
    2. اکثر کسایی که به مصاحبه میرسن AP بلند مدت میخورن و تا این تاریخ کسانی که از AP رد شدن ساکن ایران نبودن
    3. تعدادی مستقیم ویزا گرفتن که بعضیا قبلا ویزای شنگن داشتن و بعضیاشون نه. بعضیا سربازی رفتن و بعضیاشون نه. تفاوتشون در مورد شغل و درآمد هم همینجوره.
    4. برخی از متقاضیا مجبور شدن برای حتی سومین بار کارفرما رو عوض کنن
    5. برخی زیر 18 ماه به مصاحبه رسیدن و بعضیا هم بعداز 18 ماه با و یا بی روش سریع هنوز درگیر I140 هستن
    6. هیچ شخصی بعداز مصاحبه ریجکت نشده
    7. در موارد کمی افیسر درخواست مدارک اضافی کرده
    8. اکثر مصاحبه ها کمتراز 15 دقیقه و به زبان فارسی بوده و از افیسر تبریک شنیدن و سپس AP خوردن
    9. برخی بعداز جند ماه کل پولشون و برخی هم اکثر مبلغ پرداختی رو پس گرفتن خیلیا هم ادامه دادن به امید موفقیت
    10. در برخی موارد تخلف شرکت کاریابی و یا کوتاهی کارفرما برای ارایه مدارک باعث دردسر موکلین شده

دوستان من همینا رو بخاطر داشتم اگه چیز دیگه ای هست بفرمایید لطفا

دوستان یک سری آمار در خصوص ویزاهای صادر شده پیدا کردم که مربوط به سالهای 2014 و 2015 می باشد از صحت و سقم آمار اطلاع ندارم اما لینک مربوطه که سایت آمریکا هم هست موجوده دوستانی که میتونن صحت آمار را چک کنن.
    -تقریبا بیش از ‎90%‎ منقاضی های ایرانی در همه کتگوری ها AP میخورن
    -در سال ‎2014‎ طبق آمار ویزا بولتن 5 نفر ایرانی کتگوری ‎EB3‎ نیروی غیر متخصص موفق به اخذ ویزا شدن( که کاملا طبیعی هست چون پروسه ‎EB3‎ غیر متخصص از اوایل سال ‎2015‎ طبق تقویم ویزا بولتن استارت خورد.) و ‎312‎ نفر ‎EB3‎ متخصص و ‎632‎ نفر ‎EB2‎ ویزا گرفتن.
    -در سال ‎2015‎ طبق آمار ویزا بولتن 3 نفر ایرانی کتگوری ‎EB3‎ نیروی غیر متخصص موفق به اخذ ویزا شدن و ‎172‎ نفر ‎EB3‎ متخصص و ‎958‎ نفر ‎EB2‎ ویزا گرفتن.
    - اگه چند روز دیگه صبر کنید آمار سال ‎2016‎ هم اعلام میشه که صد در صد مطمین باشید که تعداد ویزاهای ‎EB3‎ غیر متخصص 2 رقمی خواهد بود.
    - و سال دیگه همین موقع بدون شک بدون شک و بازم میگم بدون شک تعداد ویزاهای صادر شده برای کتگوری ‎EB3‎ غیر متخصص ایرانی 3 رقمی خواهد بود.
    ضمنا جهت بالا بردن اطلاعات شما: سهمیه کل ویزاهای سالیانه ‎EB3‎ برای ایران ‎421 عدد میباشد.
    لینک آمار سال 2015 :
    https://travel.state.gov/content/visas/en/law-and-policy/statistics/annual-reports/report-of-the-visa-office-2015.html
    لینک آمار سال 2016 : که کامل نشده هنوز
    https://travel.state.gov/content/vis...fice-2016.html

سلام خدمت همه عزيزان ؛ ديروز يكي از دوستان EB3 كه بشي از ٨ ماه در پروسه AP و ٢ ماه or در سفارت آنكارا كلير شدن .. اين خبر اميد بسيار زيادي را براي ساير دوستان نگران إيجاد نمود.

باسلام به دوستان گروه
    من هم ازجمله افرادی هستم که ازطریق eb3اقدام کردم الان هم مدتی است که پرونده ام به اداره مهاجرت رفته تمام مطالبی که سایردوستان گذاشتندرامطالعه نمودم درمورداین روش عده ای نظرات منفی دادند وعده ای هم نظرات مثبت ولی من نسبت به این روش دیدمثبت دارم واعتقادی هم به فریب موکلا توسط وکلا ندارم البته دلایل خاص خودم رانیزدارم من قبلا ازطریق همین وکیلم برای کانادا اقدام کردم وبنابردلایلی ریجکت شدم درپرونده ام هرانچه که وکیلم بهم گفت مرحله به مرحله اتفاق افتاد بدون هیچگونه خطایی حتی چندنفرازدوستانم ازهمین روش باهمین وکیل اقدام کردندکه الان کاناداهستندومن هم باهاشون درارتباط هستم بخاطرهمین صداقت برای این روش هم ازطریق همین وکیل که کاملا براساس پرونده قبلی شناخت داشتم اقدام کردم وتابحال هرانچه که اتفاق افتاده ودوستان میگویندوکیلم درابتدابهم گفته بودوماهم باید امادگی هرچیزی راداشته باشیم وازابتدانبایددراین مسیرقدم میگذاشتیم وحالا که باانتخاب خودمون رفتیم باتوکل به خداتاخرش هم بایدتحمل کنیم انشاءالله برای همه بهترینها رقم بخوردفقط سوالی ازدوستان داشتم واین بودکه متوجه شدم بعضی ازمصاحبه هادرتهران وبااسکایپ انجام شده وحتی ازمایشها هم درازمایشگاهی درتهران صورت گرفته ایادوستان درجریان هستندوافراددیگری نیز سراغ دارند به اینصورت مصاحبه شده ویاازمایش داده باشند؟

سوال دیگه ای داشتم پرونده من ازاول هفته اخر اذرماه یعنی حدود دوهفته پیش ازروش سریع به اداره مهاجرت رفته باتوجه به اینکه فرزندم فروردین 96وارد21سال میشود ایامشکلی ازجهت خارج شدن ازپرونده من برایش پیش نمی اید اگرکسی اطلاع دقیقی داشته باشدوبفرماید ممنون میشوم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Gharghavol نمایش پست ها
    سوال دیگه ای داشتم پرونده من ازاول هفته اخر اذرماه یعنی حدود دوهفته پیش ازروش سریع به اداره مهاجرت رفته باتوجه به اینکه فرزندم فروردین 96وارد21سال میشود ایامشکلی ازجهت خارج شدن ازپرونده من برایش پیش نمی اید اگرکسی اطلاع دقیقی داشته باشدوبفرماید ممنون میشوم
    چون هنوز به مرحله ارسال فرم DS-260 نرسیدید نباید مشکل خاصی باشه در این فرم مینویسید فرزندتون با شما مهاجرت نمیکنن

لطفابیشترراهنمایی فرماییدمن متوجه منظورتون نشدم یعنی فرزندم باتوجه به سنش باپرونده من هست یانه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Gharghavol نمایش پست ها
    لطفابیشترراهنمایی فرماییدمن متوجه منظورتون نشدم یعنی فرزندم باتوجه به سنش باپرونده من هست یانه؟
    فکر نمیکنم فرزند بالای 21 سال بتونه توی پرونده شما بمونه . در کل فرزند زیر 21 سال میتونه با شما مهاجرت بکنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)