صفحه 65 از 72 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 715

موضوع: اقامت دائم از طریق ویزای EB3

Junior Member Sina1900 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم از طریق ویزای EB3

ضمن تایید پاسخ دوستمان rezaaj با توجه به شرایط eb3 فرزندان بالای بیست و یک سال نمیتوانند همراه با خانواده مهاجرت کنند ، حتی چنانچه در پایان مراحل و قبل از صدور ویزا هم به سن 21 سال برسند نیز این امکان باطل می شود.

ضمن عرض سلام و تبریک سال نو خدمت تمامی دوستان
    بعرض تمامی عزیزان می رساند یکی دیگر از از همسفران ما در کتگوری EB3 در سفارت ابوظبی در اول نوامبر کلیر و در 30 نوامبر ویزاش صادر گردید.
    به امید کلیر تمامی عزیزان
    visa eb3.jpg

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina1900 نمایش پست ها
    بعرض تمامی عزیزان می رساند یکی دیگر از از همسفران ما در کتگوری EB3 در سفارت ابوظبی در اول نوامبر کلیر و در 30 نوامبر ویزاش صادر گردید.
    visa eb3.jpg
    سلام ايشون خانم رجا هستن پرستار هستن و skilled اقدام كرده بودن از طريق رشته خودشون و اقامت كانادا هم دارن يعنى جز دوستان unskilled نيستن.چون من خودم هم skilled اقدام كردم با ايشون در ارتياط هستم

Junior Member

visa eb3.jpg
    با سلام خدمت دوستان , این موردی که از کتگوری ما کلیر شده مربوط به سفارت آنکارا میباشد نه ابوظبی.

نقل قول نوشته اصلی توسط daido نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان , این موردی که از کتگوری ما کلیر شده مربوط به سفارت آنکارا میباشد نه ابوظبی.
    دوست عزيز در قسمت امضا نوشته ابوظبي

Junior Member

دوست عزيز در قسمت امضا نوشته ابوظبي
    بله ولی ایشون مربوط به کتگوری ما نیستن, اونطوریکه خانم سحر در بالا توضیح دادن این خانم پرستار هستن و موردشون با ما فرق داره, چند روز پیش یک نفر از سفارت آنکارا کلیر شده که EB3 UNSKILLED بوده.

Junior Member

با سلام
    اگه کسی راجع به اخذ EB3 از طریق تخصصی اطلاع داره لطفا اطلاع رسانی بفرمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alant نمایش پست ها
    با سلام
    اگه کسی راجع به اخذ EB3 از طریق تخصصی اطلاع داره لطفا اطلاع رسانی بفرمایید.
    سلام دوست عزيز من از طريق skilled اقدام كردم با وكيل آمريكايى و الان منتظر وقت مصاحبه هستم

باسلام به دوستان
    طبق اماری که دوستان دادند حدود 5نفر ویزاگرفتند ایااطلاع دارید چند نفرریجکت شدند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط daido نمایش پست ها
    خودتون رو در گیر این بحثها نکنید این روش شامل چهار دسته افراد میشه یک کسانی که از این روش اقدام کردن و فعلا درگیر و دار پرونده هستن , دو کسانی که مصاحبه دادن و در AP هستن , سوم کسانی که ویزا گرفتن و چهارم کسانی که دارن بررسی میکنن که از این روش اقدام کنند یا نه, به غیر از این چهار دسته دو نفر هستن که کارشون اینه که هر چند صفحه که میگذره میان اینجا واسه هم نوشابه باز میکنند و همدیگرو تایید میکنند و میرن. بنابراین بهتره خودتون رو درگیر این افراد نکنید.
    در رابطه با سوالتون یک ذره بیشتر تحقیق کنید چون من فکر میکنم ملاک زمانیه که ویزا صادر میشه و اگر اون موقع فرزندتون بالای 21 سال باشه احتمالا از پرونده شما خارجه بازم چون من مطمعن نیستم میگم از چند تا وکیل مختلف بپرسید.
    درموردسن دقیقاازوکیل خودم پرسیدم گفت ماپرونده رابه اداره مهاجرت فرستادیم وفرم i140 هم امضاشده منتهاقراراست فرم دیگری ازاداره مهاجرت بیاید که انراامضاکنیم اگراین فرم قبل ازتولد21سالگی فرزندم ازاداره مهاجرت بیاید ازپرونده خارج نمیشود البته من ازروش سریع اقدام کردم ومبلغی اضافه پرداخت کردم فقط نمیدانم درروش سریع چقدرزمان میبره تاجواب بیایددرابتدای شروع این روش دوهفته ای جواب می امده ولی الان که پرونده ها بیشترشده گویازمان بیشتری لازم است ایادوستان کسی اطلاع دقیقی دارد که پروسه پرداخت مبلغ اضافی درحال حاضرچقدرزمان میبرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)