صفحه 66 از 72 نخستنخست ... 165657585960616263646566676869707172 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 715

موضوع: اقامت دائم از طریق ویزای EB3

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم از طریق ویزای EB3

جواب i140 ما هنوز نيومده شش ماه گذشته هر وقت به شركت بانيان سعادت كه روبروي پارك ملت هست و ما قراردادمون با اين شركته زنگ زديم گفت خانم مدير جلسه هستند هيچ كس پاسخگو نيست مااز روش سريع اقدام كرديم كوقع پول گرفتن همه بودند ولي حالا همه جلسه دارند در قرارداد ذكر شده اگر كارفرما مشكلي پيش اورد بعد از كسر هفت هزار دلار بقيه پول را بر ميگردونند ولي حالا ميگن نميديم صد ميليون پول گرفته با فريب و كلاهبرداري و زمان و پولمون را از دست داديم شرافت يعني چي

نقل قول نوشته اصلی توسط Gharghavol نمایش پست ها
    درموردسن دقیقاازوکیل خودم پرسیدم گفت ماپرونده رابه اداره مهاجرت فرستادیم وفرم i140 هم امضاشده منتهاقراراست فرم دیگری ازاداره مهاجرت بیاید که انراامضاکنیم اگراین فرم قبل ازتولد21سالگی فرزندم ازاداره مهاجرت بیاید ازپرونده خارج نمیشود البته من ازروش سریع اقدام کردم ومبلغی اضافه پرداخت کردم فقط نمیدانم درروش سریع چقدرزمان میبره تاجواب بیایددرابتدای شروع این روش دوهفته ای جواب می امده ولی الان که پرونده ها بیشترشده گویازمان بیشتری لازم است ایادوستان کسی اطلاع دقیقی دارد که پروسه پرداخت مبلغ اضافی درحال حاضرچقدرزمان میبرد؟
    طبق چیزی که در وبسایت USCIS نوشته شده premium processing یا همین اقدام سریع ۱۵ روز تقویمی (نه روز کاری) طول میکشه و اگر در این مدت انجام نشد پول شما برگشت داده میشه ولی همچنان پروندتون در اسرع وقت یا همون ۱۵ روز (احتمالا از روزی که پولتون رو پس میدن) بررسی میشه:
    Premium Processing Service provides expedited processing for certain employment-based petitions and applications. Specifically, USCIS guarantees15 calendar day processing to those petitioners or applicants who choose to use this service or USCIS will refund the Premium Processing Service fee. If the fee is refunded, the relating case will continue to receive expedited processing.
    این هم لینک مربوطه:
    https://www.uscis.gov/forms/how-do-i...essing-service
    حالا شما اگر در ۱۵ روز پروندتون بررسی نشده حداقل میتونید پول اضافی رو پس بگیرید. مبلغش هم ۱۲۲۵ دلار هست تا جایی که من اطلاع دارم.
    ویرایش توسط photonic85 : January 5th, 2017 در ساعت 04:32 PM

Junior Member

سلام دوستان، من از شركت مهاجرتي كه باهاش قرداد بسته بودم شكايت كردم و با يه چيز خيلي جالب روبرو شدم. وقتي شكايت ثبت شد بهم گفتن برم شعبه بين الملل ناحيه سي كه آدرسش تهران تقاطع امام خميني و وليعصر كوچه سخنور برم، رفتم اونجا زد و اكثر وكلاي مهاجرتي پرونده داشتن، من وقتي اسم شركتي كه باهاش قراداد داريم رو گفتم همه اطلاعاتشون رو داشت و بهم گفتن چند نفر ديگه هم شكايت كردن و همه با هم بررسي ميشن خيلي سريع

Junior Member

هرکدوم از دوستان وکلاشون از وضعیت وقت مصاحبه ها و حتی وقت مصاحبه های جدید اطلاع دارن که آیا کنسل میشه یا برقراره اطلاع دارن ممنون میشم ما رو هم در جریان بزارن

Junior Member

قبلا ویزای سرمایه گذاری500هزار دلار بود ظاهرا قراره اوریل به1.2میلیون دلار برسد درسته؟

Junior Member

سلام سال نو مبارك دوستان عزيز،
    متاسفانه اخبار خوشي براي دوستان اي بي ٣ در سال جديد نيست و هر روز قضيه اي بي ٣ رو به وخامت بيشتري ميزاره، آنکارا پرونده ها رو عودت میده اداره مهاجرت و ویزا نمیده كه براي بالاي بيست نفر اينكار رو انجام داده و يك نفر هم درجا ريجكت كرده، كه متن ايميلي كه نشان دهنده اين قضيه هست رو بلافاصلن ميزارم، ابوظبی هم بعد از یکسال میزنه expiring soon، و ایروان هم بیشتر از یکماه هستش که هیچ ایرانی رو با هر نوع ویزایی کلییر نکرده

Junior Member

---------- Forwarded message —------—
    From: Ankara-Public-IV <AnkaraIV@state.gov>
    Date: Thu, Mar xxx xxxxxxxx
    Subject: Your pending immigrant visa case — xxxxxxxxxx
    To: "xxxx@tdklawgroup.com" <xxxx@tdklawgroup.com>

Embassy of the United States of America
    Ankara, Turkey
    March xx, 2017
    Case Number: xxxxxxxxx

Dear xxxxx

Further information regarding the status of your visa case is provided below.
    Petition Returned

This office regrets to inform you that a consular officer has returned your petition to U.S. Citizenship and Immigration Services (USCIS) for further review, with a recommendation for revocation. A USCIS officer will contact your petitioner if they have further questions about your eligibility for this petition.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit
    U.S. Embassy Ankara
    ویرایش توسط mehrdadk25 : April 10th, 2017 در ساعت 08:45 AM

سلام دوستان عزيز سايت سفارت امريكا در ارمنستان بروز رساني شد

Junior Member Sina1900 آواتار ها

دوست عزيز جناب reko شما در صفحه ٥٥ همين انجمن (اقامت دائم از طريق ويزاي EB3) در تاريخ ٢٤ اكتبر ٢٠١٦ فرموده ايد كه از شركت مهاجرتي خودتون شكايت كرديد و در اواخر كار و در مرحله پلمپ دفتر آن شركت هستيد ، سپس در صفحه ٦٦ همين انجمن به تاريخ ٢ مارچ ٢٠١٧ ميفرماييد مراجعه كرديد براي شكايت و به شما آدرس ....... را دادند و ديديد از همه شركتها شكايت شده و به شما گفتند در أسرع وقت رسيدگي ميشه يعني بعد از شش ماه دوباره برگشتيد سر خانه اول ؛ دوست عزيز اگر شما با اين كتگوري مشكل داريد لازم نيست كه شنيده هاي خودتون را به عنوان اخبار موثق به خورد سايرين بدهيد و باعث اضطراب سايرين شويد. خدا رو خوش نمياد ؛ اون متن انگليسي كه در صفحه قبل گذاشتيد مربوط به خود بنده است كه شما فقط از طريق يكي از افراد از خدا بي خبر و به ظاهر دوست از گروه تلگرام براي شما كپي شده . شما أصلا مي دانيد چرا پرونده بنده به اداره مهاجرت برگشت خورده ؟؟؟؟؟؟ و چرا پرونده سايرين در حال برگشت است ؟؟؟؟؟!!!!!!!! لطفا از اظهار نظر بي مورد دست برداريد. اگر هم ميخواهيد بگيد تا الان كسي از اين روش ويزا نگرفته ، باز هم دروع محض است چون دوست خود بنده كه همزمان با خود بنده بوده ويزا گرفتند و الان همراه با خانواده آ م ر ي ك ا هستند و در پيتزا هات مشغول به كار هستند. پس لطفا كافيه ديگه برادر من

دوستان گرامی
    کلیه پیام های اخیر که بیشتر جنبه مکالمه شخصی، اطلاعات کلی و فاقد اطلاعات مفید، و بدون ذکر منبع موثق برای خبر بود بدون پیام خصوصی حذف گردید. لطفا از فضای فروم به منظور دادن اطلاعات مفید به دیگران استفاده فرمایید و در صورت بیان نظر خود قضاوت و نتیجه گیری را به دیگران واگذار نمایید.
    با تشکر از بردباری شما
    من اگر سد شکن نباشم، همان بهتر که نباشم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)