صفحه 8 از 72 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 715

موضوع: اقامت دائم از طریق ویزای EB3

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم از طریق ویزای EB3

نقل قول نوشته اصلی توسط kimianabv نمایش پست ها
    دوستان عزیز من یک پیشنهاد داشتم. چند تا از دوستان به بنده پیام داده بودند که عضو یک گروه تلگرام بشم که در خصوص مهاجرت به آمریکا افراد صحبت می‌شه. بنده البته عضو این گروه نیستم. ولی‌ فکر می‌کنم که بزرگترین ویژگی‌ یک فوروم همین است که حتی افراد تازه وارد هم می‌توانند مباحث قبلی‌ را ببینند و اگر این موضوعات در تلگرام مطرح بشه ویژگی‌ خود را از دست میده. بنده اصلا دلیل اینکه با بودن یک فوروم خوب بریم و مباحث را در تلگرام صحبت کنیم را متوجه نمیشم. به همین دلیل اگر دوستان از بنده سؤالی دارند لطفا در انجمن مطرح کنند.
    با سپاس
    قرار نیست گروهی تشکیل بشه؛
    بحثی هم که دوستان مطرح کردند، بدلیل مغایر بودن با قوانین فروم منتفی شد.
    دوستانی که جویای اطلاعات تو زمینه ی ویزای EB3 هستن می تونن از تایپیک های مختلف فروم برای حصول اطلاعاتشون استفاده کنن.

اوائل بنده هم مثل شما فکر میکردم. خوشبختانه الان آمار پذیرش افراد در وب سایت اداره کار امریکا هست. مسالا دقیقن گفته برای پیتزا هات چه میزان نیرو از ایران پذیرش شده. شرکت در واقع از این طریق داره نیروی کار ارزان میگیره و ما هم گرین کارت.
    میشه این آدرس سایت وزارت کار آمریکا که دقیقا توش گفته شده که پیتزا هات چند نفر از ایران رو پذیرش

کرده به ما هم بدین ؟ البته دقت دارید که سایت وزارت کار آمریکا dol.gov هست. امیدوارم لینکتون از همین سایت باشه.
    ویرایش توسط mehrdad_m : February 3rd, 2016 در ساعت 06:45 AM دلیل: اشتباه تایپی

محض اطلاع دوستان، آمار رسمی USCIS در سال مالی 2014 ، گزارش تعداد ویزاهایی که صادر شده

به تفکیک کشورها رو از سایت travel.state.gov میتونید دانلود کنید به این آدرس (.gov یعنی سایت دولتی) :

http://travel.state.gov/content/dam/...ort-TableV.pdf

اگه کشور Iran رو نگاه کنید در قسمت 3rd other workers که مربوط به ویزای EB3 نوع unskilled هست،

میبینید که فقط 5 نفر ویزا گرفتن !

حالا چه جوری بعضی ادعا میکنن تا 2000 نیرو برای پیتزا هات میتونن بفرستن، الله اعلم !

تازه از این 5 نفر ، یک نفرشونم در آمریکا بوده و از اون جا اقدام کرده :

http://travel.state.gov/content/dam/...eVI-PartII.pdf

هر چند که من خیلی مشتاق هستم این آمار رسمی پیتزا هات رو ببینم، نمیدونم شاید معجزه ای

چیزی شده در طی کمتر از یک سال 4 تا ویزا 400 تا شده ما خبر نداشتیم.

البته خوب این وضع ایرانه، کره شمالی 243 ، فیلیپین 117، چین 140 آمار خوبی دارن.

اما این که اون ها به چه روشی رفتن رو بنده اطلاع ندارم. در پستی چند ماه پیش

در همین تاپیک هم عرض کردم که روش شرکت واسط غیر قانونی (نه الزاما نشدنی)

هست. خود افراد با پیدا کردن اسپانسر میتونن این ویزا رو بگیرن.
    ویرایش توسط Paradoxali : January 6th, 2016 در ساعت 03:13 PM

دوستان عزیز من یک پیشنهاد داشتم. چند تا از دوستان به بنده پیام داده بودند که عضو یک گروه تلگرام بشم که در خصوص مهاجرت به آمریکا افراد صحبت می‌شه. بنده البته عضو این گروه نیستم. ولی‌ فکر می‌کنم که بزرگترین ویژگی‌ یک فوروم همین است که حتی افراد تازه وارد هم می‌توانند مباحث قبلی‌ را ببینند و اگر این موضوعات در تلگرام مطرح بشه ویژگی‌ خود را از دست میده. بنده اصلا دلیل اینکه با بودن یک فوروم خوب بریم و مباحث را در تلگرام صحبت کنیم را متوجه نمیشم. به همین دلیل اگر دوستان از بنده سؤالی دارند لطفا در انجمن مطرح کنند.
    با سپاس
    با درود به شما دوست عزیز
    اینطور که فرمودید شما بیش از یکسال هست که اقدام کردید
    من چند سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید و پاسخ بدید:
    1- شما الان دقیقا در چه مرحله از کارتون هستید؟ نامه ی مصاحبه تون اومده؟ آیا تاریخ و سفارت مشخص شده؟
    2- شما هم به همراه پرم که امضا کردید ترجمه ی مدرک تحصیلی تون رو فرستادید؟ ریز نمره هم از شما خواستند؟
    3- از شما آزمایش کلی عدم اعتیاد خواستند؟
    4- شما مبلغ پرمیوم رو پرداخت کردید؟ اگر بله پروسه ی اپروو شدنتون چه مدت کوتاه شد؟
    با سپاس از شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehfarahzad نمایش پست ها
    با درود به شما دوست عزیز
    اینطور که فرمودید شما بیش از یکسال هست که اقدام کردید
    من چند سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید و پاسخ بدید:
    1- شما الان دقیقا در چه مرحله از کارتون هستید؟ نامه ی مصاحبه تون اومده؟ آیا تاریخ و سفارت مشخص شده؟
    2- شما هم به همراه پرم که امضا کردید ترجمه ی مدرک تحصیلی تون رو فرستادید؟ ریز نمره هم از شما خواستند؟
    3- از شما آزمایش کلی عدم اعتیاد خواستند؟
    4- شما مبلغ پرمیوم رو پرداخت کردید؟ اگر بله پروسه ی اپروو شدنتون چه مدت کوتاه شد؟
    با سپاس از شما
    1-با سلام خدمت شما. بله الان نامه سفارت من آمده و زمان و مکان معلوم شده
    2- بله از من هم ترجمه مدرک تحصیلی خواسته شد
    3- خیر
    4-بله من هزینه پریمیوم را پرداخت کردم و جواب پس از ارسال مدارک به اداره مهاجرت ۲ هفته آمد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradoxali نمایش پست ها
    محض اطلاع دوستان، آمار رسمی USCIS در سال مالی 2014 ، گزارش تعداد ویزاهایی که صادر شده

به تفکیک کشورها رو از سایت travel.state.gov میتونید دانلود کنید به این آدرس (.gov یعنی سایت دولتی) :

http://travel.state.gov/content/dam/...ort-TableV.pdf

اگه کشور Iran رو نگاه کنید در قسمت 3rd other workers که مربوط به ویزای EB3 نوع unskilled هست،

میبینید که فقط 5 نفر ویزا گرفتن !

حالا چه جوری بعضی ادعا میکنن تا 2000 نیرو برای پیتزا هات میتونن بفرستن، الله اعلم !

تازه از این 5 نفر ، یک نفرشونم در آمریکا بوده و از اون جا اقدام کرده :

http://travel.state.gov/content/dam/...eVI-PartII.pdf

هر چند که من خیلی مشتاق هستم این آمار رسمی پیتزا هات رو ببینم، نمیدونم شاید معجزه ای

چیزی شده در طی کمتر از یک سال 4 تا ویزا 400 تا شده ما خبر نداشتیم.

البته خوب این وضع ایرانه، کره شمالی 243 ، فیلیپین 117، چین 140 آمار خوبی دارن.

اما این که اون ها به چه روشی رفتن رو بنده اطلاع ندارم. در پستی چند ماه پیش

در همین تاپیک هم عرض کردم که روش شرکت واسط غیر قانونی (نه الزاما نشدنی)

هست. خود افراد با پیدا کردن اسپانسر میتونن این ویزا رو بگیرن.
    دوست عزیز. شما دقیقا به مطلب بنده توجه نکردید. بنده گفتم که از ایران حدود ۶۰۰ نفر در سال ۲۰۱۵ مجوز کار گرفتند. من خودم از اولین نفراتی بودم که سال گذشته در هنگامی که این برنامه برای ایران باز شد اقدام کردم. اواخر ۲۰۱۴. این برنامه حدود ۱ سال و نیم طول میکشه. پس طبیعی هم هاست که تعداد ویزا صادر شده کم باشه. چون هنوز پرونده افرادی که حتا سال گذشته اقدام کردند به مرحله صدور ویزار نرسیده. لینک سایت اداره کار امریکا را خاستید. لطفآ در لینک زیر را ملاحظه فرمائید.

https://icert.doleta.gov/index.cfm?e...uickCertSearch

3- خیر
    4-بله من هزینه پریمیوم را پرداخت کردم و جواب پس از ارسال مدارک به اداره مهاجرت ۲ هفته آمد
    بهتون تبریک میگم دوست خوب
    امیدوارم تا پایان مسیر رو با موفقیت طی کنید
    فقط جسارتا چند تا سوال دیگه هم دارم ممکنه بفرمایید بعد از اپروو شدن در nvc چه مدت طول کشید تا نامه ی مصاحبه تون بیاد؟ و فاصله ی نامه ی مصاحبه تا خود مصاحبه حدودا چقدره زمانش؟ محل مصاحبه هم همونی هست که خودتون انتخاب کردید یا تغییر داده شد؟
    با سپاس از شما

Junior Member

با سلام به دوستان عزیز
    ما که از اول گفتیم یک پیشنهاد بعدش تعدادی از دوستان هم موافق بودند و این هم که دوستان میگن حرف درستی که طوری باشه که افراد جدید بیان استفاده کنند
    به هر حال یک پیشنهاد بود
    ممنون

Junior Member

3- خیر
    با درود خدمت دوستان
    دوست عزیز میشه بفرمایید تا اینجای کار چقدر هزینه پرداخت کردین؟
    کلا تا مرحله دریافت ویزا چقدر پول میخواد؟
    "Never give up,follow your dreams to make them"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehfarahzad نمایش پست ها
    بهتون تبریک میگم دوست خوب
    امیدوارم تا پایان مسیر رو با موفقیت طی کنید
    فقط جسارتا چند تا سوال دیگه هم دارم ممکنه بفرمایید بعد از اپروو شدن در nvc چه مدت طول کشید تا نامه ی مصاحبه تون بیاد؟ و فاصله ی نامه ی مصاحبه تا خود مصاحبه حدودا چقدره زمانش؟ محل مصاحبه هم همونی هست که خودتون انتخاب کردید یا تغییر داده شد؟
    با سپاس از شما
    فکر میکنم حدود ۴ ماه طول کشید. محل مصاحبه هم جایی شد کرده بودم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)