صفحه 9 از 72 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 715

موضوع: اقامت دائم از طریق ویزای EB3

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم از طریق ویزای EB3

نقل قول نوشته اصلی توسط kimianabv نمایش پست ها
    سلام دوستان

آمار کل مجوزهای صادر شده از طریق روش برای کلیه کشورها از جمله ایران را در لینک زیر ملاحظه فرمائید. به تور خلاصه سال گذشته ۶۶۶ نفر از ایران قبول شدند که عدد بزرگی است.

https://www.permchecker.com/01-01-2015/to/12-31-2015
    این سایت چی هست؟ من چک کردم اصلا این سایت تو ۲۰۱۴ ثبت شده و شخصی هست و ربطی به دولت آمریکا نداره که بشه بهش استناد کرد که! مثلا من هم یک سایت میزنم و توش آمار میزنم. آیا دوستانی که اقدام کردن تا حالا کسی نامه رسمی از اداره مهاجرت USCIS گرفته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan6sha نمایش پست ها
    این سایت چی هست؟ من چک کردم اصلا این سایت تو ۲۰۱۴ ثبت شده و شخصی هست و ربطی به دولت آمریکا نداره که بشه بهش استناد کرد که! مثلا من هم یک سایت میزنم و توش آمار میزنم. آیا دوستانی که اقدام کردن تا حالا کسی نامه رسمی از اداره مهاجرت USCIS گرفته؟
    سلام دوست عزیز. این لینک را هم ملاحظه بفرمائید. آدرس رسمی وزارت کار امریکا است. بنده خودم جواب قبولی رسمی گرفتم. جهت اطلاع جواب قبلی به صورت یک نامه رسمی و مکتوب ارسال میشه.

https://icert.doleta.gov/index.cfm?e...uickCertSearch

Junior Member

با سلام و احترام، من عضو جدید این سایت میباشم که EB3 رو حدود 7 ماه پیش اقدام کرده ام که پس از 6 ماه و سه روز از فایل نامبرم، LC من تایید شد که چند روز پیش LC مذکور به تهران رسید که پس از امضاء، مجدداً به دفتر کانادا ارسال گردید،حال از دوستانی که پرونده شان از من جلوتر است در صورت امکان راهنماییهای ذیل را دارم:
    1- از چه سایتی امکان چک کردن I-140 میباشد؟
    2- مدت زمان بین I-140 تا DS-260 چقدر عملاً برای دوستان بوده است؟
    3- سوالات افسر پرونده از شما چه بوده است؟
    4- آزمایش پزشکی قبل از مصاحبه است یا بعد آن؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali666 نمایش پست ها
    با سلام و احترام، من عضو جدید این سایت میباشم که EB3 رو حدود 7 ماه پیش اقدام کرده ام که پس از 6 ماه و سه روز از فایل نامبرم، LC من تایید شد که چند روز پیش LC مذکور به تهران رسید که پس از امضاء، مجدداً به دفتر کانادا ارسال گردید،حال از دوستانی که پرونده شان از من جلوتر است در صورت امکان راهنماییهای ذیل را دارم:
    1- از چه سایتی امکان چک کردن I-140 میباشد؟
    2- مدت زمان بین I-140 تا DS-260 چقدر عملاً برای دوستان بوده است؟
    3- سوالات افسر پرونده از شما چه بوده است؟
    4- آزمایش پزشکی قبل از مصاحبه است یا بعد آن؟
    با تشکر
    ۱- سلام. تبریک میگم به شما. از سایت زیر میتواند پرونده خود را چک کنید.

۲- اگر روش سریع را انتخاب کنید حدودا ۲ ماه طول میکشه که پرونده شما تکمیل بشه و وزارت کار هم ۲ هفته جواب قبولی شما را میده

۳-از کسانی که مصاحبه انجام دادند چک کردم در حد ۱۰ دقیقه سوالات بسیار ساده بوده. در حد این که چرا میخواهی بری امریکا؟ یا چطور این شغل را پیدا کردی؟ وکیل شما حتمن به شما آموزش خواهد داد

۴-آزمایش پزشکی قبل از مصاحبه است

Junior Member

خبر مهم

دوستان ظاهرا ظرفیت برنامه EB3 فعلا پر شده. من برای یکی از دوستانم قصد اقدام داشتم که وکیل من به من گفت که فعلا تمام ظرفیتهای شغلی تکمیل شده و در حال مذاکره با یک سری از شرکتهای دیگه هستند تا ظرفیت ایجاد بشه. گفتند که تا ۲ هفته دیگه ممکن است. ظاهر استقبال خیلی زیاد بوده.

Junior Member

ممنونم از پاسختان، ولی:
    1- متاسفانه سایتی که معرفی فرمودید باز نمیشود.
    2- من از روش سریع اقدام کردم که وکیلم گفته ظرف 2 هفته I-140 را پشت سر خواهم گذاشت و من فکر میکنم که پس از دریافت LC ما دیگر با وزارت کار کاری نداریم و از این مرحله به بعد با اداره مهاجرت کار داریم نه وزارت کار، در کل از پاسخ آیتم 2ی شما چیزی متوجه نشدم، ممنون میشم راجع به این آیتم بیشتر توضیح بدهید.
    3- همونطور که میدانید این روش، روشی جدید میباشد و وکلای محترم تجربه کافی جهت این موضوع را ندارند و در حال کسب تجربه میباشند، لذا تجربه دوستان واقعاً حکم طلا دارند لذا ممکنه سوالات کلیدی مصاحبه را که از بچه های EB3 سوال شده است را ذکر فرمایید.
    4- آزمایشات پزشکی چند روز قبلا از مصاحبه انجام میگردد.
    5- میشه بفرمایید شما در چه مرحله ای از EB3 میباشید؟

Junior Member

سلام

دوستان امکانش هست بگین از طریق کدوم وکیل اقدام کردین و چقدر هزینه شده؟ ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali666 نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختان، ولی:
    1- متاسفانه سایتی که معرفی فرمودید باز نمیشود.
    2- من از روش سریع اقدام کردم که وکیلم گفته ظرف 2 هفته I-140 را پشت سر خواهم گذاشت و من فکر میکنم که پس از دریافت LC ما دیگر با وزارت کار کاری نداریم و از این مرحله به بعد با اداره مهاجرت کار داریم نه وزارت کار، در کل از پاسخ آیتم 2ی شما چیزی متوجه نشدم، ممنون میشم راجع به این آیتم بیشتر توضیح بدهید.
    3- همونطور که میدانید این روش، روشی جدید میباشد و وکلای محترم تجربه کافی جهت این موضوع را ندارند و در حال کسب تجربه میباشند، لذا تجربه دوستان واقعاً حکم طلا دارند لذا ممکنه سوالات کلیدی مصاحبه را که از بچه های EB3 سوال شده است را ذکر فرمایید.
    4- آزمایشات پزشکی چند روز قبلا از مصاحبه انجام میگردد.
    5- میشه بفرمایید شما در چه مرحله ای از EB3 میباشید؟
    با سلام خدمت شما. من اشتباها خدمات شما گفتم وزارت کار. نامه I-140 را وزارت مهاجرت تایید میکنه. در ضمن لینک زیر کار میکنه. آزمایش پزشکی معمولا چند روز قبل از مصاحبه. من نامه مصاحبه دریافت کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kimianabv نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما. من اشتباها خدمات شما گفتم وزارت کار. نامه I-140 را وزارت مهاجرت تایید میکنه. در ضمن لینک زیر کار میکنه. آزمایش پزشکی معمولا چند روز قبل از مصاحبه. من نامه مصاحبه دریافت کردم.

با سلام،
    1- آیا شما 2 ماهه مرحله DS-260 (دریافت نوبت مصاحبه)رو طی کردید؟ چون وکلا میگند این مرحله 4 ماهه میباشد.
    2- سایتی icert چرا باز نمیشود؟
    3- مصاحبه شما فارسی خواهد بود؟ چون میگن که آنهایی که Pitzza Hut اقدام کردن مصاحبهشون به اینگلیسی خواهد بود، نظر شما چیست؟
    4- کدام کشور برای مصاحبه مناسبتر میباشد؟
    با تشکر

Junior Member

با سلام، متاسفانه یکی از دوستانم پرونده اش Audit شده، آیا کسی هست که پرونده اش Audit شده باشد؟ و اگر هست در چه مرحله ای میباشید و چه مدت بعد Audit طول کشید که LC (گواهی کار)رو بگیرید؟ با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)