صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26

موضوع: داشتن یک آنتراکت بین پروسه اپلای

پیش فرض پاسخ : داشتن یک آنتراکت بین پروسه اپلای

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    به نظر من این کار فقط وقتی درسته که رزومه شما خیلی خیلی خوب باشه و مطمئن باشید بعد یک وقفه ی 1-2 ساله باز می تونید پذیرش و فاند بگیرید. اپلای و فاند گرفتن سال به سال داره سخت تر و رقابتی تر میشه و بعضی از دوستای من که اوایل 2012 با این طرز فکر موندن ایران برای همیشه موندگار شدن.

ضمنا ارشد خودندن تو ایران برای کسی که می خواد اپلای کنه به نظر من حماقت محضه. حتی تو تهران و شریف. یک لیسانس با معدل خوب از دانشگاهای خوب ایران و ارشد تو مالزی می تونه خیلی خیلی بهتر باشه. حداقل راه اومدن به آمریکا رو بسیار اسون تر می کنه.

اینم مدرک زنده:
    http://masoudgheisari.com/masoud/Education.html
    من با حرف pimi810 موافقم. من چون سنم یکم بالاست، اعتقاد دارم که اگر میخواید برید، در اولین فرصت برید و گرنه بعدا حتما پشیون خواهید شد، مگر اینکه به قول pimi810 رزومتون اونقدر قوی باشه، که بعد از یه وقفه بتونید دوباره سریعا پذیرش بگیرید. اونجا هم اونقدر فرصت واسه تفریح و گردش و ریکاوری هست (حداقل از ایران بیشتره) که سرحال بیاید (حداقل در مورد دوستای من تو استرالیا، آمریکا، کانادا و اروپا). مطمئن باشید با این جو اپلای، احتمال اینکه ایران بمونه کسی، خیلی زیاده.

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ArsTechnica نمایش پست ها
    من با حرف pimi810 موافقم. من چون سنم یکم بالاست، اعتقاد دارم که اگر میخواید برید، در اولین فرصت برید و گرنه بعدا حتما پشیون خواهید شد، مگر اینکه به قول pimi810 رزومتون اونقدر قوی باشه، که بعد از یه وقفه بتونید دوباره سریعا پذیرش بگیرید. اونجا هم اونقدر فرصت واسه تفریح و گردش و ریکاوری هست (حداقل از ایران بیشتره) که سرحال بیاید (حداقل در مورد دوستای من تو استرالیا، آمریکا، کانادا و اروپا). مطمئن باشید با این جو اپلای، احتمال اینکه ایران بمونه کسی، خیلی زیاده.
    کلا رقابت بالا رو خیلی قبول دارم. باید روز به روز قوی تر باشی تا بتونی رقابت کنی و فاند بگیری. ولی من اکثر دوستانم که سراغ دارم و واقعا عزم رفتن داشتن، تونستن برن. حالا سال اول نشده، سال دوم یا سوم رفتن. اصلا مطلبی که هست اینه که هیچ گارنتی ای هم نیست شما سال اول فاند بیارید. این بازه حتی برای قوی تر کردن رزومه هم خیلی کاربرد داره. مثلا من سال اولی که اومدم اپلای کنم، کلا یک مقاله داشتم با آیلتس 6.5. یا باید میرفتم یک دانشگاه زپرتی، یا میرفتم خدمت. ولی رفتم خدمت و الان کلی مقاله چاپ کردم و آیلتسمم رفته بالاتر. حالا انتظارم برای رنک دانشگاهم رفته بالا.
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

Local Moderator

سلام خدمت همه‌ی دوستان عزیز،

با توجه به علاقه‌ی دوستان به این موضوع، فعالیت در این تاپیک با حذف چند پست پایانی مجددا از سر گرفته شد.

فقط لطفا به عنوان تاپیک توجه داشته باشید!
    "داشتن یک آنتراکت بین پروسه اپلای"

به منظور حفظ نظم تاپیک، پست‌هایی که نامرتبط با موضوع باشند به ناچار، بلافاصله و بدون اطلاع‌رسانی حذف خواهند شد.

از توجه شما سپاس‌گزارم

دوستان ایا امکانش هست بعد از دریافت ویزا این انتراکت رو قرار بدیم؟
    اگر جواب مثبت هست به چه صورت؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    دوستان ایا امکانش هست بعد از دریافت ویزا این انتراکت رو قرار بدیم؟
    اگر جواب مثبت هست به چه صورت؟
    ویزایی که دریافت میکنید حتما تاریخی رو برای ورود به کشور مقصد تعریف میکنه و بعد از اون باطل میشه. پس باید تا پیش از سر‎رسیدن این تاریخ وارد کشور مقصد شده باشید.
    از سمت دیگه اگه سرباز باشید، مهر خروجی که از نظام وظیفه دریافت میکنید حتما تاریخی رو برای خروج از ایران تعریف میکنه، پس باید تا پیش از سر‎رسیدن این تاریخ از ایران خارج شده باشید.

پس شما باید نهایتا تا تاریخ X از ایران خارج بشید و حتما پیش از تاریخ Y وارد کشور مقصد بشید، این X و Y عموما به قدری کوتاه هستند که نمیشه اسمش رو آنتراک گذاشت.

بین بروسه ابلای ودانشگاه من
    خوب سربازی خوب انتراکی بود
    ایول
    مصطفی

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)