صفحه 59 از 128 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 1272

موضوع: لاتاری ۲۰۱۷ - Diversity Visa program 2017

پیش فرض پاسخ : لاتاری ۲۰۱۷ - Diversity Visa program 2017

زمانی که میخواستم برای لاتاری ثبت نام کنم تمام مراحل را درست انجام دادم . عکسم هم همان عکسی بود که سال های گذشته ارسال کرده بودم و هیچ ایرادی هم عکسم نداشت ... همان موقع هم از تمام اطلاعاتم یه کپی در کامپیوترم گرفتم و الان هم همان اطلاعات را کپی پیس میکنم .... ولی از دیشب هرچی میخواهم جواب لاتاری را ببینم اولش میزد session timeout ولی الان چندین ساعت است که میزنه information invalid ... شکی ندارم که اطلاعاتم را درست وارد میکنم ... علتش چیه ؟ جایی نیست که بریم و confirmation number را چک کنیم و ببینیم که اصلا همچین شماره ایی در سایت اونها ثبت شده یا نه ؟

Junior Member amin999 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط mojarad نمایش پست ها
    زمانی که میخواستم برای لاتاری ثبت نام کنم تمام مراحل را درست انجام دادم . عکسم هم همان عکسی بود که سال های گذشته ارسال کرده بودم و هیچ ایرادی هم عکسم نداشت ... همان موقع هم از تمام اطلاعاتم یه کپی در کامپیوترم گرفتم و الان هم همان اطلاعات را کپی پیس میکنم .... ولی از دیشب هرچی میخواهم جواب لاتاری را ببینم اولش میزد session timeout ولی الان چندین ساعت است که میزنه information invalid ... شکی ندارم که اطلاعاتم را درست وارد میکنم ... علتش چیه ؟ جایی نیست که بریم و confirmation number را چک کنیم و ببینیم که اصلا همچین شماره ایی در سایت اونها ثبت شده یا نه ؟
    منم دقیقا مشکل شمارو دارم. هرازگاهی میزنه session time out هرازگاهیم میزنه information invalid . امیدوار و بلاتکلیف.

سروران گرامی
    با درود
    من یکی از آشنایان رو ثبت نام کردم برای امسال و ایشون برنده شد اما اشتباهی که کردم اسم ایشون اشتباه نوشته شده بجای Niloofar نوشتم Noloofar چون حروف I و O روی کیبورد کنار هم بوده متوجه اشتباه نشدم.
    حالا جواب اومده ایشون قبول شده و در نامه تائیدیه نوشته:
    NOLOOFAR
    c/o NILOOFAR
    یعنی اسم اشتباهی که نوشتم رو اول نوشته ولی خط بعد نوشته c/o NILOOFAR یعنی اسم صحیح . میخواستم بدونم خودشون متوجه شدن اشتباه هست یا باید به KCC ایمیل بدم و توضیح بدم موضوع رو
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    من 10 بار ثبت نام کردم قسمت نشد اما ایشون بار اول شد. قسمت خیلی مهمه

با سلام به همه دوستان

ما امسال اولین سال بود که برای لاتاری اقدام کردیم و مادر من برنده شده حالا ۲ تا سوال دارم ممنون میشم کسانی که تجربه مشابه دارند کمکم کنند :
    ۱.کشوری که برای مصاحبه میریم رو چه کشوری بزنیم ؟ با توجه اینکه آنکارا خیلی شلوغه نظرتون راه به ارمنستان تایلند و باقی کشورها چیه برای مصاحبه ؟
    ۲. ازونجایی که من بالای ۲۱ سال بودم تو پرونده نیستم به نظرتون از چه راهی میتونم به خونواده joint بشم بعدا ؟ به نظرتون بهترین راه و سریع ترین راه چیست ؟

ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    B.S In Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.zaheri نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان

ما امسال اولین سال بود که برای لاتاری اقدام کردیم و مادر من برنده شده حالا ۲ تا سوال دارم ممنون میشم کسانی که تجربه مشابه دارند کمکم کنند :
    ۱.کشوری که برای مصاحبه میریم رو چه کشوری بزنیم ؟ با توجه اینکه آنکارا خیلی شلوغه نظرتون راه به ارمنستان تایلند و باقی کشورها چیه برای مصاحبه ؟
    ۲. ازونجایی که من بالای ۲۱ سال بودم تو پرونده نیستم به نظرتون از چه راهی میتونم به خونواده joint بشم بعدا ؟ به نظرتون بهترین راه و سریع ترین راه چیست ؟

ممنونم
    سلام !
    دوست عزیز در مورد سوال اول :
    واقعا نمیشه گفت کجا بهتره یا بدتر ، این دیگه بسته به شهری که زندگی میکنید ، هزینه مسافرت ، هتل و این چیزا داره !
    مثلا میگفتند ایروان کمتر سخت میگیره، ولی اصلا اینجوری نیست ! شرایط سیاسی روز مصاحبه بسیار تاثیر گذاره !
    یادتون نره که فقط سفارت ایروان ، ابوظبی و آنکارا دارای مصاحبه کننده فارسی زبان هستند . این ممکنه انتخابتون رو آسون تر کنه!
    میتونید تاپیک اول برندگان لاتاری 2016 رو هم کطالعه کنید که اطلاعات خوبی میده بهتون !

در مورد سوال دوم هم باید بگم پروسه زمانبر هست . ابتدا مادرتون باید همه کارهاشو بکنه و بره بعد برای شما اقدامکنه ! که این مراحل چند سالی طول میکشه !
    باز دوستان آگاه تر میتونن بهتر جواب بدن !
    شماره کیس : 2016AS45XX ، رویت قبولی : 2015/May/11 ، کنسولگری : YERVAN ، تعداد افراد کیس : 1 ، سابمیت فرمهای DS-260 : تاریخ 2015/May/15 ، کارنت شدن : Jan 2016 ، تاریخ مصاحبه : March 2016 ، نتیجه : AP ، تاریخ کلیر شدن : 3/2016/AUG دریافت ویزا : ؟

Junior Member votary آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهمدسی عمران دانشگاه ازاد تبریز

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.zaheri نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان

ممنونم
    منظورتون از شلوغی چیه؟
    شما اگر فارسی بخواید مصاحبه بشید فقط سه تا انتخاب دارید
    هر سه سفارت از نظر افیسر هیچ تفاوتی باهم ندارن
    اگر اهل جنوب کشور هستید خوب ابوظبی به نفع شماست اما اگر تهران هستید بین ارمنستان و ایروان انتخاب کنید
    هزینه مصاحبه در ارمنستان ارزونتره

سلام به دوستان عزیز
    من امسال لاتاری قبول شدم. راستش دانشجوی phd دانشگاه تهران هستم. می خواستم ببینم من با phd که از دانشگاه تهران بگیرم و دارا بودن گرین کارت می تونم در مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی آمریکا مشغول بشم. اصلا مدرک phd ما رو قبول دارن؟
    ممنون میشم اگه جواب بدید

Junior Member votary آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهمدسی عمران دانشگاه ازاد تبریز

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    گردش حساب مال وقتیه که اسمتونو اعلام کرده باشن. مصاحبه هم داره و ریجکت هم داره ولی وقتی اول اسمت اعلام شده باشه ربطی به مساله مالی نداره که.
    تو اشنایان من دو نفر از یک خانواده برنده شدن که بحث احتمال رو خیلی کمرنگ میکنه و ادم شک میکنه. منظورم تو دو سال مختلفه. ولی از طرف دیگه خانواده کاملا معمولی و بدون پشتوانه مالی بالا بودن. پسر خانواده که جوون بود و طبیعتا سرمایه ای نداشت. تنوع وصعیت مالی و سنی رو هم که فکر کنم دیده باشین.
    گردش حستب رو براب روز مصاحبه میخوان که باید بیشتر از خط فقر در امریکا باشه به این علت گه شما از پس هزینه هاتون بربیاید و سربار دولت نباشید

نقل قول نوشته اصلی توسط milad2002b نمایش پست ها
    دلیل اصلی جمع آوری و تکمیل دیتابیس اطلاعاتی از مردم هست. من مطمئنم دیتابیس اونا خیلی کاملتر از ثبت احوال خودمونه.
    دلیل دوم هم ممکنه diversity باشه.
    دوستان یک سوال فنی! برای کسی که می خواد برای ویزای دانشجویی اقدام کنه. این ثبت نام کردن تو لاتاری براش مشکل ساز نمیشه؟
    منظورم اینه که به قول این دوستمون این اطلاعات ثبت نام کنندگان در لاتاری برای خودش یک دیتا بیس خوبه. حالا موقع ویزا دانشجویی که باید به افیسر ثابت بشه تو برمیگردی، اون با استناد به این اطلاعات که تو علاقه داری در امریکا مقیم بشی ریجکتت کنه؟؟

یک بحثی هست در خصوص احتمال ریجکت شدن به خاطر داشتن پست در مشاغل حساس مثل حوزه انرژی ایران ، حالا اگه یکی کارش IT بوده باشه دو سال در حوزه شرکتهای پیمانکاری انرژی باز هم آدم خطرناکی به حساب میاد ؟ شاید بهتر باشه یک سری از بخشهای رزومه عنوان نشن اصلا در فرم 260 و مصاحبه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)