صفحه 117 از 128 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 1272

موضوع: لاتاری ۲۰۱۷ - Diversity Visa program 2017

Member AitUniversity آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Inspection, Petroleum University of Technology

پیش فرض پاسخ : لاتاری ۲۰۱۷ - Diversity Visa program 2017

سلام
    دوستان سوالی داشتم، شاغلین در بخش دولتی نفت و گاز ایران هم میتونن برای لاتاری شرکت کنند؟ آیا برای دریافت ویزا در صورت برنده شدن در قرعه کشی مشکل خواهند داشت؟

ممنون

Junior Member

دوستان، کسی با کیس نامبر 2100 تا 3000 که برای نوامبر کارنت شده است نامه دریافت کرده؟ معمولا چقدر طول می کشه تا نامه یا ایمیل را دریافت کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Dsama نمایش پست ها
    ممنون ميشم دقيق تر توضيح بدين! چون من تو اين سايت رفتم و اونجايي كه آدرس دفترهاي پستي هم هست رفتم ولي نمي تونم توي سايت يكي از اونارو انتخاب كنم و به عبارتي ثبت نام كنم! دقيقأ كجاي سايت بايد برم ؟
    بعد از ثبت نام باید اطلاعاتتون شامل نام، نام خانوادگی، ملیت، شماره پاسپورت، تاریخ تولد، جنسیت، آدرس ایمیل، شماره تلفن، کیس نامبر را وارد کنید و البته گزینه ای بصورت اختیاری هست که شماره فرم DS-260 را می خواهد و نیازی به وارد کردن آن نیست. بعد از تکمیل این فرم وارد بخش بعدی شده که در این مرحله دفتر پستی را انتخاب می کنید.
    آیا زمان مصاحبه شما تعیین شده؟
    ویرایش توسط shabro : September 29th, 2016 در ساعت 12:18 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AitUniversity نمایش پست ها
    سلام
    دوستان سوالی داشتم، شاغلین در بخش دولتی نفت و گاز ایران هم میتونن برای لاتاری شرکت کنند؟ آیا برای دریافت ویزا در صورت برنده شدن در قرعه کشی مشکل خواهند داشت؟

ممنون
    بله می توانند شرکت کنند که البته AP می خورند ولی جای نگرانی نیست چون بیشتر ایرانی ها AP میخورند و بعد از یک پروسه چند ماهه در صورتی که مشکلی نباشه ویزاشون صادر میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shabro نمایش پست ها
    بعد از ثبت نام باید اطلاعاتتون شامل نام، نام خانوادگی، ملیت، شماره پاسپورت، تاریخ تولد، جنسیت، آدرس ایمیل، شماره تلفن، کیس نامبر را وارد کنید و البته گزینه ای بصورت اختیاری هست که شماره فرم DS-260 را می خواهد و نیازی به وارد کردن آن نیست. بعد از تکمیل این فرم وارد بخش بعدی شده که در این مرحله دفتر پستی را انتخاب می کنید.
    آیا زمان مصاحبه شما تعیین شده؟
    بله ٧ نوامبر- مشكل اينه كه ثبت نام كردم ولي شماره فرم DS-160 مي خواد كه من ندارم و همون شماره Ds-260 رو هم كه وارد مي كنم نمي پذيره!

Junior Member

سلام
    کیس نامبر من ***1 هست و 28می فرم رو تکمیل کردم و آگوست کارنت شده اما هنوز نامه ای دریافت نکردم و چک هم میکنم هنوز نامه اول هست.و براشون ایمیل هم میزنم میگن از تو سایت چک کنید.خیلی نگرانم که نکنه کاری انجام ندادم یا...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elahehmp نمایش پست ها
    سلام
    کیس نامبر من ***1 هست و 28می فرم رو تکمیل کردم و آگوست کارنت شده اما هنوز نامه ای دریافت نکردم و چک هم میکنم هنوز نامه اول هست.و براشون ایمیل هم میزنم میگن از تو سایت چک کنید.خیلی نگرانم که نکنه کاری انجام ندادم یا...
    نه جای نگرانی نیست ،چون امسال بر خلاف سال های گذشته ارسال نامه دوم بر اساس سابمیت فرم ۲۶۰ گذاشته شده است و فعلا تا تاریخ ۲۵ می دعوتنامه مصاحبه ،جایگزین نامه اول میشه،،برای شما ماه اکتبر نامه ارسال میشه و در ماه دسامبر مصاحبه دارید،،، موفق باشید

Junior Member

مرسی از پاسختون.اما خیلی سخته برای 2-3روز یک ماه عقب بیفته.من برای نوامبر برنامه ریزی کرده بودم.ضمنا من امضای دوستان رو چک کردم بیشتر از دبی بودن برای نوامبر.که من ایروان رو انتخاب کردم.یعنی نامه های نوامبر کامل اومده؟؟؟

Member mehrad0098 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ت.مرکز

دوستان مدارک موردنیاز برای سفارت انکارا این pdf هستش؟ http://s9.picofile.com/file/82690972...52011.pdf.html
    و این فرم ds_230 از کجا باید گیر اورد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Dsama نمایش پست ها
    بله ٧ نوامبر- مشكل اينه كه ثبت نام كردم ولي شماره فرم DS-160 مي خواد كه من ندارم و همون شماره Ds-260 رو هم كه وارد مي كنم نمي پذيره!
    متاسفانه سایت مذکور خالی از اشکال نیست. شما باید در مرحله قبل تر جایی که پرسیده شده سرویس مورد نظر شما کدام است بجای انتخاب گزینه آخر که به DV اشاره داره گزینه دوم را طبق عکس زیر انتخاب کنید. که در این حالت بجای DS-160 نوشته DS-260 و حتی پر کردن آن فیلد اجباری نیست:
    http://uploads.im/1gFE3.jpg

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)