صفحه 128 از 128 نخستنخست ... 2878118119120121122123124125126127128
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,272 , از مجموع 1272

موضوع: لاتاری ۲۰۱۷ - Diversity Visa program 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لاتاری ۲۰۱۷ - Diversity Visa program 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb47 نمایش پست ها
    سلام
    میبخشید شما مصاحبتون چه تاریخیه که الان نامه تمکن رو گرفتین؟ ینی چند روز قبل بگیریم بهتره؟ حدود مبلغ رو هم اگه بگین ممنون میشم
    مصاحبه من اواخر همین ماهه، والا من جایی در مورد زمان دریافت این گواهی چیز مستندی ندیدم فقط نقل قولهایی از دوستان بوده.تو سایت اداره مهاجرت هم مطلبی در مورد مان دریافت گواهی تمکن مالی ننوشته.من ترجیح دادم زمانی نزدیک به مصاحبه این گواهی رو بگیرم که بروز تر باشه
    مبلغ این گواهی هم جای بحثه، رایج ترین قول اینه که این مبلغ به ازای هر فرد خانواده 1.25 برابرحداقل میزان درآمد سالیانه (خط فقر) تو ایالات متحده باشه که این مبلغ برای هر ایالتی فرق میکنه.من چون خونواده ام 3 نفره سعی کردم بالای 30000 دلار باشه این مبلغ.البته میدونم که باشرایط مشابه من حدود 25000 دلار هم گرفتن و مشکای هم پیش نیومده تو مصاحبه .
    جهت اطلاع هم بانک های ایران میزان ریالی حساب شما رو با نرخ دلار مبادله ای یا دولتی حساب میکنن که بهتره

پیش فرض پاسخ : لاتاری ۲۰۱۷ - Diversity Visa program 2017

دوستان و ادمین محترم در این فروم دوتا گروه با عنوان "برندگان لاتاری 2017" و "لاتاری 2017" وجود داره که از لجاظ عنوان تفاوت چندانی با هم ندارن بنابراین بعضی مطالبشون در هر دو گروه تکرار میشه در صورت امکان این دو گروه یکی بشه خیلی بهتره چون باعث میشه که تمام مطالب خونده بشه و در ضمن مطالب تکرار ی و پرسشهای تکراری که باعث سردرگمی دوستان بشه کمتر بشه.
    پیشاپیش سپاسگزارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)