صفحه 13 از 128 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1272

موضوع: لاتاری ۲۰۱۷ - Diversity Visa program 2017

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA SUT

پیش فرض پاسخ : لاتاری ۲۰۱۷ - Diversity Visa program 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط fade2black نمایش پست ها
    جالبه بعد این همه مدت هنوز عکس برای دوستان مساله است !
    شما از همین لینکی که دوستان اول صفحه گذاشتن قشنگ میتونین متوجه شین که Acceptable/Unacceptable چه مواردیه. یعنی انقد تابلو که مشخصه مثلا این عکس قابل قبول نیست بعضیاش که واقعا خنده داره. ضمنا سارا گرو که خودش از وزارت امور خارجه US و مصاحبه کننده سفارت ابوظبی هم هست، در جواب سوال عکس گفت که عکستون رو با همین موبایل بگیرین و با نرم افزار سایت ادیتش کنین همین که تصویر نرمال باشه قابل قبوله. حتی بنده خدا گفت روسری هم مورد نداره فقط خیلی جلو کشیده نشه. نهایتا اگه بازم مشکلی داشته باشه روز مصاحبه مامور سفارت ازتون میخواد که برین و ۲تا خیابون پایینتر عکس جدید بگیرین و بیارین .
    چاکریم .
    نمی دونم چرا الکی حساس شدم، نور تو صورت باید چطوری باشه؟!
    اگه جایی باشی که نور آفتاب هست مشکلی داره؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط medal نمایش پست ها
    سلام دوستان

آیا هر فرد از یک خانواده که بالای 18 سال باشه میتونه ثبت نام کنه جداجدا؟؟مثلا پدر خانواده و مادر خانواده و تمام فرزندان بالای 18 سال

درسته؟؟
    اینجوری شانس میره بالاتر
    هر فرد بالای 18 سال تا 21 سال میتونه هم خودش ثبت نام کنه هم با خانواده ولی بالای 21 فقط خودش میتونه ثبت نام کنه و دیگه نباید تو لیست خانواده باشه و هر فرد زیر 18 سال هم فقط با خانواده میتونه ثبت نام کنه و خودش مجاز به ثبت نام نیست.
    "Never give up,follow your dreams to make them"

Junior Member

دوستان پارسال برای عکس یک سیستمی داشت که قبل از شروع ثبتنام عکست رو به سیستم میدادی و سیستم بهت میگفت آیا این عکس قابل قبول هست یا نه. امسال گویا این سیستم نیست.درسته؟

Junior Member bousherpeyman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering - lian institute of higher education

نقل قول نوشته اصلی توسط camel_60 نمایش پست ها
    والا ما 4 ساله داریم با یه عکس ثبت نام میکنیم یه نفر هم روانه آمریکا شد قیافش هم زمین تا آسمون فرق کرد از مدل ریش گرفته تا کچل شدنه موی سر و چاق شدن صورت
    سلام
    ما میتونیم یه نامه به وزارت امور خارجه آمریکا بفرستیم و مواردی رو که فکر میکنیم با روحیاتمون سازگار نیست اصلاح کنند .
    فکر کنم راهکار خوبی باشه .
    1- تاریخ و ساعت ثبت نام لاتاری DV2017 : شنبه OCTOBER 10, 2015 - ساعت 12:10 PM ----- نتیجه DV2017 : متاسفانه انتخاب نشدم
    2- تاریخ و ساعت ثبت نام لاتاری DV2018 : ----- نتیجه DV2018 : ?

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bousherpeyman نمایش پست ها
    سلام
    ما میتونیم یه نامه به وزارت امور خارجه آمریکا بفرستیم و مواردی رو که فکر میکنیم با روحیاتمون سازگار نیست اصلاح کنند .
    فکر کنم راهکار خوبی باشه .
    سلام دوست عزیز
    بعضی از دوستان یه چیزو از لاتاری زیاد گنده میکنن...
    در صورتی که بعد برنده شدن کارا خیلی به آسونی پیش میره از جمله عکس یا اسم اشتباه حتی شهر تولد و موارد دیگر ...
    البته با عرض پوزش فقط به عنوان تجربه اینا رو میگم ...
    با تشکر

سلام دوستان من يه سوال دارم ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد.
    من امسال هم مطابق دو سال گذشته مايلم در لاتاري امريكا ثبت نام كنم. اما به احتمال زياد ظرف چند روز يا چند ماه آينده براي ادامه تحصيل به آلمان ميرم (زمانش بستگي به جواب سفارت داره) ، حالا سوالم اينه كه بايد در زمان پر كردن فرم مجددا مثل سال هاي گذشته آدرس منزل رو در ايران بدم يا آلمان؟
    چون اقامت من در آلمان موقتي و دانشجويي هست و سيتيزنشيپي دائمم متعلق به ايرانِ! بنابراين كدوم آدرس رو بايد در زمان ثبت نام ذكر كنم؟
    آيا با شرايط پيش رو اصلا مجاز به ثبت نام در لاتاري هستم؟
    ممنون از وقتي كه ميزاريد و پاسخ ميديد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط benyamin_d نمایش پست ها
    مشکلی نداره ، تمام دانشجویان ایرانی در آمریکا هر سال شرکت می کنن فقط تو مصاحبه ویزا دانشجویی که نباید بگی من لاتاری شرکت میکنم
    سلام به دوستان عزیز
    برای من یه سوالی پیش اومد لطفا هرکی میدونه راهنمایی کنه:
    جناب benyamin_d افرادی که دانشجو اونجا هستند و سپس برای لاتاری اقدام میکنند مشکل ویزا را ندارند ولی کسی که میخواد تازه بره و چنانچه لاتاری هم برنده شده باشه قضیه اش چی میشه ؟
    سفارت یعنی استعلام نمیگیره ببینه متقاضی چه وضعیتی داره؟
    بعد به گفته دوستمون chiker اگه به سفارت بگیم که قصد برگشت پس از تحصیل رو داریم که مشکل ساز میشه و ویزا بنظرتون رد نمیشه؟؟؟؟
    تشکر از پاسخ دهندگان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

دوستان کسانی که متاهل هستن میتونن به صورت جداگانه ثبت نام کنن تا شانسشون بیشتر بشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه مریلند کالج پارک

نقل قول نوشته اصلی توسط saranr نمایش پست ها
    سلام دوستان من يه سوال دارم ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد.
    من امسال هم مطابق دو سال گذشته مايلم در لاتاري امريكا ثبت نام كنم. اما به احتمال زياد ظرف چند روز يا چند ماه آينده براي ادامه تحصيل به آلمان ميرم (زمانش بستگي به جواب سفارت داره) ، حالا سوالم اينه كه بايد در زمان پر كردن فرم مجددا مثل سال هاي گذشته آدرس منزل رو در ايران بدم يا آلمان؟
    چون اقامت من در آلمان موقتي و دانشجويي هست و سيتيزنشيپي دائمم متعلق به ايرانِ! بنابراين كدوم آدرس رو بايد در زمان ثبت نام ذكر كنم؟
    آيا با شرايط پيش رو اصلا مجاز به ثبت نام در لاتاري هستم؟
    ممنون از وقتي كه ميزاريد و پاسخ ميديد.
    مجاز بودنش رو که قطعا محازید چون فقط محل تولد اهمیت داره و نه محل زندگی
    تا اونجایی که تو مصاحبه خانم ساراگرو گفته شده خیلی ادرس اولیه مهم نیست چون چیزی هم که نمی خوان براتون ارسال کنن. به هر حال شما قاعدتا باید ادرس محل سکونت خودتون رو در حال حاضر بدین موقت یا دائمی بودنش مهم نیست

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه مریلند کالج پارک

نقل قول نوشته اصلی توسط aliri نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    برای من یه سوالی پیش اومد لطفا هرکی میدونه راهنمایی کنه:
    جناب benyamin_d افرادی که دانشجو اونجا هستند و سپس برای لاتاری اقدام میکنند مشکل ویزا را ندارند ولی کسی که میخواد تازه بره و چنانچه لاتاری هم برنده شده باشه قضیه اش چی میشه ؟
    سفارت یعنی استعلام نمیگیره ببینه متقاضی چه وضعیتی داره؟
    بعد به گفته دوستمون chiker اگه به سفارت بگیم که قصد برگشت پس از تحصیل رو داریم که مشکل ساز میشه و ویزا بنظرتون رد نمیشه؟؟؟؟
    تشکر از پاسخ دهندگان
    بازم همون طور که خانوم گرو گفتن طبق قانون این مسئله که شما تو لاتاری شرکت کنین نباید روی هیچ مدل ویزای دیگه تاثیر بذاره اما خودشم گفت که برای این دسته افراد در هنگام ویزای دانشجویی یا توریستی اثبات تای یه مقدار سخت می شه و دیگه به افیسر برمی گرده. تا حالا اون چیزی که من فهمیدم هیچ کس قطعا نمی دونه ایا سفارت استعلام می گیره یا نه. بودن دوستانی که با وجود شرکت در لاتاری ویزاشونم گرفتن. البته من خیلی جزئیات رو نمیدونم. تا اونجا که می دونم فرومی به همین وجود داره.
    بعدشم اگر یکی برنده بشه دیگه چه نیازی به ویزای دانشجویی خواهد داشت. اونوقت مثل بچه ادم با گرین کارت میاد امریکا دیگه و تازه می تونه برای اپلای دانشگاه هم مستقلا اقدام کنه. پس به نظر من دیگه برندگان که ویزای دانشجویی نمی خوان مشکل برای دوستانیست که ثبت نام می کنن اما برنده نمی شن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)