صفحه 15 از 128 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1272

موضوع: لاتاری ۲۰۱۷ - Diversity Visa program 2017

Junior Member bousherpeyman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering - lian institute of higher education

پیش فرض پاسخ : لاتاری ۲۰۱۷ - Diversity Visa program 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط darya_01 نمایش پست ها
    سلام منظور از zip code و postal code در فرم لاتاری چیه ؟
    سلام
    کد پستی منزل
    1- تاریخ و ساعت ثبت نام لاتاری DV2017 : شنبه OCTOBER 10, 2015 - ساعت 12:10 PM ----- نتیجه DV2017 : متاسفانه انتخاب نشدم
    2- تاریخ و ساعت ثبت نام لاتاری DV2018 : ----- نتیجه DV2018 : ?

سلام دوستان من یه سری سوال پیرامون لاتاری داشتم. ممنون میشم راهنمایی کنید:

1- میشه چند نفر با یک آدرس ایمیل ثبت نام کنند؟ یا بهتره ایمیل ها منحصر به فرد باشه؟
    2- توی تحصیلات دانشجوی فوق لیسانس باید آخرین مدرکشو لیسانس بزنه؟ some course in master یا some courses in doctorate دقیقا برای چه دسته هایی هستند؟
    3- کی ثبت نام تموم میشه؟
    4- اگه یه نفر ببره؟ سالی حداقل چه قدر باید آمریکا بمونه؟ سیتیزن شیپ چه قدر طول میکشه؟
    5- اگه یکی از والدین برنده بشه، چه قدر طول میکشه که فرزندان هم گرین کارت بگیرن؟

ممنون

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

سلام دوستان
    من لاتاری ثبت نام کردم اما عکسم مناسب نیست یعنی عکس سه در چهار باحجاب فرستادم که خوندم توی پست ها باید گوش ها در عکس مشخص باشه!
    سایت و چک کردم گزینه ی ویرایش ندیدم
    چه میشه کرد؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنین
    ممنونم
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

درود بر شما دوستان

اول از همه از خداوند طلب خیر می کنم برای همتون و آرزو می کنم همگی در اردیبهشت سال دیگه با لبخند و شاد باشید .

پست های 2016 را می خواندم و دیدم که یکی از دوستان آمار مربوط به درصد شانس برنده شدن از 2009 تا 2014 را گذاشته بود . آیا کسی میدونه درصد شانس برنده شدن ایران تو لاتاری 2017 چقدر هست ؟

شماره کیس:2017ASXXXX،رویت قبولی:2017/May/0X ،سفارت:XXXXX،تعداد:1،سابمیت فرمهای DS-260 :تاریخ 2017/ ،کارنت شدن : 2017/ ، نامه دوم : 2017/

نتیجه :

نقل قول نوشته اصلی توسط emy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لاتاری ثبت نام کردم اما عکسم مناسب نیست یعنی عکس سه در چهار باحجاب فرستادم که خوندم توی پست ها باید گوش ها در عکس مشخص باشه!
    ممنونم
    وقتی که ConfirmationNumber میگیرین. تمومه و نمیشه ادیت کرد. ولی به احتمال 100% عکس شما مشکلی نداره چون بیرون بودن گوشها الزام نیست فقط روسری نباید جلو کشیده شده باشه که مانع دیدن صورت شه. پیشونی تا چونه ( گردی صورت ) مهمه. خیالت راحت اینو نماینده وزارت خارجه US میگه نه بنده .

Junior Member

من ثبت نام كردم ولي بعد از ثبت نام به شك افتادم كه عكس خودم و همسرم رو جابجا آپلود كردم توفرم.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    ممنون میشم به سوال من جواب بدین. من سال گذشته با ویزای k1 به آمریکارفتم و به دلایلی نتونستم اونجا ادامه بدم و برگشتم. الان میخوام در لاتاری 2017 ثبت نام کنم. با در نظر گرفتن این که تنها ازدواجم در امریکا ثبت شد و در شناسنامه ثبت نشده، الان در فرم ثبت نام وضعیت تاهل باید چی بزنم؟ چون ازدواج و طلاق من فقط در آمریکا ثبت شده نه در شناسنامه و من مدرکی از ازدواج و طلاق ثبت شده در امریکا ندارم.
    ممنونم میشم جواب منو بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rebellion نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سری سوال پیرامون لاتاری داشتم. ممنون میشم راهنمایی کنید:

1- میشه چند نفر با یک آدرس ایمیل ثبت نام کنند؟ یا بهتره ایمیل ها منحصر به فرد باشه؟
    2- توی تحصیلات دانشجوی فوق لیسانس باید آخرین مدرکشو لیسانس بزنه؟ some course in master یا some courses in doctorate دقیقا برای چه دسته هایی هستند؟
    3- کی ثبت نام تموم میشه؟
    4- اگه یه نفر ببره؟ سالی حداقل چه قدر باید آمریکا بمونه؟ سیتیزن شیپ چه قدر طول میکشه؟
    5- اگه یکی از والدین برنده بشه، چه قدر طول میکشه که فرزندان هم گرین کارت بگیرن؟

ممنون
    با سلام
    1. بله میشه
    2.اگر مدرک گرفتین اسم مدرک اگرم در حال خوندنین از همین 2 گزینه که نوشتید استفاده کنید.
    3. حدودا 2 هفته دیگه
    4.5. بحث مفصل هست. انشالا بعد از برنده شدن
    موفق باشید
    شماره کیس:2016AS52XX ، رویت قبولی:2015/May/07 ، سفارت انتخابی:ANKARA ، تعداد:1 ، سابمیت فرم DS-260:تاریخ 2014/jun/06 ، کارنت شدن: نامه دوم: مدیکال: مصاحبه: نتیجه: اولین ورود:

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنونم
    با سلام
    عکس ابتدایی لاتاری زیاد مهم نیست فقط حداقل ها را رعایت کنید کافیه. در نمونه ها عکس های با حجاب که گوش هم پیدا نبوده داره خوده سایت لاتاری.
    موفق باشید
    شماره کیس:2016AS52XX ، رویت قبولی:2015/May/07 ، سفارت انتخابی:ANKARA ، تعداد:1 ، سابمیت فرم DS-260:تاریخ 2014/jun/06 ، کارنت شدن: نامه دوم: مدیکال: مصاحبه: نتیجه: اولین ورود:

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Milmilak نمایش پست ها
    درود بر شما دوستان

اول از همه از خداوند طلب خیر می کنم برای همتون و آرزو می کنم همگی در اردیبهشت سال دیگه با لبخند و شاد باشید .

پست های 2016 را می خواندم و دیدم که یکی از دوستان آمار مربوط به درصد شانس برنده شدن از 2009 تا 2014 را گذاشته بود . آیا کسی میدونه درصد شانس برنده شدن ایران تو لاتاری 2017 چقدر هست ؟

شماره کیس:2017ASXXXX،رویت قبولی:2017/May/0X ،سفارت:XXXXX،تعداد:1،سابمیت فرمهای DS-260 :تاریخ 2017/ ،کارنت شدن : 2017/ ، نامه دوم : 2017/

نتیجه :
    سلام
    هنوز وقتی ثبت نام تموم نشده ، قطعا آماری هم نیست
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)