صفحه 16 از 128 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1272

موضوع: لاتاری ۲۰۱۷ - Diversity Visa program 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لاتاری ۲۰۱۷ - Diversity Visa program 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط aliyar11 نمایش پست ها
    من ثبت نام كردم ولي بعد از ثبت نام به شك افتادم كه عكس خودم و همسرم رو جابجا آپلود كردم توفرم.
    با سلام
    این اتفاق ها میوفته معمولا ، برای همین عکس ابتدایی لاتاری زیاد مهم نیست برای همین وقتی هرکی برنده شد باید عکس جدید به سفارت ببره.
    موفق باشید
    شماره کیس:2016AS52XX ، رویت قبولی:2015/May/07 ، سفارت انتخابی:ANKARA ، تعداد:1 ، سابمیت فرم DS-260:تاریخ 2014/jun/06 ، کارنت شدن: نامه دوم: مدیکال: مصاحبه: نتیجه: اولین ورود:

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshid.r نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    ممنون میشم به سوال من جواب بدین. من سال گذشته با ویزای k1 به آمریکارفتم و به دلایلی نتونستم اونجا ادامه بدم و برگشتم. الان میخوام در لاتاری 2017 ثبت نام کنم. با در نظر گرفتن این که تنها ازدواجم در امریکا ثبت شد و در شناسنامه ثبت نشده، الان در فرم ثبت نام وضعیت تاهل باید چی بزنم؟ چون ازدواج و طلاق من فقط در آمریکا ثبت شده نه در شناسنامه و من مدرکی از ازدواج و طلاق ثبت شده در امریکا ندارم.
    ممنونم میشم جواب منو بدین
    با سلام
    وضعیت شما حساس هست چون هرگونه اشتباه در وارد کردن همسر یا فرزند چه در حال و چه در گذشته باعث رد شدن شما میشه حتی اگه برنده بشید. بهتره با کاربر @ahr270 مشورت کنید
    موفق باشید
    شماره کیس:2016AS52XX ، رویت قبولی:2015/May/07 ، سفارت انتخابی:ANKARA ، تعداد:1 ، سابمیت فرم DS-260:تاریخ 2014/jun/06 ، کارنت شدن: نامه دوم: مدیکال: مصاحبه: نتیجه: اولین ورود:

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshid.r نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز ممنون میشم به سوال من جواب بدین. من سال گذشته با ویزای k1 به آمریکارفتم و به دلایلی نتونستم اونجا ادامه بدم و برگشتم. الان میخوام در لاتاری 2017 ثبت نام کنم. با در نظر گرفتن این که تنها ازدواجم در امریکا ثبت شد و در شناسنامه ثبت نشده، الان در فرم ثبت نام وضعیت تاهل باید چی بزنم؟ چون ازدواج و طلاق من فقط در آمریکا ثبت شده نه در شناسنامه و من مدرکی از ازدواج و طلاق ثبت شده در امریکا ندارم. ممنونم میشم جواب منو بدین
    سلام واقعیت امر اینه که شما یکبار ازدواج کردین و بعد طلاق گرفتین و الان وضعیتتون divorced هست. حالا نمی دونم چرا نباید اینو اعلام کنید هرچند که اسنادش در ایران موجود نیست. ضمن اینکه لازم به توضیحه وقتی شما اسمتون دربیاد و برنده بشید باید یه فرم پرکنید به اسم DS-260 که توش یه بند داره. اون اینکه آیا تا به حال به آمریکا سفر کردید؟ آیا تا بحال ویزای آمریکا گرفتید؟ اگه بله چه نوع ویزایی؟ از کی تا کی و اینکه شماره ویزاتون چیه؟ حالا اگه شما اول بگید که اصلاً ازدواج نکردید بعدش باید یه دروغ خیلی بزرگ بگید و اون اینکه اصلاً به آمریکا سفر نکردید چونکه ویزای شما دست بر قضا ویزای نامزدی بوده. من لزومی در بیان نکردن این موضوع نمی بینم مگر اینکه شما اونجا یه حرکتی چیزی زده باشین که از نظر سوء پیشینه نگران گرفتن ویزای مجدد باشید. ضمن اینکه وقتی ازدواج و طلاقی انجام می شه بالاخره یه جا ثبت می شه و یه شماره ثبتی چیزی برای پیگیری باید موجود باشه. موفق باشید
    Never Say Never

سلام دوستان من ١٧ سال سن دارم و امروز ثبت نام كردم و سايت هيچ اروري نداد ولي من حتي قبل از اعلام نتايج وارد ١٨ ميشوم ميخواستم بدونم ايا بعدا ممكنه برام مشكلي پيش بياد؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmasood_ep نمایش پست ها
    سلام دوستان من ١٧ سال سن دارم و امروز ثبت نام كردم و سايت هيچ اروري نداد ولي من حتي قبل از اعلام نتايج وارد ١٨ ميشوم ميخواستم بدونم ايا بعدا ممكنه برام مشكلي پيش بياد؟!
    درود
    بله مشکل پیش میاد برات
    تا جایی که اطلاع دارم، اطلاعاتی که در فرم ثبت نام وارد میشه باید در همون زمان ثبت نام درست باشه در غیر این صورت مشکل ایجاد میکنه
    و از طرفی افراد زیر 18 سال مجاز به ثبت نام مجزا نیستن
    با این حال منتظر نظرات اساتید باشید.
    "Never give up,follow your dreams to make them"

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmasood_ep نمایش پست ها
    سلام
    طبق بند 8 دستورالعمل لاتاری هیچ مینیمم سنی واسه شرکت در لاتاری وجود نداره اما به دلیل اینکه شرکت کننده باید حتماً دیپلم 12 ساله داشته باشه (یا 2 سال سابقه کار) بیشتر افرادی که زیر 18 سال هستن، صلاحیتشون تأیید نمی شه.

8. Is there a minimum age to apply for the E-DV Program?

There is no minimum age to apply, but the requirement of a high school education or work experience for each principal applicant at the time of application will effectively disqualify most persons who are under age 18.

موفق باشید.
    Never Say Never

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

دوستان خیابان شهید مسعود زاهدی باید شهید ترجمه بشه؟یا shahid درسته؟
    shahid masoud zahedi درسته؟
    یا
    zahedi masoud shahid درسته؟

Junior Member quietboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineer

یه سوال جالب!
    دوست من ابولفضل غضنفری نامشه!
    وقتی ثبتنام میکنه به طرق مختلف میتونه اسپل نامش رو بنویسه!
    پس میتونه اصلا چندفرم پر کنه ؟!! چون مثلا کد ملی که استفاده نشده که دقیقا هویت طرف معلوم شه!
    قطعا راههایی برا تشخصیش دارن و تشخصی میدن
    اما چطور تشخیص میدن ؟
    ممنون
    شما انچه را که میبینید باور نمیکنید بلکه انچه را که از قبل باور کرده اید میبینید!

نقل قول نوشته اصلی توسط quietboy نمایش پست ها
    یه سوال جالب!
    دوست من ابولفضل غضنفری نامشه!
    وقتی ثبتنام میکنه به طرق مختلف میتونه اسپل نامش رو بنویسه!
    پس میتونه اصلا چندفرم پر کنه ؟!! چون مثلا کد ملی که استفاده نشده که دقیقا هویت طرف معلوم شه!
    قطعا راههایی برا تشخصیش دارن و تشخصی میدن
    اما چطور تشخیص میدن ؟
    ممنون
    یه پاسپورت که بیشتر نداره.

ضمن اینکه تصویر خودشون رو هم باید ارسال کنن. و چون تصویر براساس استاندارد پاسپورت هست (تمام رخ، پیش زمینه ی خوب، نور خوب، حالت چهره معمولی و ...)، خیلی راحت میتونن بفرستن تو یه سیستم Face Recognition و دربیارن که یه عکس تو ۱۰ تا فایل مختلف استفاده شده.
    تاریخ ساخت پروفایل و ورود به پول: 18/04/2019
    تاریخ دریافت (ITA) دعوتنامه: 01/05/2019
    مدیکال و بایومتریک: 04/07/2019

Junior Member quietboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط Kasra1366 نمایش پست ها
    یه پاسپورت که بیشتر نداره.

ضمن اینکه تصویر خودشون رو هم باید ارسال کنن. و چون تصویر براساس استاندارد پاسپورت هست (تمام رخ، پیش زمینه ی خوب، نور خوب، حالت چهره معمولی و ...)، خیلی راحت میتونن بفرستن تو یه سیستم Face Recognition و دربیارن که یه عکس تو ۱۰ تا فایل مختلف استفاده شده.
    تصاویر مختلف یک شخص!
    بعید میدونم نرم افزار بتونه تشخصی بده
    شما انچه را که میبینید باور نمیکنید بلکه انچه را که از قبل باور کرده اید میبینید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)