صفحه 4 از 128 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1272

موضوع: لاتاری ۲۰۱۷ - Diversity Visa program 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لاتاری ۲۰۱۷ - Diversity Visa program 2017

سلام دوستان
    من سال چهار هست که ثبت نام میخوام بکنم ، امیدوارم امسال اسمم دربیاد و برم....
    منم همه سالها رو یه دونه عکس فرستادم شاید از عکس تکراریم خسته شن بگن اینم راه بدید بره دیگه
    کاش اردیبهشت 95 بیام با دست و جیغ و هورااا بگم یس آی ام توووو

Junior Member

عکس اولیه لاتاری چیز خاصی نیست فقط کافی حداقل نیاز هارو داشته باشه که توی راهنمای ثبت نام لاتاری هست و در لینک http://travel.state.gov/content/visa...al/photos.html سایز عکس درست بشه که باز هم اونجا راهنمایی کرده. اصلا مهم نیست که عکس سال پیش باشه یا دو سال پیش چون اگه قبول شدید باز هم باید عکس جدید ببرید سفارت و اون عکس موقع ثبت نام رو زیاد باهاش کاری ندارن.
    لطفا کسانی که اطلاع دقیق ندارن بقیه رو به استرس نندازن و هزینه براشون نتراشن.
    شماره کیس:2016AS52XX ، رویت قبولی:2015/May/07 ، سفارت انتخابی:ANKARA ، تعداد:1 ، سابمیت فرم DS-260:تاریخ 2014/jun/06 ، کارنت شدن: نامه دوم: مدیکال: مصاحبه: نتیجه: اولین ورود:

امسال انگار هیچ خبری تو سایت رسمی لاتاری نیست
    سال قبل چند روز قبلش اعلام میکردن

Junior Member

من فقط امروز دیدم سفارت مجازی اخبارش رو منتشر کرد و نکات همیشگی ثبت نام 2017 رو تایید کرد و گفت اگه تا الان شانس برنده شدن نداشتید حتما دوباره ثبت نام کنید و نا امید نشین ( مشکوک میزد ) :دی

Junior Member

کسانی که در لاتاری 2017 برنده میشن در سال 2018 می تونن وارد امریکا بشن ؟

Exclamation پاسخ : لاتاری ۲۰۱۷ - Diversity Visa program 2017

دوستان عزیز خبرش هم اومد مثل هر سال ایرانی ها مجاز به ثبت نام هستند ثبت نام از تاریخ پنجشنبه روز 1 اکتبر 2015 ساعت 19:30 شروع میشه و تا تاریخ سه شنبه 3 نوامبر 2015 ساعت 19:30 دقیقه ادامه خواهد داشت
    لینک دانلود دستورالعمل ثبت نام به زبان انگلیسی
    و
    لینک صفحه خبر و ترجمه های مختلف دستورالعمل (البته فارسی هنوز ترجمه نشده)

امیدوارم هر چی بهترینه براتون اتفاق بیفته
    ویرایش توسط koushaninja : October 1st, 2015 در ساعت 07:01 AM دلیل: اصلاح خبر

یک سوال خیلی جا هارو گشتم نتونستم جوابمو پیدا کنم . سوالم در مورد کسایی هست که مشمولن :
    1_یه جورایی راه های فرعی بود ..برای من که دانشجو ام کارشناسی و کاردانیمو جای دیگه خوندم .. وقتی منی که مشمولم که نمیتونم مدرکمو ازاد کنم درست؟
    2_ حتی همون دیپلم ؟چون فک کنم بایستی پایان خئمت داشته باشم ؟چون حداقل دیپلم دیگه درسته ؟
    3_وقتی بعد مایی که الان دانشجوییم باید مدرکمو تو لاتاری چی بزنم ؟
    4_اعلام نتایجش چند وقت طول می کشه ؟
    5_ وقتی با اشتغال به تحصیل و اون 15 تومن رفتیم واسه مصاحبه تو کشور های کناری همونجا بایستی بمونیم تا کلیر بشیم یا جواب بیاد دیگه ؟
    6_مایی ک مشمولیمو دور می زنیم قانونو اینجوری بعد 5 سال که سیتیزن شدیم بخوایم برگردیم دیگه سیتیزن امریکاییم و برای برگشت به ایران مشکل خدمت که نداریم ؟
    7_ پس با این وضعیت کسایی که مثل ما برنده بشند باید قید اون مدرک دانشگاهیو بزنن و از دوباره برای با دیپلم شروع کنن دانشگاهو ؟ چون مدرک نداریم دیگه ها ؟
    8_خیلی مخم گیره سر این خدمت یعنی کسی نبود که مشمول بوده باشه و بتونه ازین طریق کلن بره ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من یه جا این نوشته در مورد لاتاری خوندم:

"
    بهتر است اگر قصد جدی برای مهاجرت ندارید آن را پر نکنید.یعنی اصلا و ابدا از روی کنجکاوی آن را پر نفرمایید چون فرصت های آینده را ممکن است از دست دهید.وقتی شما لاتاری را پر کنید این به معنی قصد جدی مهاجرت است و برای همیشه در سابقه و پرونده شما باقی می ماند و اگر در سالیان بعد به هر دلیلی قصد سفر به آمریکا را داشته باشید ممکن است با مشکل جدی روبرو شوید چرا که از نظر دولت آمریکا شما قصد سفر دائمی را دارید و مسافرت موقت بها نه ای بیش به نظر نمی آید.به شخصه یکی از هموطنان عزیز ارمنی را می شناختم که چند سال قبل فرم لاتاری را پر کرده بود و چند سال بعد از آن که مجبور بود برای پیوند کبد به خواهرش به آمریکا سفر کند با اینکه خواهرش در وضعیت جسمی بحرانی قرار داشت با مخالفت شدید و انواع دردسر روبرو شد. "

این منظورش چیه؟!!
    شاید من در این "لحظه" شرایط مهاجرت نداشته باشم ولی بخوام شانسمو امتحان کنم، با این فکر که شاید اسمم دربیاد و تا اون موقع هم شرایطم جور بشه. ایا این امتحان کردن شانس بعدا منو دچار مشکل می کنه؟!!

کسی هست که داستان کسایی که مشمولن و دانشجو هستن و لاتاری برنده بشند رو یه کم باز کنه ؟ازاد کردن مدرک دیپلم و بالاتر ؟و خروج ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط melikappp نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه جا این نوشته در مورد لاتاری خوندم:

"
    بهتر است اگر قصد جدی برای مهاجرت ندارید آن را پر نکنید.یعنی اصلا و ابدا از روی کنجکاوی آن را پر نفرمایید چون فرصت های آینده را ممکن است از دست دهید.وقتی شما لاتاری را پر کنید این به معنی قصد جدی مهاجرت است و برای همیشه در سابقه و پرونده شما باقی می ماند و اگر در سالیان بعد به هر دلیلی قصد سفر به آمریکا را داشته باشید ممکن است با مشکل جدی روبرو شوید چرا که از نظر دولت آمریکا شما قصد سفر دائمی را دارید و مسافرت موقت بها نه ای بیش به نظر نمی آید.به شخصه یکی از هموطنان عزیز ارمنی را می شناختم که چند سال قبل فرم لاتاری را پر کرده بود و چند سال بعد از آن که مجبور بود برای پیوند کبد به خواهرش به آمریکا سفر کند با اینکه خواهرش در وضعیت جسمی بحرانی قرار داشت با مخالفت شدید و انواع دردسر روبرو شد. "

این منظورش چیه؟!!
    شاید من در این "لحظه" شرایط مهاجرت نداشته باشم ولی بخوام شانسمو امتحان کنم، با این فکر که شاید اسمم دربیاد و تا اون موقع هم شرایطم جور بشه. ایا این امتحان کردن شانس بعدا منو دچار مشکل می کنه؟!!
    نه میدونی منظورش چیه ؟
    یعنی اینکه شما باید وضعیت خودت با خودت معلوم باشه و خوشحال خوشحال ثبت نام نکنی چون اگه اسمت دربیاد و نری درواقع داری حق یکی دیگرو میخوری عملا با این کارت .
    خیلی مودبانه منظورش این بوده
    بعد اینم بگم شانس قبولی نه تو لاتاری حتی چیزهای دیگه هم فقط یه بار در خونه آدمو میزنه و ممکنه دیگه تا آخر عمر تکرار نشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)