صفحه 5 از 128 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1272

موضوع: لاتاری ۲۰۱۷ - Diversity Visa program 2017

پیش فرض پاسخ : لاتاری ۲۰۱۷ - Diversity Visa program 2017

من یه سوال بپرسم باز هم در مورد عکس .... اگه کسی پذیرفته بشه عکسی که برای ثبت نام استفاده کرده چه تاثیری داره توی روند کارش؟ من پارسال از یک عکس 3در4 که داشتم عکس گرفتم و اون رو با فتوشاپ درست کدم و با اون ثبت نام کردم که خوب موقع ثبت نام هم سایت ایرادی نگرفت! اما الان همون عکس رو که با استفاده از لینکهایی که دوستان اینجا گذاشتن چک میکنم همش ایراد میگیره!!!! چکار کنم به نظرتون؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mgsliferoad نمایش پست ها
    یک سوال خیلی جا هارو گشتم نتونستم جوابمو پیدا کنم . سوالم در مورد کسایی هست که مشمولن :
    1_یه جورایی راه های فرعی بود ..برای من که دانشجو ام کارشناسی و کاردانیمو جای دیگه خوندم .. وقتی منی که مشمولم که نمیتونم مدرکمو ازاد کنم درست؟
    2_ حتی همون دیپلم ؟چون فک کنم بایستی پایان خئمت داشته باشم ؟چون حداقل دیپلم دیگه درسته ؟
    3_وقتی بعد مایی که الان دانشجوییم باید مدرکمو تو لاتاری چی بزنم ؟
    4_اعلام نتایجش چند وقت طول می کشه ؟
    5_ وقتی با اشتغال به تحصیل و اون 15 تومن رفتیم واسه مصاحبه تو کشور های کناری همونجا بایستی بمونیم تا کلیر بشیم یا جواب بیاد دیگه ؟
    6_مایی ک مشمولیمو دور می زنیم قانونو اینجوری بعد 5 سال که سیتیزن شدیم بخوایم برگردیم دیگه سیتیزن امریکاییم و برای برگشت به ایران مشکل خدمت که نداریم ؟
    7_ پس با این وضعیت کسایی که مثل ما برنده بشند باید قید اون مدرک دانشگاهیو بزنن و از دوباره برای با دیپلم شروع کنن دانشگاهو ؟ چون مدرک نداریم دیگه ها ؟
    8_خیلی مخم گیره سر این خدمت یعنی کسی نبود که مشمول بوده باشه و بتونه ازین طریق کلن بره ؟

1.فقط مدرک دیپلم و پیش نیاز هست که همه می تونن آزاد کنن.
    2.باید پیش و یا معادل داشته باشید.
    3.یک قسمت داره برای کسی که هنوز درسش تموم نشده.
    4. 5 می میاد معمولا
    5. نه بر میگردید و هر وقت کلیر شدید از طریق سایت مطلع میشید و میرید سفارت برای گرفتن ویزا و معمولا 90 تا 120 روز طول میکشه.
    6.بعد از 3 سال اقامت دایم در خارج از کشور ، می تونید هر سال به مدت 2 ماه بدون دردسر وارد کشور شید.
    7. میتونید یه پذیرش از یک دانشگاه خارج از کشور بگیرید و با اون پذیرش هم به مصاحبه برید و هم مدرکو آزاد کنید. اطلاع دقیق تر از سایت وزارت علوم.
    شماره کیس:2016AS52XX ، رویت قبولی:2015/May/07 ، سفارت انتخابی:ANKARA ، تعداد:1 ، سابمیت فرم DS-260:تاریخ 2014/jun/06 ، کارنت شدن: نامه دوم: مدیکال: مصاحبه: نتیجه: اولین ورود:

Junior Member

سلام چرا تو صفحه لاتاری https://www.dvlottery.state.gov/ هیچ خبری از باز شدن لاتاری جدید نیست همون حالتی که قبلا" داشته رو داره و برای ثبت نام جدید خبری نیست؟اول اکتبر در امریکا نیز اغاز شده ولی خبر مبر هیچ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط melikappp نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه جا این نوشته در مورد لاتاری خوندم:

"
    بهتر است اگر قصد جدی برای مهاجرت ندارید آن را پر نکنید.یعنی اصلا و ابدا از روی کنجکاوی آن را پر نفرمایید چون فرصت های آینده را ممکن است از دست دهید.وقتی شما لاتاری را پر کنید این به معنی قصد جدی مهاجرت است و برای همیشه در سابقه و پرونده شما باقی می ماند و اگر در سالیان بعد به هر دلیلی قصد سفر به آمریکا را داشته باشید ممکن است با مشکل جدی روبرو شوید چرا که از نظر دولت آمریکا شما قصد سفر دائمی را دارید و مسافرت موقت بها نه ای بیش به نظر نمی آید.به شخصه یکی از هموطنان عزیز ارمنی را می شناختم که چند سال قبل فرم لاتاری را پر کرده بود و چند سال بعد از آن که مجبور بود برای پیوند کبد به خواهرش به آمریکا سفر کند با اینکه خواهرش در وضعیت جسمی بحرانی قرار داشت با مخالفت شدید و انواع دردسر روبرو شد. "

این منظورش چیه؟!!
    شاید من در این "لحظه" شرایط مهاجرت نداشته باشم ولی بخوام شانسمو امتحان کنم، با این فکر که شاید اسمم دربیاد و تا اون موقع هم شرایطم جور بشه. ایا این امتحان کردن شانس بعدا منو دچار مشکل می کنه؟!!
    این مشکل وقتی شما قبول بشی در لاتاری پیش نمیاد بلکه وقتی فرم ds 260 که مربوط به بعد از برنده شدن در لاتاری هست رو پر و ارسال کنید و نتونید به هر دلیلی به مصاحبه برسید یا وارد آمریکا بشید، در اقدام برای هر نوع ویزای غیر مهاجرتی دیگری مشکل دارید چون به آمریکا اعلام کردید که قصد موندن در آمریکا رو دارید
    شماره کیس:2016AS52XX ، رویت قبولی:2015/May/07 ، سفارت انتخابی:ANKARA ، تعداد:1 ، سابمیت فرم DS-260:تاریخ 2014/jun/06 ، کارنت شدن: نامه دوم: مدیکال: مصاحبه: نتیجه: اولین ورود:

سلام دوستان
    من دانشجو ترم آخرم بعدش باید برم خدمت
    امسال شرکت کنم بنظرتون؟
    توضیح بدید ممنون میشم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه مریلند کالج پارک

نقل قول نوشته اصلی توسط majid7 نمایش پست ها
    سلام چرا تو صفحه لاتاری https://www.dvlottery.state.gov/ هیچ خبری از باز شدن لاتاری جدید نیست همون حالتی که قبلا" داشته رو داره و برای ثبت نام جدید خبری نیست؟اول اکتبر در امریکا نیز اغاز شده ولی خبر مبر هیچ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    الان باز شده ثبت نام.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UM

این سوال رو چند تا از دوستانم ازم پرسیدن خواستم از جواب مطمئن بشم
    آیا برای ثبت نام پدر و مادر ، نام فرزندان بالای ۲۱ سال چه مجرد یا متاهل باید نوشته بشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه مریلند کالج پارک

نقل قول نوشته اصلی توسط rastakhiz نمایش پست ها
    این سوال رو چند تا از دوستانم ازم پرسیدن خواستم از جواب مطمئن بشم
    آیا برای ثبت نام پدر و مادر ، نام فرزندان بالای ۲۱ سال چه مجرد یا متاهل باید نوشته بشه؟
    این متنی که خودشون تو دستور العمل زدن
    Number of children – List the name, date of birth, gender, city/town of birth, and country of birthfor all living unmarried children under 21 years of age, regardless of whether they are living withyou or intend to accompany or follow to join you, should you immigrate to the United States.
    Married children and children who are already aged 21 or older when you submit your entry arenot eligible for the DV program.

طبق این موارد که ذکر شده پس حتی اسمشون هم نباید لیست بشه اما بازم اگر من اشتباه می کنم لطفا دوستانی که مطلع ترن اصلاح کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Coumputer Science

حرف بزرگ کوچیک مهمه؟ بزرگ بنویسم ?

Junior Member bousherpeyman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering - lian institute of higher education

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    من یه سوال بپرسم باز هم در مورد عکس .... اگه کسی پذیرفته بشه عکسی که برای ثبت نام استفاده کرده چه تاثیری داره توی روند کارش؟ من پارسال از یک عکس 3در4 که داشتم عکس گرفتم و اون رو با فتوشاپ درست کدم و با اون ثبت نام کردم که خوب موقع ثبت نام هم سایت ایرادی نگرفت! اما الان همون عکس رو که با استفاده از لینکهایی که دوستان اینجا گذاشتن چک میکنم همش ایراد میگیره!!!! چکار کنم به نظرتون؟
    ممنون
    سلام نمیخوام به شما استرس وارد کنم
    شما زمانی که عکس 3×4 را فتوشاپ کردی تصویرت کشیده شده و از حالت نرمال خارج . بایستی میرفتی عکاسی دوست عزیز.
    نا امید نباش
    1- تاریخ و ساعت ثبت نام لاتاری DV2017 : شنبه OCTOBER 10, 2015 - ساعت 12:10 PM ----- نتیجه DV2017 : متاسفانه انتخاب نشدم
    2- تاریخ و ساعت ثبت نام لاتاری DV2018 : ----- نتیجه DV2018 : ?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)