صفحه 8 از 128 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1272

موضوع: لاتاری ۲۰۱۷ - Diversity Visa program 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لاتاری ۲۰۱۷ - Diversity Visa program 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط mgsliferoad نمایش پست ها
    1_یعنی بدون پایان خدمت میشه دیپلم رو برد واسه ترجمه و سفارت ؟
    2_خوب وقتی بزنیم گزینهی چند کورس دانشگاهی و روز سفارت وقتی سند بر اثبات این کورس ها بخوان چیو باس بدیم ؟اگه واحد ها و اینچیزا رو بخوایم نشون بدیم و بخوایم بگیم اینا درسایی هست که خوندمو و مدارک تحصیلی ام هست که دانشگاه نمی ذاره بدون پایان خدمت ببریم اینارو ؟
    6_این قانون 3 سال رو مطمن هستید ؟
    7 _یه جورایی زمان بندی که کردم دیدم نمیشه که؟ میشه ؟کسی رو سراغ داشتید به این شکل ؟
    8_اگه از یه کشور دیگه هم پدیرش بگیریم و معافیت تحصیلی بخوریم برای مستر سه ساله مثلا و از کشور خارج شیم برای کشور دیگه و بعد امریکا ؟میشه این که از معافیت اسنفاده کنی ؟
    یک جا خونده بودم که بعد چند سال اونجا قبل از این که سیتیزن بشیم اگه اجازهی reentryبگیریم تا 2 سال یا 3 سال میتونیم خارج شیم درسته ؟ اگه این طوره که شخص میتونه برگرده و بیاد خدمت و بتونه بره مدارک تحصیلی رو ازاد کامل کنه و بتونه بره اونجا برای مستر و بالا تر بخونه ؟
    1.بله
    2.فقط دیپلم و پیش لازمه واسه سفارت
    6.می تونید شخصا پیگیری کنید از سایت نظام وظیفه
    7.بله سراغ دارم.
    8. شما باید هر 6 ماه اشتغال به تحصیل بفرستی. بله میشه در حین تحصیل خارج شی و ری انتری پرمیت یا پاس سفید بگیری و بعد دوباره بیای ولی اجازه خروج دانشجویی 20 روز هست که تا اون زمان نه گرین کارت به دستت میرسه و پاس سفید مگر اینکه برگردی یکی برات بیاره.
    شماره کیس:2016AS52XX ، رویت قبولی:2015/May/07 ، سفارت انتخابی:ANKARA ، تعداد:1 ، سابمیت فرم DS-260:تاریخ 2014/jun/06 ، کارنت شدن: نامه دوم: مدیکال: مصاحبه: نتیجه: اولین ورود:

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال فنی دارم
    من هر ساله ثبت نام میکنم فقط خودم و داداشم و خواهرم رو مینویسم ...
    حالا امسال بهتر هستش مادرم رو بنویسم؟ اگر مادرم رو ثبت نام کنم باید فرزندان هم عنوان کنم یا خیر؟ فرزندات تک تک ثبت نام شده ...
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط camel_60 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال فنی دارم
    من هر ساله ثبت نام میکنم فقط خودم و داداشم و خواهرم رو مینویسم ...
    حالا امسال بهتر هستش مادرم رو بنویسم؟ اگر مادرم رو ثبت نام کنم باید فرزندان هم عنوان کنم یا خیر؟ فرزندات تک تک ثبت نام شده ...
    با تشکر
    فرزندان بالای ۲۱ سال نمی تونن زیرمجموعه والدین باشند.

نقل قول نوشته اصلی توسط benyamin_d نمایش پست ها
    1.بله
    2.فقط دیپلم و پیش لازمه واسه سفارت
    6.می تونید شخصا پیگیری کنید از سایت نظام وظیفه
    7.بله سراغ دارم.
    8. شما باید هر 6 ماه اشتغال به تحصیل بفرستی. بله میشه در حین تحصیل خارج شی و ری انتری پرمیت یا پاس سفید بگیری و بعد دوباره بیای ولی اجازه خروج دانشجویی 20 روز هست که تا اون زمان نه گرین کارت به دستت میرسه و پاس سفید مگر اینکه برگردی یکی برات بیاره.
    اقا بنیامین من واقعا عذرخواهی میکنم از سوالای زیادم اگه امکانش هست در مورد بند اخر توضیحاتت یه کم بازش کنید مسله رو ......
    امکانش هست خودمو مثال بزنم و تعریفی داشته باشید از مثال من :
    سن 22 و دیپلم ریاصی بعد کاردانی بعد الان که هستم کارشناسی و خدمت تو راه یعنی 2 ترم دارم البته ها
    کیسی مثل من اسمش در بیاد لاتاری و بعد من با ویزای زیارتی توریستی وفرصت مطالعاتی میرم واسه مصاحبه بعد چون توی یک ترم بیشتر از یه بار اجازه خروج نمیدن (حالا اگه این طور باشه ) بایستی ترم بعد بزارم برای پیک اپ ویزا(میشه شخص دیگه ای بعد کلیر پیک اپ کنه ؟البته فرقیم نمیکنه چون پیک اپ هم بکنه باز بایستی توریستی بریم یه کشور نزدیک بعد بریم us) و یکضرب رفت چون نمیتونم باز برگردم چون بایستی بپریم دیگه ؟و اون وثیقه حالا 15 تومانی یا 5 تومنی فرصت مطالعاتی ضبط دولت میشه که ما گفتیم 1 ماه یا 20 روز توریستی برمیگردیم ولی از همونجا مقصدو زدیم us و رفتیم ...بعد اونجا اگه خواستیم ادامه تحصیل بدیم واسه مستر دانشکاه های اونجا مدرک می خوان دیگه ماها که کلن اینجوری پریدیم و قید لیسانس . کاردانیو زدیم که بایستی از دیپلمی که داریم شروع کنیم بعدا ؟
    بعد از یک مدت که میگن تا سیتیزن نشدیم فقط در سال اجازه خروج تا 6 ماه داریم با این حساب میشه بریم اجازه خروج از دولت امریکا بگیریم که یه اجازه خروج 2 ساله یا 3 ساله بده که ما بریم این خدمت للللللللللعنتی ت کنیم و مدارک تحصیلی مون رو بیاریم ؟ ؟!!! ببخشید این قدر طولانی شد ولی اگه کس دیگه ای هم می دونه خواهشن جواب بده چون یکی از دقدقه های مشمولای بد بختی مثل ماها هست ... خیلی بده یکه برنده بشه و این که بگه اقا من برم اونجا با 100000 دلار واسه لیسانیس شروع کنه تازه و نتونه این مدارکو ببره و بخواد صفر کیلومتر استارت بزنه از دوباره ......

Junior Member

دوستان آدرس پستی در صورت برنده شدن برای فرستادن فرم و اینا استفاده میشه؟ دقتش در چه حد مهمه؟ میشه آدرس امریکا بزنم برای کسی که ساکن ایرانه؟

دوستان در عکس لاتاری باید شونه ها هم در عکس معلوم باشه؟

Junior Member

اگر عکس و خودم تو خونه بگیرم و با دقت توسط فتوشاپ پشت سرم را سفید یا روشن کنم و اندازه ها رو بدم تغییر اساسی ذر عکس طبق قوانین در بیارم و در سایت هم valid بشه بازم در نهایت رد میکنن یعنی حتما" برم عکاسی بگیرم و اندزه ها رو خودم بافتو شاپ crop کنم
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    دوستان در عکس لاتاری باید شونه ها هم در عکس معلوم باشه؟
    نمونه هاش رو از سایت ثبت نام ببینید.
    شماره کیس:2016AS52XX ، رویت قبولی:2015/May/07 ، سفارت انتخابی:ANKARA ، تعداد:1 ، سابمیت فرم DS-260:تاریخ 2014/jun/06 ، کارنت شدن: نامه دوم: مدیکال: مصاحبه: نتیجه: اولین ورود:

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majid7 نمایش پست ها
    اگر عکس و خودم تو خونه بگیرم و با دقت توسط فتوشاپ پشت سرم را سفید یا روشن کنم و اندازه ها رو بدم تغییر اساسی ذر عکس طبق قوانین در بیارم و در سایت هم valid بشه بازم در نهایت رد میکنن یعنی حتما" برم عکاسی بگیرم و اندزه ها رو خودم بافتو شاپ crop کنم
    ممنون
    نمیخواد با فتوشاپ درست کنید، یه دیوار سفید پیدا کنید و یه عکس مطابق شرایط بگیرید و در سایت http://travel.state.gov/content/visa...al/photos.html سایزشو درست کنید. در کل عکس اولیه لاتاری چیز مهمی نیست چون وقتی برنده بشید باید یک عکس جدید به سفارت ببرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام دوستان.چندتا سوال داشتم.
    1-اگر عکس به همراه ریش پورفسوری باشه اشکال داره؟
    2-عکس خانم ها میتونه با حجاب باشه؟شال یا مقنعه مشکلی نداره؟
    3-من امروز هزینه عکس برای لاتاری پرسیدم 10هزارتومن بود فقط فایل رو سی دی میده.قیمتش همینه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)