صفحه 7 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 127

موضوع: شرکت در امتحان (GRE, GMAT و ...) در کشورهای خارجی

پیش فرض پاسخ : اجازه خروج براي شرکت در امتحان (GRE, TOEFL, GMAT و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط dumb
    اقا دانشگاه ما اصلا نمیدونه میشه نامه داد یا نه؟!!!!!!!!! فقط اشتغال به تحصیل میده!
    تکلیف من چیه.......؟
    شما می تونید ازشون خواهش کنید تلفن بزنن وزارت علوم با آقای سخاوت صحبت کنن. ولی خیلی عجیبه، همه دانشگاها کم و بیش می دونن، چون فرمت نامه موافقت دانشگاها یکسانه و بهشون بخشنامه میشه،
    حدس می زنم شما دانشگاه آزاد باشین؟ اگه اینطوره، من شنیدم باید برید سازمان مرکزیتون اونجا این کارا رو انجام میدن

پیش فرض پاسخ : اجازه خروج براي شرکت در امتحان (GRE, GMAT و ...)

نه بابا صد رحمت به آزاد غیرانتفاعی ام :P بابا اینا خلن! رفتم فرم رو از سایت وزارت دانلود کردم همینطوری هرچی خواستم گفتم پر کردن بعدم مهر زدن
    فقط موندم که همون نامه ای که از دانشگاه باید بگیرم اینه یا چیز دیگه ای هم باید باشه...
    لینکشو اینجا میذارم یه نیگا بندازین...
    http://www.msrt.ir/sites/ddstu/Lists...%20khorooj.pdf
    همیشه بهترین راه را برای پیمودن میبینیم، ولی تنها راهی را که به آن عادت کرده ایم را میرویم...

سلام
    آره خودشه، مال منو رييس دانشگاهمون امضا كرد، شما هم اگه ببري رييس دانشگاهتون امضا كنه شايد بهتر باشه، شماره نامه معافيت تحصيليت هم بايد توش باشه
    اين نامه رو مي بري وزارت علوم، توي شهرك غرب طبقه 4 آقاي سخاوت (اگه درست خاطرم باشه) يه مهر و يه امضا مي كنه اون زيرش
    بعد نامه رو ببر اداره نظام وظيفه ناجا، ميدون سپاه يه پوشه و يه اشتغال به تحصيل هم مي خواد، اگه صبح زود بري سريع كارت راه ميوفته! ميفرستت امور مالي شون، اونجا بهت ميگه چطوري وثيقه بذاري
    وثيقه (5 ميليون تومن) رو كه گذاشتي، ميري همون نظام وظيفه، توي كامپيوترش وارد ميكنه و نامه شو ميفرسته اداره گذرنامه (ستارخان)، من كه هرچي زور زدم نامه رو دست خودم نداد، شما هم سعيت رو بكن، اگه دست خودت نده بايد فرداش بري گذرنامه، فرداش هم حداقل تا 9.5 صبح نمي رسه اونجا. تو گذرنامه هم خيلي كار نداره سريع حل ميشه
    اگه از قديم گذرنامه داشتي كه برات مهر خروج ميزنن اگه هم نداشتي يه نامه بهت ميدن بري پليس + 10
    اگه آدرس هم ميخواي بهم پيام خصوصي بفرس!
    موفق باشي

مرسی از اطلاعات دقیقت
    مگه اهمیت میدن به امضاء ها؟ یه مهر دانشگاهو چک نمیکنن مگه؟
    راستی میشه بدم کسه دیگه ای به جا خودم ببره وزارت؟
    بعد از وزارت یه راست باید برم نظام وظیفه؟ نمیشه مثلا 2-3 هفته بعد ببرم؟
    یه چیز دیگه، باید نظام وظیفه تهران بدم؟ + گذرنامه ی تهران؟!

مرسی از راهنمائیات
    همیشه بهترین راه را برای پیمودن میبینیم، ولی تنها راهی را که به آن عادت کرده ایم را میرویم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt
    اگه مدرسه بهتون گواهی اشتغال به تحصیل بده ، وزارت علوم تایید می کنه و وقتی وزارت تایید کرد نظام وظیفه هم به شما اجازه خروج (در مدت زمان تعیین شده از طرف مدرسه) رو میده. پس اول مشکلتون با مدرسه رو حل کنید. من فکر می کنم شما تا 31 تیر اونجا دانش آموز هستید ولی بازم برید از دفتر پیش دانشگاهی سوال کنید ...
    من امروز زنگ زدم وزارت یه آقایی می گفت تو که دانشجو نیستی به ما ربطی نداره،اما بعضی امتحانا برای ورود به لیسانسن !! یعنی کسی که دانشجو نباشه نمی تونه امتحان زبان بده؟؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط armanr
    من امروز زنگ زدم وزارت یه آقایی می گفت تو که دانشجو نیستی به ما ربطی نداره،اما بعضی امتحانا برای ورود به لیسانسن !! یعنی کسی که دانشجو نباشه نمی تونه امتحان زبان بده؟؟
    دوست عزیز یکبار این موضوع توضیح داده شده استلطفا لینک زیر را مطالعه فرمایید:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...2&postcount=56

موفق باشید
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

بچه ها من رفتم از دانشگاه نامه بگیرم این خلا نمیدونستن چیه بهراهنماییه اتا رفتم از سایت وزارت علوم دانلود کردم پرینت گرفتم بردم دانشگاه به هر مصیبتی بهشون فهموندم و پر کردنو مهر زدن بعد دادم به یکی برد وزارت اونجام خیلی راحت یه مهر زدن! الان فقط مونده کارای نظام وظیفه!
    جا داره از همه شما مخصوصا اتا که خیلی کمکم کرد تشکر کنم..... :x

نقل قول نوشته اصلی توسط dumb
    مرسی از اطلاعات دقیقت
    مگه اهمیت میدن به امضاء ها؟ یه مهر دانشگاهو چک نمیکنن مگه؟
    راستی میشه بدم کسه دیگه ای به جا خودم ببره وزارت؟
    بعد از وزارت یه راست باید برم نظام وظیفه؟ نمیشه مثلا 2-3 هفته بعد ببرم؟
    یه چیز دیگه، باید نظام وظیفه تهران بدم؟ + گذرنامه ی تهران؟!

مرسی از راهنمائیات
    خواهش می کنم قابلی نداشت!
    هر کسی می تونه ببره وزارت علوم ولی برای نظام وظیفه خودت باید بری چون یه برگه هست که باید امضا کنی
    توی نظام وظیفه به دوتا پوشه هم نیاز داری با خودت ببری بهتره البته اگه نبردی هم اونجا یه بوفه داره که میفروشه بهت
    بعدشم شما که از شیراز داری میری تهران خوب عقل حکم میکنه همون روز بری اداره نظام وظیفه ناجا تشکیل پرونده بدی
    اداره نظام وظیفه توی میدون سپاه هستش
    در ضمن حتما برو تهران برای همه مراحلش!!
    (کارهای معمولیت رو هم هرکدوم رو می تونی تهران انجام بدی بده! من خودم اصفهانیم ولی جدا ترجیح میدم سروکارم با گذرنامه اصفهان نیوفته!)
    همه این اداراتی هم که نوشتم همه تو تهرونه! پس من برای چی به شما گفتم اگه آدرسشون رو می خوای بهم PM بده؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اجازه خروج براي شرکت در امتحان (gre, gmat و ...)

سلام دوستان...
    پيشاپيش شرمنده هستم از اينكه اگر پست تكراري زدم و اميدوارم عفو بفرماييد..
    اميدوارم بتونيد كمكم بكنيد چون زندگيم ريخته بهم..
    من دانشجوي دانشگاه ازاد واحد كرج هستم و ميهوام درسم رو اينجا ول كنم و برم براي مالزي ادامه ي تحصيل.
    راستش الان كه ممنوع الخروج هستم و ترم دوم.
    ميخواستم ببينم ميتونم ويزاي علمي به بهانه ي امتحان تافل بگيرم و برم دوبي و بعدش مستقيم برم مالزي؟!
    مشكلي برام پيش نمياد؟!
    وثيقه اش 5 ميليون هستش ديگه؟!
    توي گرفتم ويزاي علمي مشكلي ندارم و ميتونم اينجا مرخصي بگيرم و راحت ويزاي علمي هم بگيرم؟!
    اصلا ميتونم مستقيم براي امتحان ايلتس توي مالزي اقدام بكنم؟!
    بعد بعدش كه خودمو به سفارت ايران معرفي ميكنم بهم معافي تحصيلي تعلق ميگيره؟!
    بزرگواري ميكنيد پاسخم رو بدين.
    ویرایش توسط arash.psf : September 5th, 2009 در ساعت 06:33 PM

Question 31/7/88 فارغ التحصیل می شم- واسه ازمون gmat می تو نم از کشور خارج شم؟

31/7/88 فارغ التحصیل می شم- ازمون gmat رو می خوام حدود 1 اذر(در ترکیه) بدم- نظام وظیفه اجازه می ده؟

با فرض اینکه جواب مثبته- اگه احتمالا بخوام این ازمونو بار دوم (حدود 1 ماه بعد از ازمون اول)بدم- دوباره میشه از کشور خارج شم؟

فارغ التحصیلیمو شاید بتونم 1 ترم عقب بندازم(مطمئن نیستم- پیگیرشم)- اگه بشه- دو مورد بالا چه وضعیتی پیدا می کنه؟

ممنون می شم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه.