صفحه 115 از 115 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,146 , از مجموع 1146

موضوع: آیا با معدل خيلي پايين میشه پذیرش گرفت؟

پیش فرض پاسخ : آیا با معدل خيلي پايين میشه پذیرش گرفت؟

سلام دوستان
    با معدل ۱۴/۶۰ لیسانس از دانشگاه دولتی
    ارشد ۱۵/۴۰ دانشگاه صنعتی شریف
    یک مقاله و نمره زبان خوب میشه بذیرش گرفت؟فاند چه طور ممنونم
    من آمریکا مده نظرمه
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط carrot92 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با معدل ۱۴/۶۰ لیسانس از دانشگاه دولتی
    ارشد ۱۵/۴۰ دانشگاه صنعتی شریف
    یک مقاله و نمره زبان خوب میشه بذیرش گرفت؟فاند چه طور ممنونم
    من آمریکا مده نظرمه
    ممنون
    برای شانس پذیرشتون بهتره توی فروم شانس پذیرش دانشگاههای امریکا یعنی اینجا سوالتون رو مطرح کنید و اطلاعات بیشتری هم بدید تا بشه جواب مناسبتری داد. رشته تحصیلی و ارزش مقالتتون(ISI کنفرانس و...) و نمره زبان و GREکه برا امریکا عموما لازمه و همینطور زمینه کاری تحقیق ارشدتون. فقط برای معدل لیسانس متاسفانه نکته منفی هست و ممکنه مشکل ساز بشه تو مینیممهای مورد نیاز. برای جبرانش البته میشه با نمره GRE خوب و زبان بالا و در صورت پیداکردن زمینه تحقیقاتی استاد مشترک در دانشگاههایی که خیلی نسبت به مینیممها سخت گیری بیش از حد ندارند امیدوار بود.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

با سلام
    من لیسانس رشته مکانیک ماشین الات کشاورزی با معدل 12.7 و فوق لیسانس مکانیک گرایش ساخت و تولید با معدل 17 از دانشگاه تهران دارم . البته 4 ثبت اختراع داخلی و سه مقاله isi در زمیته ی ساخت هم دارم
    می خواستم بدونم با این رشته و معدل پایین که تو لیسانس داشتم اصلا شانسی برای پذیرش با فاند دارم یا امیدی به پذیرش نداشته باشم برم دنبال زندگیم .
    و یا اگه شانسی هست برای کم رنگ کردن معدل و رشته لیسانس دیگه چه کار هایی می تونم انجام بدهم .

Member pegah84ir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE - AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط onlyonly نمایش پست ها
    با سلام
    من لیسانس رشته مکانیک ماشین الات کشاورزی با معدل 12.7 و فوق لیسانس مکانیک گرایش ساخت و تولید با معدل 17 از دانشگاه تهران دارم . البته 4 ثبت اختراع داخلی و سه مقاله isi در زمیته ی ساخت هم دارم
    می خواستم بدونم با این رشته و معدل پایین که تو لیسانس داشتم اصلا شانسی برای پذیرش با فاند دارم یا امیدی به پذیرش نداشته باشم برم دنبال زندگیم .
    و یا اگه شانسی هست برای کم رنگ کردن معدل و رشته لیسانس دیگه چه کار هایی می تونم انجام بدهم .
    اگه تافل و جی آر ای خوب بیارین، حتما شانس دارین
    معدل لیسانس با معدل فوقتون جبران میشه و پیشرفتتون پوینت مثبت داره. Reputation دانشگاه تهران هم قطعا تاثیر مثبتی داره.
    در انتخاب دانشگاه سعی کنین پروگرم یا استادی رو انتخاب کنید که ترکیب دو تا فیلد توش باشه!
    از نتایج پذیرش و تجربه بچه های فروم در سالهای گذشته استفاده کنین
    با انتخاب درست و sop خوب شانس بالایی دارین

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط onlyonly نمایش پست ها
    با سلام
    اگه مقالاتتون در مجلات معتبر با ایمپکت مناسب باشه و اسم اول باشین قطعا برای دانشگاه های استرالیا شانس بالایی برای فول اسکالرشیپ دارین. هر مقالاتتون بیشتر و در مجلات بهتر باشه شانستون بیشتر میشه. به صفحه استرالیا سر بزن
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

با سلام
    ممنون از توجه شما میشه لطفا راهننمایی کنید که دیگه چه کار هایی می تونم انجام بدم تا تاثیر این معدل به حداقل برسه
    البته بجز تقویت زبان و گرفتن نمره زبان خیلی خوب

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)