صفحه 101 از 115 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1146

موضوع: آیا با معدل خيلي پايين میشه پذیرش گرفت؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا با معدل خيلي پايين میشه پذیرش گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rezvanfar نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان محترم
    من ارشد مهندسی عمران محیط زیست میخونم سال دوم . معدل ارشدم بالای 17 است ولی معدل لیسانسم 14.5 هست. به نظر شما اگه نمره ی تافل بالا حدود 100 بیارم و یک مقاله ژورنال در پایان تحصیلاتم داشته باشم شانسی برای فاند گرفتن دارم یا خیر؟ یکی از دوستام که دانشگاه واترلو phd میخونه بهم گفت با این شرایط نمیتونی فاند بگیری. در ضمن رنک دانشگاه اصن واسم مهم نیست فقط مهم اینه که فاند بدن. به نظر شما برای اپلای کردن اقدام بکنم یا خیر؟
    لطفا منو راهنمایی کنید که اگه جواب نمیده وقتمو تلف نکنم
    ممنون
    هیچ کسی نمیتونه به طور قطعی بگه شما حتمن فاند میگیری یا حتمن نمیگیری. معدل ارشد شما خوبه و با اون نمره ی زبان من فکر میکنم شانس خوبی دارید در گرفتن فاند. البته متذکر بشم که دانشگاه محل تحصیلتون هم خیلی مهمه. من جای شما باشم با اون شرایط قطعن اقدام میکنم (اگر دانشگاهتون معتبره. اگر هم نیست احتمالش کمتر میشه ولی صفر نیست)

سلام
    دوستان من معدل لیسانسم تو مهندسی برق قدرت 15:94 هست و میخوام برای یکی از دانشگاه های اروپایی که بتونم ازش فاند بگیرم اقدام کنم، ایا با این معدل میتونم و اگه اره کدوم کشور رو تو اولویت بذارم شانس بیشتری دارم، ممنون میشم راهنماییم کنید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    accounting university of mazandaran

سلام
    معدل لیسانسم16/17 از موسسه غیر انتفاعی و ارشدم 16/5 از دانشگاه سراسری. یه مقاله علمی پژوهشی دارم
    ممنون میشم راهنماییم کنید چه کارایی انجام بدم که شانسم برای گرفتن فاند از دانشگاه های آمریکا زیادبشه.میخوام حدود یکسال وقت بذارم
    به نظرتون از کجا شروع کنم
    مرسی بابت اینکه وقت با ارزشتونو میذارید و ج میدید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidazimi87 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من معدل لیسانسم تو مهندسی برق قدرت 15:94 هست و میخوام برای یکی از دانشگاه های اروپایی که بتونم ازش فاند بگیرم اقدام کنم، ایا با این معدل میتونم و اگه اره کدوم کشور رو تو اولویت بذارم شانس بیشتری دارم، ممنون میشم راهنماییم کنید!
    دوست عزیز،
    هیچ دانشگاهی در اروپا با این معدل در مقطع فوق کسی رو بورس نمیکنه !!! اصولاً با معدل بالاتر از شما هم به همین شکل بوده بیشترین بورس در مقطع دکتری بوده است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط so_zz3 نمایش پست ها
    دوست عزیز از اونجا که درد مشترک داریم و من هم لیسانس و ارشد جفتش رو صنعتی اصفهان بودم، به نظر میرسه تنها راهی که دارید اینه که تو رزمتون اشاره کنید که دانشگاهتون تو ایران تاپ رنک بوده یا و یا مثلا میانگین معدل دانشکدتون رو بذارید و از این جور کارا... البته اگر برا آمریکا اقدام میکنید به نظرم نگرانیتون باید کمتر باشه چون آمریکایی ها نمره GRE براشون قطعا اولویت بالاتری داره. یکی از دوستان خودم با معدل لیسانس 12 صنعتی اصفهان تونست فول فاند آمریکا رو بگیره البته معدل فوقش از دانشگاه تهران خوب بود. مهم اینه که نا امید نشید و ادامه بدید.
    موفق باشید
    سلام منم وضعیتم مثل شماست. با این تفتوت که ارشد دانشگاه تهران بودم با معدل خراب!!
    میشه بگین اون دوستتون که ارشد دانشگاه تهران معدلش خوب بود، معدلش دقیقا چند بود؟ مرسی شاد باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidnoor نمایش پست ها
    سلام منم وضعیتم مثل شماست. با این تفتوت که ارشد دانشگاه تهران بودم با معدل خراب!!
    میشه بگین اون دوستتون که ارشد دانشگاه تهران معدلش خوب بود، معدلش دقیقا چند بود؟ مرسی شاد باشید
    سلام
    لیسانسش 12 بود و ارشدش حدود 17.5
    من نمیدونم معدلتون چقدر خرابه ولی بعضی از دانشگاه های آمریکا اگه سایر فاکتورهاتون خوب باشه رو مینیمم معدلشون یکم انعطاف پذیرند. اینو Graduate coordinator یکی از دانشگاه ها که بهش ایمیل زدم گفت. البته فقط در مورد دانشگاه خودشون. مینیمم اون دانشگاه 3.0 بود، طرف به من گفت حالا اگه حول و حوش 3 هم باشه معمولا ما قبول میکنیم! بهترین راهش اینه که ایمیل بزنید از چندتاشون بپرسید.
    موفق باشید

Junior Member

این سوال رو توی تاپیک شانس پذیرش پرسیدم ولی اونجا جواب نگرفتم. این تاپیک هم به سوالم نزدیکه برای همین یک بار دیگه هم اینجا میپرسم :

"من خیلی از انجمن ها رو زیر و رو کردم به نظرم این مرتبط ترین تاپیک بود برای همین سوالمو اینجا مطرح میکنم.

میخوام برای دکتری آمریکا اقدام کنم رشته ی کامپیوتر
    معدل ارشد و جی آر ای و تافلم بالاس و توش مشکلی نیس
    ولی معدل لیسانسم 12 ئه! ولــــــــــــــــــی من دو تا لیسانس دارم. یکی لیسانس نرم افزار از سراسری تهران (12) یکی رشته معارف اسلامی که اونجا معدلم 19.4 بود.
    میدونم رشته ی دومم بی ربطه و صرفا روی علاقه ی شخصی بعد از لیسانس اولم خوندمش.
    میخواستم بپرسم میتونم با معدل رشته ی معارفم اقدام کنم؟!!!!!
    یا اینکه میتونم دو تا مدرک رو عنوان کنم؟!!!
    شانسم در چه حالتی بیشتره؟!!"

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme_m نمایش پست ها
    این سوال رو توی تاپیک شانس پذیرش پرسیدم ولی اونجا جواب نگرفتم. این تاپیک هم به سوالم نزدیکه برای همین یک بار دیگه هم اینجا میپرسم :

"من خیلی از انجمن ها رو زیر و رو کردم به نظرم این مرتبط ترین تاپیک بود برای همین سوالمو اینجا مطرح میکنم.

میخوام برای دکتری آمریکا اقدام کنم رشته ی کامپیوتر
    معدل ارشد و جی آر ای و تافلم بالاس و توش مشکلی نیس
    ولی معدل لیسانسم 12 ئه! ولــــــــــــــــــی من دو تا لیسانس دارم. یکی لیسانس نرم افزار از سراسری تهران (12) یکی رشته معارف اسلامی که اونجا معدلم 19.4 بود.
    میدونم رشته ی دومم بی ربطه و صرفا روی علاقه ی شخصی بعد از لیسانس اولم خوندمش.
    میخواستم بپرسم میتونم با معدل رشته ی معارفم اقدام کنم؟!!!!!
    یا اینکه میتونم دو تا مدرک رو عنوان کنم؟!!!
    شانسم در چه حالتی بیشتره؟!!"
    یکی از دلایل بی جواب موندن پست شما این هست که اطلاعات بیان شده، کامل نیست!
    شما حرفی از دانشگاه لیسانس و معدل و دانشگاه ارشد و نمرۀ تافل (به تفکیک مهارتها) و GRE (به تفکیک مهارتها) خودتون نزدید.

اگر اطلاعات بالا داده بشه، اونوقت میتونیم بررسی درستی بکنیم.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    یکی از دلایل بی جواب موندن پست شما این هست که اطلاعات بیان شده، کامل نیست!
    شما حرفی از دانشگاه لیسانس و معدل و دانشگاه ارشد و نمرۀ تافل (به تفکیک مهارتها) و GRE (به تفکیک مهارتها) خودتون نزدید.

اگر اطلاعات بالا داده بشه، اونوقت میتونیم بررسی درستی بکنیم.

ممنون از توجهتون

دانشگاه لیسانس و فوق شهید بهشتی (کارشناسی: گرایش نرم افزار، ارشد: گرایش هوش مصنوعی)
    معدل لیسانس که گفتم همون 12.08 ئه متاسفانه و ارشد 18.4
    همون جور که گفتم لیسانس دومم معدلش 19.4 ئه. هرچند خودمم میدونم کاملا بی ربطه!
    1 مقاله isi
    دو کنفرانس داخلی
    تافل 110
    مجموعه جی آر ای 315، 3.5

نکته قابل توجه توی لیسانس دومم اینه که مدرکش همزمان با مدرک ارشدم اخذ شده! در واقع همزمان خوندم. دانشگاه علوم حدیث تهران تنها دانشگاه ایرانه که اجازه تحصیل همزمان توی دو تا رشته و یا حتی دو تا مقطع رو میده. اصلا نمیدونم داشتن این مدرک کمکی میکنه؟ عنوانش کنم؟
    ویرایش توسط fateme_m : July 26th, 2014 در ساعت 08:57 PM

سلام من دختر هستم و مشکل سربازی ندارم ...گرین کارت امریکا دارم و مشکل مالی ندارم
    حالا سوال من : من ترم ۸ مهندسی کامپیوتر از دانشگاه ازاد هستم و کمه کم ۱۱ ترمه تموم میکنم به خاطر حذف ترم و جریاناتی که داشتم و معدلم هم حدود ۱۲ هست.
    به نظر شما بمونم و تموم کنم شانسی واسه ارشد خوندن تو امریکا دارم یا ولش کنم و برم از اول کارشناسی بخونم ؟ در ضمن زبانم هم خیلی خوبه.
    ۲۳ سالم هست. و کاردانی کامپیوتر هم دارم ولی کارشناسی پیوسته میخونم الان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)