صفحه 112 از 115 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1146

موضوع: آیا با معدل خيلي پايين میشه پذیرش گرفت؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا با معدل خيلي پايين میشه پذیرش گرفت؟

سلام دوستان
    من کارشناسی مهندسی پلیمر معدلم 16.2 (4 ترم آخر 17) و کارشناسی ارشدم پژوهشگاه پلیمر (دولتی) با معدل 15 بوده. 2 تا مقاله ISI و یه کنفرانس دارم. نمره جی آر ای و تافلم خوبه. پارسال اپلای کردم چندجا ولی موفق نشدم. (البته پارسال هیچ مقاله ای نداشتم)
    بنظرتون با این 2 تا مقاله وضعیتم برای آمریکا (یا هر کشور انگلیسی زبان دیگه) چطور هست؟
    پیشاپیش ممنون از لطف حضرات

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط ardabilkids نمایش پست ها
    سلام
    من فارقالتحصیل رشته شیمی تجزیه با معدل کارشناسی 14.20 از دانشگاه آزاد و ارشد 15.57از دانشگاه پیام نور بدون پایان نامه هستم و یک مقاله سابمیت کردم که احتمالا بزودی چاپ میشه. وضعیت زبانم خوبه احتملا نمره خوبی در تافل میارم
    آیا با این شرایط می تونم از آمریکا یا کانادا پذیرش بگیرم؟
    سلام

به طور کلی بله؛ باید متناسب با داشته هاتون، دانشگاه مناسبی انتخاب کنید. به هر حال، راه بسته نیست.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط shadmehrr نمایش پست ها
    سلام جناب mechatronic
    بنده لیسانس مکانیک با معدل 14 از دانشگاه آزاد تهران هستم،به نظر شما اگر تافل و جی ار ای خوبی داشته باشم میتونم شانسی برای پذیرش از دانشگاههای آمریکا داشته باشم؟
    اگر فاند بشه خوبه اگر هم نشد دانشگاههای ارزون میتونم پذیرش بگیرم؟
    بله میتونید پذیرش بگیرید. همه چیز بستگی به ریز جزئیات رزومۀ شما در زمان اپلای داره که تعیین می کنه تا چه حد امکان موفقیت وجود داره.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mili1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارشناسی مهندسی پلیمر معدلم 16.2 (4 ترم آخر 17) و کارشناسی ارشدم پژوهشگاه پلیمر (دولتی) با معدل 15 بوده. 2 تا مقاله ISI و یه کنفرانس دارم. نمره جی آر ای و تافلم خوبه. پارسال اپلای کردم چندجا ولی موفق نشدم. (البته پارسال هیچ مقاله ای نداشتم)
    بنظرتون با این 2 تا مقاله وضعیتم برای آمریکا (یا هر کشور انگلیسی زبان دیگه) چطور هست؟
    پیشاپیش ممنون از لطف حضرات
    سلام

معدل های شما پایین نیست که در این تاپیک درخواست مشورت کردید! برای بررسی دقیقتر، در تاپیک بررسی شانس پذیرش پست بگذارید. در کل، به نظر نمیاد راه شما بسته باشه و باید متناسب با داشته هاتون اقدام کنید.

سلام دوستان
    يه سوال دارم كه ممنون ميشم اگه جوابمو بدين
    من براى phd ميخوام أپلاى كنم استراليا، رشتم مكانيك هست، معدل ليسانس ١٤.١٥ و معدل ارشد ١٧.٩٠ بدون پايان نامه، ليسانس علم و صنعت بودم،ارشد اميركبير ، الان دارم زبان و مقاله كارميكنم، كارم experimental هست و ايشالا دو سه تايى مقاله ميتونم بدم.
    برام مهمه كه از يه دانشگاه خوب فاند بگيرم، آيا با معدل ليسانسم اين شانسو دارم؟ دانشگاه ملبورن و unsw شرط معدل دارن كه اميدى به اونجا ندارم، ميدونم شايد بعضى از دوستان بگن توقعم زياده اما واقعا دانشگاهى كه ميخوام برم خيلى برام مهمه كه خوب باشه
    خيلى نگران هستم خواهش ميكنم دوستانى كه اطلاع دارن جواب بدن، بازم ممنونم

برای دانشگاه CUNY میخام اپلای کنم .
    معدل لیسانس ۱۳ به بالا هست (ترم اخرم الان معدل دقیق ندارم) . تافل ۱۰۰ . جی ار ای هم خود دانشگاه لازم نداره ولی تابستون میدم و سعی میکنم بالا باشه ...!!
    تافلی که خود دانشگاه میخاد هم ۸۰ هست . رزومه خاصی ندارم و فقط میشه گفت به چند تا نرم افزار مسلطم + طراحی وب بلدم ولی مدرکشو ندارم .
    چقدر شانس دارم ؟ گرین کارت دارم و فاند هم نمیخوام . برای تابستان ۲۰۱۶ میخام اپلای کنم .
    PROVE THEM WRONG
    do it for the people who want to see you fail

Junior Member

معدل کارشناسی من تا الان 14.73 هست ولی معدل ترم 7 ام 18.17 بود! الان هم ترم 8 ام.. نمره ی تافلم 101 و جی آر ای هم 306 هست میخوام برای دانشگاه RIT اپلی کنم به نظرتون چقدر شانس پذیرش دارم؟ معدل کلم خیلی کمه ولی ترم های آخر خیلی خوب بوده..

Junior Member parsa3018 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng

سلام دوستان عزیز
    میشه کمکم کنيد
    من ترم دو ارشدم و نمره هاي ترم اولم الان اومده.يکي از درسهامو (به دلیل مشکلات شخصی) زير 10 شدم خيلي هم بد شدم و همین باعث میشه که شاید ترم 1 مشروط بشم(چون سمینارم داشتم ولی نمرش ترم 3 میاد).
    ميخواستم ببينم واسه فاند گرفتن و اپلاي هنوز ميتونم اميدوار باشم و اين لکه سياه رو کمرنگش کنم ؟
    اگه نتونم , تقریبا تمام انگیزم برای ادامه کار از بین میره.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد شیمی معدنی

با سلام به دوستان خوبم ضمن تبریک سال جدید
    من مدرکم کارشناسی ارشد شیمی معدنی هست مقطع کارشناسی شیمی کاربردی خوندم بنا به دلایلی نتونستم درست درس بخونم تو مقطع کارشناسی و معدلم 12 هست اما برای جبرانش کارشناسی ارشد امتحان دادم و ارشدم رو در رشته معدنی با معدل 17.31 فارغغ التحصیل شدم از دانشگاه ازاد شهرضا کارشناسی دانشگاه سراسری کاشان بودم روی مقالاتم کار کردم دو تا مقاله فرستادم منتظر جوابم ولی حتما مقاله چاپ میکنم دوتا والانم به عنوان پژوهشگر تو شهرک علمی تحقیقاتی مشغول به کارم چون رزومه خوبی داره .میخواستم بدونم با توجه به این شرایطم شانس گرفتن پذیرش دارم؟ممنون میشم راهنماییم کنید

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط imanr121 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان خوبم ضمن تبریک سال جدید
    من مدرکم کارشناسی ارشد شیمی معدنی هست مقطع کارشناسی شیمی کاربردی خوندم بنا به دلایلی نتونستم درست درس بخونم تو مقطع کارشناسی و معدلم 12 هست اما برای جبرانش کارشناسی ارشد امتحان دادم و ارشدم رو در رشته معدنی با معدل 17.31 فارغغ التحصیل شدم از دانشگاه ازاد شهرضا کارشناسی دانشگاه سراسری کاشان بودم روی مقالاتم کار کردم دو تا مقاله فرستادم منتظر جوابم ولی حتما مقاله چاپ میکنم دوتا والانم به عنوان پژوهشگر تو شهرک علمی تحقیقاتی مشغول به کارم چون رزومه خوبی داره .میخواستم بدونم با توجه به این شرایطم شانس گرفتن پذیرش دارم؟ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام

بله میتونید پذیرش بگیرید. برای این که شانسی برای دریافت پذیرش داشته باشید، بهتره سراغ کشورهایی برید که معدل ارشد براشون بیش از معدل کارشناسی اهمیت داره؛ مثلاً کانادا.

موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)