صفحه 14 از 115 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1146

موضوع: آیا با معدل خيلي پايين میشه پذیرش گرفت؟

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض پاسخ : آیا با معدل خيلي پايين میشه پذیرش گرفت؟

هر چند معدل ليسانس مي تونه پوشش داده بشه اما خوب نمي دونم چرا واسه دكترا صبر نمي كني. ببين شرايط فاند گرفتن و پذيرش گرفتن تو دوره phd خيلي مناسبتره تاms . من معدل ليسانسم پايينه اما معدل فوق ليسانسم بدون تز 16 كه با تز تا 17 مياد بالا. منم اينو تاييد مي كنم كه"اگه معدل لیسانستون خیلی پایینه، و معدل فوقتون به وضوح بهتره (مثل من) روی پیشرفت کردنتون تو دوره فوق خیلی تاکید کنید. طرف می بینه یکی میاد تو دوره فوقش معدل خوب داره، مقاله داره، موضوع کاریش هم خیلی شبیه چیزیه که باید تو دوره دکترا انجام بده...دیگه چیکار داره یه معدل بد لیسانش"
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehr Host
    نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself
    خب .. به نظر من بهتره برای اینکه مستر هم می خواین دانشگاه های مالزی و سوئد رو بیشتر امتحان کنین ... فرانسوی ها علاوه بر فرانسه دونستن روی رزومه هم حساس هستند .. کلا زیاد دانشگاه های راحتی نیستند !
    سوئد راحتتر از فرانسه پذیرش میدن؟
    کدوم دانشگاههای سوئد منظورتونه؟ مسلما استکهلم نباید باشه
    سوئد ایرانی خیلی زیاد و نسبتآ هم ایرانی ها رو می شناسن دیگه .. اما فرانسه نه ! ... در ضمن اینکه شما با انگلیسی کمتر توی سوئد مشکل پیدا میکنین تا فرانسه .. فرانسوی ها زیاد با زبان انگلیسی روی خوش نشون نمی دن .. ...
    دانشگاه های سوئد رو دقیق نمی شناسم ... همین 3 تایی که ایرانی ها توش زیادن ...
    دانشگاه ها فرانسه به اندازه سوئدی ها از ایرانی ها شناخت ندارن ..

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

لطفا قبل از ارسال پست جدید به عنوان تاپیک یه نگاهی بندازید.

پستهای غیر مرتبط حذف میشوند.

ممنون

من معدل خودم کف مینیمم هستش 15.52 اکثر دانشگاههای با رنک زیر 200 هم مینیمم 15 یا )3 از 4( می خوان
    من یه سوالی داشتم در مورد معدل 2 سال آخر که بعضی دانشگاهها می خوان ؟
    می خوام بدونم این دقیقا یعنی چند واحد ؟ چون معدل 2 سال اخر من میشه 14.92 ! ، البته 5 واحدم مونده هنوز
    خیلی نگرانمممممممممممممممممممم مم
    نشنوی شیون افتادن مهتاب در آب<br />&nbsp; &nbsp;&nbsp; تا چو یاس از در و دیوار نیاویزی گوش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina12000
    من معدل خودم کف مینیمم هستش 15.52 اکثر دانشگاههای با رنک زیر 200 هم مینیمم 15 یا )3 از 4( می خوان
    من یه سوالی داشتم در مورد معدل 2 سال آخر که بعضی دانشگاهها می خوان ؟
    می خوام بدونم این دقیقا یعنی چند واحد ؟ چون معدل 2 سال اخر من میشه 14.92 ! ، البته 5 واحدم مونده هنوز
    خیلی نگرانمممممممممممممممممممم مم
    من تو سایت یکی از دانشگاهها دیدم که معادل ۶۰ واحد رو نوشته بود.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

من يك سوال دارم .اين رو ديدم كه عمده دانشگاههاي top (زير 100) معدل 3 از 4 مي خوان. اما اين معدل ليسانسه يا فوق. براي من نوعي كه مي خوام phd apply كنم معدل كارشناسي (ليسانس) مورد نياز كجا آورده شده؟
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz
    من يك سوال دارم .اين رو ديدم كه عمده دانشگاههاي top (زير 100) معدل 3 از 4 مي خوان. اما اين معدل ليسانسه يا فوق. براي من نوعي كه مي خوام phd apply كنم معدل كارشناسي (ليسانس) مورد نياز كجا آورده شده؟
    معمولا اگه اشاره خاص نکنن منظورشون معدل لیسانس هست. من خیلی کم دیدم برای معدل فوق شرطی گذاشته باشن دقت کنین که خیلی دانشگاه ها برای پذیرش PhD اصلا مدرک فوق نمی خوان

Junior Member

no ,i think they are about your last grades.ms.in my major bs grades are not important for phd.as yours.

در مواردی که من دیدم منظور آخرین مدرک تحصیلی، یعنی فوق بوده.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    معمولا اگه اشاره خاص نکنن منظورشون معدل لیسانس هست. من خیلی کم دیدم برای معدل فوق شرطی گذاشته باشن دقت کنین که خیلی دانشگاه ها برای پذیرش PhD اصلا مدرک فوق نمی خوان
    امكانش هست تو پاسخهاتون يك مقدار دقت كنيد. من الان كه تحقيق كردم حتي يك مورد رو هم پيدا نكردم كه به معدل ليسانس براي ورود از فوق به دكترا اشاره كرده باشه. (بابت درخواستم عذر مي خوام)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)