صفحه 5 از 115 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1146

موضوع: آیا با معدل خيلي پايين میشه پذیرش گرفت؟

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : آیا با معدل خيلي پايين میشه پذیرش گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveee
    اول اینکه ممنون از وقتی که گذاشتید ، اصلا فکر نمی کردم کسی جواب بده ! واقعا ممنون
    حقیقتش من قصد ندارم فوق رو اینجا بخونم . و هنوز تافل و جی آر ای ندادم . نمره های تخصصیم هم بالا نیست متاسفانه . از دانشگاه زنجان در رشته عمران فارق التحصیل شدم (سراسری) . در طول سربازی هم در رابطه با رشته ام کار کردم . ولی می تونم وقت بزارم برای مقاله ، اگر بدونم که به نتیجه میرسه حتما هم اینکار رو می کنم !
    حالا چی کار کنم بهتره ؟
    این که تصمیم نداری ایران فوق بگیری تصمیم درستیه، ولی باید واقع‌بین هم بود، ممکنه پذیرش گرفتن برای شما در این موقعیت خیلی کار ساده‌ای نباشه. به هر حال فکر می‌کنم تنها راهی که می‌تونه شانست رو بالا ببره، اینه که نمره‌ تافل و GRE خیلی خوبی بیاری و سعی کنی یکی دو تا مقاله خوب در این مدت بدی.

ببین یه راه خوب بهت پیشنهاد می دم. من خودم مشکل مععدل واسه فوق رو دارم.
    بهترین راه اینه که فوقتو تو یه جایی مثل مالزی یا کشورهای اطرافش بگیری و بعد با رزومه خوب از فوق بری واسه دکترا در امریکا و کانادا.
    فکر نکن دانشگاهای مالزی هم بد هستنا حداقل واسه فوق خوبن و مدرکشون از دانشگاهای ایرانی بهتره.
    موفق باشی. حامد.

kaveee
    Guest

آره حامد جان . خودم هم به این قضیه فکر کردم . مطمئنی دانشگاه های خوبش بهم پزیرش میدن ؟ و مطمئنی که اعتبارشون توی آمریکا و کانادا از دانشگاه های ایرانی بیشره ؟
    ممنون از وقتی که میذاری

Junior Member

پیشنهاد من GRE خیلی خیلی بالاست که البته سختم هست ولی شدنیه. نمی دونم زبانتون تو چه سطحیه ولی اگه رو GRE بالای 6 ماه سرمایه گذاری کنید، شانس پذیرش خواهید داشت.

Good luck

همونجوری که همه بچه ها گفتن، منم نظرم اینه که با نمره خوب تافل و GRE میتونی پذیرش بگیری. من خیلی از دانشگاههای آمریکا رو دیدم که حداقل نمره 2.5 یا 2.7 رو میخواستن یا اصلا حداقلی رو نگفتن. یه چیز دیگه هم اینکه تماس با استادا رو هم دست کم نگیر.

فقط یه مورد, به سرتون مبادا بزنه جعل کنید اینا بعد پذیرش حتما verify با دانشگاه می کنند .اخراجی .بعدشام می دنتون دست low و برای همیشه پرونده سیاه .به نظر من از استادا دور نشید و پررو باشید یعنی برید مجانی یک پروژه همکاری کنید یکی از بچه های ما 2 تا مقاله داشت برای آلمان .3 تا می خواست اومد بعد از 2 سال فارغ التحصیلی یک-دو ماه کار کرد تا کارش درست شد .
    The truth of my life:I`m only looking for you

چون خیلی متنتون ناامید کننده نوشتید .اینا می گم کسی هست که با معدل 13 لیسانس ,گوی سبقتا از همه ربوده .تو تحصیلات تکمیلی یک ذهن خلاق و عاشق تحقیق ,می تونه خیلی موثر تر باشه .این یک هوش خدادیه و بعضی ها هستند خوب دپینگ کنند و نمره بیارند .اگه تو رشتتون GRE subject هست اگه عالی بشین تموم تو SOP مینویسید که دیر علاقمند شدم و در صدد این بودم که تغییر رشته بدم .

kaveee
    Guest

من چطوری میتونم مقاله بدم ، اونم مقاله خوب !! در صورتی که 2 سالی از دانشگاه دور بودم .
    چطوری می تونم با اساتید ارتباط برقرار کنم در صورتی که .....
    حالا بیایم فرض کنیم من شروع کنم به تحقیق و سعی کنم مقاله بدم تا این معدلم رو جبران کنم :
    1- چطوری شروع کنم ؟ مثلا من می خوام در مورد فناوری نانو در بهبود مصالح .... تحقیق کنم . باید چی کار کنم ؟
    2- چطوری کنفرانس داخلی بدم یا مقاله داخلی ، و کجا ؟!
    اصلا فکر کنم اگر تاپیکی با عنوان "پروسه مقاله دادن ار ابتدا تا انتها" هم ایجاد کنیم بد نباشه !
    باز هم ممنون از لطفتون و وقتی که میذارید

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

1) بايد با Literature Survey شروع كني و تمام مقالات به درد بخور تو زمينه مورد علاقه رو دقيق بخوني. در حين خوندن خواه نا خواه ايده هاي نو به ذهنت مي رسه. در مرحله بعدي به عمل درآوردن ايده ها است. اگه مي خواي با يه استاد joint بشي بايد ببيني كدوم استاد داره توي اون زمينه كار مي كنه. يه راه ديگه هم هست و اون اينه كه مستقيم بري پيش استاد مورد نظرت بگي مي خوام كار تحقيقاتي بكنم مگه استاده خيلي بي حال باشه كه از يك نيروي مفتي بگذره

2) مقاله هاي داخلي اكثرش خيلي سطح بالا نيستن و بعضي هاشون واقعاً خنده دارن پس نبايد كار سختي باشه
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

من اگه جای شما بودم بیشتر روی تافل gre با نمره عالی فکر می کردم یعنی فروم زیرورو می کردم تا راهکارهای بچه ها را برای نمره خوب تو این موارد پیدا می کردم .30 درصد وقتما می گذاشتم می رفتم دانشگاه و با بچه های ارشد و دکترا حرف می زدم به این در و اون در می زدم تاتوی کاری تحقیقی نقشی داشته باشم .زمینه کاری یک استادا بخون بعد 30 تا مقاله راجع به اون بخون بعد برو پیشش نظر بده و خودتا علاقمند نشون بده .من که یک بار به یک استاد زنگ زدم کار مجانی می خوام بکنم استقبال کرد خودم مشکل پیش اومد نرفتم .امتحان نکرده نمیشه گفت نمیشه .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)