صفحه 51 از 115 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1146

موضوع: آیا با معدل خيلي پايين میشه پذیرش گرفت؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا با معدل خيلي پايين میشه پذیرش گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lord010 نمایش پست ها
    سلام.من کارشناسی مهندسی عمران آب و فاضلاب توو یکی از دانشگاهای سراسری روزانه تهران خوندم معدلم حدود 13 هستش.مقاله ای هم تا به حال نداشنم.برای دو سال کارشناسی ارشد هم کلآ میتونم حدود 5 میلیون تومن هزینه کنم.میخوستم ببینم با این شرایط چقدر شانس پذیرش گرفتن دارم؟ترجیح من هم کشورهای انگلیسی زبانه.
    راستی یه دایی هم دارم که توو آمریکا استاد دانشگاه فنی ویرجینیاست به نظر شما میتونه بهم بکنه یا نه؟
    البته سالهاست که ایران نیومده و منم باهاش ارتباطی نداشتم.
    آقا یکی جواب اینم بده!

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2712 نمایش پست ها
    من در نتایج پذیرش جست و جو کردم (بر اساس معدل sort کردم) و متوجه شدم هیچکس با این شرایط (معدل پایین و بدون مقاله) پذیرش با فاند نگرفته. حالا اگر من اشتباه می کنم شما هم جست و جو کنید و اینجا لینک بذارید. ممنون.
    http://www.applyabroad.org/forum/adm...ngeTime&page=2
    نفر آخر تو این صفحه رو ببین, هم دانشگاهی خودت بوده دیگه!!!بابا این حرفا رو ولش کن, اول پذیرش رو ok کن شما, نهایتش یه ترم مجبور می شی از جیب مایه بذاری و خوب درس بخونی اونجا بعدش فاند بگیری, تازه اگه همین الان هم با امیدواری کار کنی خیلی شانست بالاست, آقا از من که شانست بیشتره, پس شروع کن!محض احتیاط به قول دوستمون 2 3 تا دانشگاه رنک بالاتر از 200 هم امتحان کن.

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط lord010 نمایش پست ها
    آقا یکی جواب اینم بده!
    مهندس جان شما اول بگو تافلی ایلتسی GRE ای چیزی در چنته داری یا نه!برا دانشگاه های آمریکایی اینا شاید از معدل و مقاله مهمتر باشن.
    اگه تو این ها نمره خوبی آورده باشی می تونی شروع کنی, اما اگه ای ها رو هنوز امتحان ندادی یالا بده!
    دایی جون هم می تونی راهنمایی های خوبی بکنه اما انتظار اینکه مثلا بدون GRE , TOEFL بخواد به شما کمک کنه رو نداشته باش.اگه وضع زبانت خوبه و امادگی برا GRE اری الان سازمان سنجس داره ثبت نام می کنه ها!بدو که تا 26 آذره مهلت! اما اگه زبانت رو فرم نیس از الان بشین بخون واسه سال آینده بکوب و در کنارش اگه می تونی یه کم فعالیت تحقیقی هم بکن شاید بتونی مقاله ای چیزی بنویسی, اونوقت با دست پر سال آینده اقدام کن!
    اینم از جواب شما!امیدوارم کامل باشه.

سلام . با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان . من معدل دوره ليسانسم حدود 14.5 و فوق ليسانسم بدون پاين نامه حدود 15.2 هستش . نمره آيلتس 7 هست و 3 تا مقاله داخلي دارم . راستي رشتم هم عمرانه دانشگاه آزاده . مي خواستم بدونم با اين شرايط امکان گرفتن پذيرش و فاند از دانشگاههاي آمريکا واسم وجود داره يا نه ؟ آخه من خودم توي قسمت نتايج پذيرش نگاه کردم اما هيچ کس با اين شرايط فاند نگرفته بود و معمولا کسايي که فاند داشتن از دانشگه شريف يا بقيه دانشگاههاي تهران بودند .

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_arman2000 نمایش پست ها
    سلام . با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان . من معدل دوره ليسانسم حدود 14.5 و فوق ليسانسم بدون پاين نامه حدود 15.2 هستش . نمره آيلتس 7 هست و 3 تا مقاله داخلي دارم . راستي رشتم هم عمرانه دانشگاه آزاده . مي خواستم بدونم با اين شرايط امکان گرفتن پذيرش و فاند از دانشگاههاي آمريکا واسم وجود داره يا نه ؟ آخه من خودم توي قسمت نتايج پذيرش نگاه کردم اما هيچ کس با اين شرايط فاند نگرفته بود و معمولا کسايي که فاند داشتن از دانشگه شريف يا بقيه دانشگاههاي تهران بودند .
    شما مینیموم ها رو داری بنابراین شانس داری!حالا سعی کن دانشگاه ها رو سرچ کنی و دانشگاههای مناسبی که به شرایطت بخورن رو پیدا کنی.مطمئن باش پذیرش که خیلی امکان داری واسش, فاندم اگه بتونی مخ استاد بزنی بهت می ده!در ضمن اونطرف همچینا فرق دانشگاه آزاد و سراسری رو نمی دونن و فقط ممکنه بعضیاشون 3 4 تا دانشگاه توپ ایران رو بشناسند.

علی جان شما خیلی باحال جواب می دی! منتها یه مقدار متناقض. همین صفحه ی قبلی به من گفتی که چون فارغ التحصیل شریفم شانس خوبی دارم حالا به یکی دیگه میگی فرق آزاد و سراسری رو نمی دونن!

به هر حال دستت درد نکنه که هم به ما و هم به خودت روحیه می دی

در کل معدل پایین پایینه ،خیلی ربطی به دانشگاه نداره واسشون،اگه اینطوری بود که تو minimum requirement باید برای هر دانشگاه یه معدل میذاشتن!
    ویرایش توسط bijanh_2006 : December 10th, 2009 در ساعت 10:28 PM
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

علی جان شما خیلی باحال جواب می دی! منتها یه مقدار متناقض. همین صفحه ی قبلی به من گفتی که چون فارغ التحصیل شریفم شانس خوبی دارم حالا به یکی دیگه میگی فرق آزاد و سراسری رو نمی دونن!

بدون تعارف اکثرا نمیدونن . البته بستگی داره قبلا اگه از کدوم دانشگاههای ایران بیشتر اونجا رفته باشن و چقدر بازدهی خوبی داشته باشن اونجا تا اسم دانشگاه ایرانشون تو ذهنشون بمونه ...

تا اونجا که من دیدم اکثرا اگه بشناسن فقط شریف و تهرانه (چون از این دو دانشگاه دانشجوها ده ها ساله که واسه تحصیلات تکمیلی به خصوص در زمینه های فنی میرن خارج از کشور و واسه همین هم معرفترن نسبت به بقیه). بقیه واسشون تقریبا یه جوره ....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه

حسین عزیز اگه دقت کنی من نوشتم به جز 3 4 تا دانشگاه توپ ایران بقیه رو نمی شناسن, پس می بینی که تناقضی وجود نداره, دوستمون گفته بود دانشگاه آزادی هستش منم گفتم که زیاد نگران این مساله نباشه.
    کسی در این که شریفی ها رو خیلی جاها می شناسن شکی نداره.الانم می گم تو شانست از همه ما معدل پایین ها بیشتره چونکه از شریفی!
    بعدشم آدم با امید زنده می مونه دیگه ,مگه نه؟

درسته. ببخشید. من یه مقدار به خاطر اینکه استادای شریف توی ریکام دادن اذیت می کنن و اینکه جواب درست و حسابی از ایمیل زدن نگرفتم دچار نا امیدی شدم. که هیچ کدومشون هم به معدلم ربطی نداشته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)