صفحه 40 از 40 نخستنخست ... 3031323334353637383940
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 395 , از مجموع 395

موضوع: مباحث مربوط به پیدا کردن موقعیت‌های دکترا در نروژ

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پیدا کردن موقعیت‌های دکترا در نروژ

https://en.academicpositions.no/ad/u...-cobots/144031
    دو پوزیشن جدید PhD باز شده.
    Closing on Jun 02
    باتشکر: از اقای علی پورسینا جهت اطلاع رسانی
    I am still here. I am alive.

سلام دوستان عزیز من یکسری سوال در مورد پوزیشن ها و شیوه اعلام نظر دانشگاه دارم. الان من یک دانشگاهی رو اپلای کردم چه قدر طول میکشه تا نتیجه اش بیاد که برای مصاحبه انتخاب شدم یا نه؟ یکسری که زدن تا فلان زمان خوب مشخصه اگر ایمیل نگیری یعنی نخواستنت اما اونایی که زمان ندارن چطور؟ بعد هم اگر قبول بشه و پوزیشن رو بهمون بدم آیا با توجه به این شرایط کرونا و ویزا میشه وقت خواست و نگه داشت پوزیشن رو یا از دست میدیمش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Siegfried1987 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من یکسری سوال در مورد پوزیشن ها و شیوه اعلام نظر دانشگاه دارم. الان من یک دانشگاهی رو اپلای کردم چه قدر طول میکشه تا نتیجه اش بیاد که برای مصاحبه انتخاب شدم یا نه؟ یکسری که زدن تا فلان زمان خوب مشخصه اگر ایمیل نگیری یعنی نخواستنت اما اونایی که زمان ندارن چطور؟ بعد هم اگر قبول بشه و پوزیشن رو بهمون بدم آیا با توجه به این شرایط کرونا و ویزا میشه وقت خواست و نگه داشت پوزیشن رو یا از دست میدیمش؟
    سلام و آرزوی موفقیت دوست عزیز.زیاد نمیشه متر معیار خاصی در نظر گرفت که چقد پروسش طول میکشه و اینکه اصلا جواب هرچند رد میدن یا نه. به عنوان مثال بنده 6 ماهه برای پوزیشنی در NTNU اقدام کردم ولی هنوزم که هنوزه هیچ خبری نیست گرچه قبلش با استادش صبت کرده بودم و برآمد صبتامون جوری بود که حداقل دعوت مصاحبه خواهم شد.البته خودمم دیگه پیگیر نشدم ولی شما بعد چن ماه میتونید به ادمیشنشون میل بزنید

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

سلام دوستان. من میخواستم بدونم اینکه یه پوزیشنی ارسال پروپوزال برای اپلای جزو الزاماتش هست ایا تو این مدل پوزیشن ها متقاضیان غیر نروژی یا کسایی که خارج از نروژ ارشدشون رو گرفتن شانسی برای پذیررفته شدن دارن؟ چون من چند جا خوندم که اصولا پوزیشن های دکترا در نروژ در بیشتر موارد به خود نروژی ها یا کسانی که ارشد رو نروژ خوندن آفر داده میشه مگر اینکه پوزیشنی داشتن پروپوزال جزو الزاماتش باشه که در اینصورت دانشجویان خارجی هم شانس برابر دارن. خواستم بدونم که این قضیه تا چه حد صحت داره و اصلا ارزش داره که وقت بزاریم و برای پوزیشن پروپوزال بنویسیم؟

Junior Member

سلام بچه ها من تو سایت jobbnorge.no خوااستم مشخصات پر کنم ولی خیلی سخته برام
    در قسمت شهرداری و خط پایینش چی باید بنویسم؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)