صفحه 10 از 40 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 395

موضوع: مباحث مربوط به پیدا کردن موقعیت‌های دکترا در نروژ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پیدا کردن موقعیت‌های دکترا در نروژ

کسی هست که راجع به ادامه تحصیل دکترای فرآوری مواد معدنی در کشور نروژ اطلاعی داشته باشه؟
    اصلا همچین رشته ای تو این کشور وجود داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering &science and technology

سلام دوستان میخواستم بدونم نروژ دکترای پیوسته داره؟برا مکانیک از لیسانس به دکترا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad71 نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم بدونم نروژ دکترای پیوسته داره؟برا مکانیک از لیسانس به دکترا
    فکر نکنم. چون اکثر دانشگاهها و استادها به معدل فوق لیسانس که B به بالا باید باشه نیاز دارند و در صورت نداشتن مدرک فوق لیسانس اصلا پرونده شما بررسی نمیشه. پذیرش دکترا در نروژ بسیار بسیار رقابتی و مشکل هست و با سرمایه گذاری که میکنن واقعا انتظار کار و دانش بالایی از شما هستند.

Junior Member

سلام اصلاعاتی دارم مربط پذیرش دکترها حقوق از دانشگاه برگن در2012 میباشد بعد از پیدا کردن جای خلی واستاد باید موضوع پایانامه با تحقیقتون تقریبا یکی باشد بعد مصاحبه حضوری در دانشگاه برگن دادن چون مدرکشو فوق لیسانس از دانشگاه لیدز انگلیس در رشته حقوق بعداز مصاحبه به بورس موافقت کردن اما حقوق بعد از چند ماه میدن تا کارههای اداری درست بشه واسه همین شما برای پذریش باید 7000 پوند به حساب دانشگاه واریز کنید الحساب اما در مصاحبه بیشتر از پایانامه سوال میپرسند سعی کنید پایانامه فوی باشد

Member

سلام. من سال دوم مستر TUT - فنلاند هستم. رشته ام :IT-software systems . اینجا مقیاس نمره و معدل از 0 تا 5 هست. معدل B نروژ برابر با چه معدلی در فنلاند هست؟ برای پی اچ دی فقط یه معدل بالا و یه تز قوی کافی هست؟ یا مقاله هم میخوان؟ البته برای نرم افزار و کامیونیکیشن فنلاند یه مقدار قوی تر کار میکنه - نروژ برای مهندسی نفت خیلی خیلی خوبه. ولی من به کشور نروژ علاقه دارم به خاطر برتری هایی که نسبت به اکثر کشورهای اروپا داره. دوستان سال آخر مستر و بچه های پی اچ دی نروژ لطفا کمی راهنمایی کنن. ممنون

Junior Member

خانممعدل 62 انگلیس داشت اما پایان نامه خیلی خوب نوشته بود نمره خیلی خوبی شد که توی حقوق محیطزیست دردکترها 4 دانشجو میخواستن استاد راهنما گفت باید خضورا مصاحبه شوی تا با پذیرش موافقت شه خانم رفت مصاحبه داد در عرض ده روز پذیرش با بورس گرفت سه نفر دیگه از کشورهای هلند -بلژیک- ژاپن بودن در دانشگاه برگن الان منتظر ویزا هست اگه جایی که میخوای بری حضورا بری خیلی تاثیر داره پذیرش در دکترها در نروژ بخاطر حقوق رقابت شدید هست یک استاد راهنما پیدا کن سعی کنید موضوع پایان نامه با موضوع در دکترها شبیه باشه موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    University

نقل قول نوشته اصلی توسط htadk نمایش پست ها
    کسی هست که راجع به ادامه تحصیل دکترای فرآوری مواد معدنی در کشور نروژ اطلاعی داشته باشه؟
    اصلا همچین رشته ای تو این کشور وجود داره؟
    دوست عزیز میتونی به سایت دانشگاههای نروژ رفته و دپارتمتن ها رو یکی یکی بگردی.حتی میل بزنی بهشون و بپرسی
    موفق باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    University

نقل قول نوشته اصلی توسط arvin-1980 نمایش پست ها
    سلام. من سال دوم مستر TUT - فنلاند هستم. رشته ام :IT-software systems . اینجا مقیاس نمره و معدل از 0 تا 5 هست. معدل B نروژ برابر با چه معدلی در فنلاند هست؟ برای پی اچ دی فقط یه معدل بالا و یه تز قوی کافی هست؟ یا مقاله هم میخوان؟ البته برای نرم افزار و کامیونیکیشن فنلاند یه مقدار قوی تر کار میکنه - نروژ برای مهندسی نفت خیلی خیلی خوبه. ولی من به کشور نروژ علاقه دارم به خاطر برتری هایی که نسبت به اکثر کشورهای اروپا داره. دوستان سال آخر مستر و بچه های پی اچ دی نروژ لطفا کمی راهنمایی کنن. ممنون
    دوست عزیز لطفا به تاپیک و لینک زیر رجوع کن
    معدل نروژ

Member
    رشته و دانشگاه
    University

نقل قول نوشته اصلی توسط s_moradian نمایش پست ها
    با سلام:
    یه سئوال داشتم ، اگه پزیشن برای رشتم توی دکترا نباشه به این معناست که دانشجو نمیگیرند؟! و نمیتونم برای رفتن اقدام کنم!؟
    و الزاما همه رشته ها در مقطع دکترا مصاحبه دارند ؟!
    با تشکر
    بله همینطور هست.تا زمانی که پوزیشن رو بصورت آگهی از سایت دانشگاه اعلام نکنن یعنی دانشجو نمیخوان.اگه پوزیشن باز بشه-بعد شما شرایطط از همه بهتر باشه-بعد اگه مصاحبه باشه و خوب بتونی جواب بدی اونوقت میتونی برای رفتن اقدام نمایی !

Member
    رشته و دانشگاه
    University

نقل قول نوشته اصلی توسط arashkamaly69 نمایش پست ها
    با سلام
    به نظرتون برای دکترای عمران سازه/زلزله نروژ میتونه انتخاب خوبی باشه؟
    اگه دانشگاههای نروژ رشتتونو داشته باشه انتخاب فوق العاده ای هست چون بیشترین میزان فاند در کل گیتی مختص دانشجوهای همین کشور مذکور می باشد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)