صفحه 11 از 40 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 395

موضوع: مباحث مربوط به پیدا کردن موقعیت‌های دکترا در نروژ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پیدا کردن موقعیت‌های دکترا در نروژ

سلام خسته نباشید
    من دانشجوی دانشگاه اصفهان ترم 3 مدیریت بازرگانی هستم گرایش بازاریابی با معدل حدود 17
    کارشناسی پیام نور تبریز معدل 15/65
    زبان هم در حد خوب یعنی میتونم نمره خوبی بیارم با چند ماه مطالعه دوذبذ 95 تافل
    مقاله هم میتونم بدم تو این یک سال
    مشکل سربازی هم دارم
    حالا در خواست من از شما اینه که منو راهنمایی کنین ببین واسه دکترا kنروژ امیدی هس
    در ضمن وضع مالی خانوادگی خوب نیس یعنی نمیتونم gmat بدم تو خارج از کشور ولی راستش دوسم ندارم عمرمو اینجا تلف کنم
    میخوام ببینم من واسه کدوم ترم اقدام کنم هزینه ها چند میشه کلا
    بعد واسه مدیریت کدوم دانشگاها هستن
    کلا میخوام واسه همه سوالام جواب بگیرم منتظر توضیح کاملتون هستم با تشکر

درود

Junior Member

سلام
    من کارشناسی ارشد medical physics هستم 1 مقاله ژورنال و 2 تا کنفرانس بین الملی دارم 1 جایزه هم از یک کنفرانس بین المللی و در حال نوشتن 1 فصل از یک کتاب به صورت همکاری با چندتا استاد خارجی هم هستم و نمرهIELTS روهم آذر میگرم، میخواستم بدونم برای کدوم دانشگاهها و از کی میتونم اقدام کنم چون برام کشورهای اسکاندیناوی اولویت هستنو ممنون میشم اگه جوابمو بدید

Member
    رشته و دانشگاه
    University

نقل قول نوشته اصلی توسط ceza نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من دانشجوی دانشگاه اصفهان ترم 3 مدیریت بازرگانی هستم گرایش بازاریابی با معدل حدود 17
    کارشناسی پیام نور تبریز معدل 15/65
    زبان هم در حد خوب یعنی میتونم نمره خوبی بیارم با چند ماه مطالعه دوذبذ 95 تافل
    مقاله هم میتونم بدم تو این یک سال
    مشکل سربازی هم دارم
    حالا در خواست من از شما اینه که منو راهنمایی کنین ببین واسه دکترا kنروژ امیدی هس
    در ضمن وضع مالی خانوادگی خوب نیس یعنی نمیتونم gmat بدم تو خارج از کشور ولی راستش دوسم ندارم عمرمو اینجا تلف کنم
    میخوام ببینم من واسه کدوم ترم اقدام کنم هزینه ها چند میشه کلا
    بعد واسه مدیریت کدوم دانشگاها هستن
    کلا میخوام واسه همه سوالام جواب بگیرم منتظر توضیح کاملتون هستم با تشکر

درود
    سلام دوست عزیز،دکترا در نروژ اینجوری نیست که هر موقع بخوای بری بتونی.
    باید منتظر موقعیت خالی بشی.
    لطفا اگه زحمتی نیست چند پیج برو عقب و سایتو کامل مطالعه کن تا به بیشتر جوابات برسی.
    موفق باشی

سلام بچه ها.به کمک فوری احتیاج دارم.از همه بچه هائی که واسه دوره دکتری NTNU اپلای کردن یا دارن میکنن خواهش دارم سوالم رو جواب بدن.
    من یک position دکتری متناسب با علائق و شرایطم، پیدا کردم که خالیه.ددلاینش هم برای بهار 2013 هست. رشتم مهندسی صنایع هستش.میخاستم بدونم وقتی یک programm یا یک position خالی یرای دکتری در دانشگاه NTNU پیدا کردیم، ابتدا باید با چه کسی و یا کسانی مکاتبه کنیم؟در توضیحات این position نام یک نفر به عنوان course coordinator ، دو نفر به عنوان lecturer و یک cantact info گذاشتن که به دپارتمان مرتبط با این position لینک هستش.
    واقعا گیج شدم.به کی ایمیل بزنم؟application form پر کنم؟یا فعلا نیاز نیست؟اگه نیاز هست باید پستش کنم یا ایمیلش کنم؟البته ترجمه مدارکم هنوز انجام نشده و کلا تازه کارم......

پیشاپیش ممنون از راهنمائی همگی.

Junior Member

با سلام متقابل
    تو همون صفحه ای که پوزیشن معرفی شده قائدتا یک لینک هست که از اونجا می تونید اپلای کنید
    معمولا به jobbnorge وصل میشه ابتدا در سایت عضو می شید و سایر مراحل که البته کمی زمانبر هست و به صبر و حوصله احتیاج داره
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_a0 نمایش پست ها
    سلام بچه ها.به کمک فوری احتیاج دارم.از همه بچه هائی که واسه دوره دکتری NTNU اپلای کردن یا دارن میکنن خواهش دارم سوالم رو جواب بدن.
    من یک position دکتری متناسب با علائق و شرایطم، پیدا کردم که خالیه.ددلاینش هم برای بهار 2013 هست. رشتم مهندسی صنایع هستش.میخاستم بدونم وقتی یک programm یا یک position خالی یرای دکتری در دانشگاه NTNU پیدا کردیم، ابتدا باید با چه کسی و یا کسانی مکاتبه کنیم؟در توضیحات این position نام یک نفر به عنوان course coordinator ، دو نفر به عنوان lecturer و یک cantact info گذاشتن که به دپارتمان مرتبط با این position لینک هستش.
    واقعا گیج شدم.به کی ایمیل بزنم؟application form پر کنم؟یا فعلا نیاز نیست؟اگه نیاز هست باید پستش کنم یا ایمیلش کنم؟البته ترجمه مدارکم هنوز انجام نشده و کلا تازه کارم......

پیشاپیش ممنون از راهنمائی همگی.

سلام.معذرت سوالم خیلی ابتداییه.سایتی که معرفی فرمودین برای پوزیشن پی اچ دی چه جوری انگلیسی میشه؟آخه زبانش نروژیه

Member reza_20112011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Eng. Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط arra_eng2000 نمایش پست ها
    اگه دانشگاههای نروژ رشتتونو داشته باشه انتخاب فوق العاده ای هست چون بیشترین میزان فاند در کل گیتی مختص دانشجوهای همین کشور مذکور می باشد.

سلام دوستان

آیا درس خواندن در دوره مستر در نروژ مزیت به حساب می آید برای پذیرش در دوره دکترا ؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    -

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_20112011 نمایش پست ها
    سلام دوستان

آیا درس خواندن در دوره مستر در نروژ مزیت به حساب می آید برای پذیرش در دوره دکترا ؟؟؟
    سلام
    تقریبا می شه گفت بله مزیت به حساب میاد و اگه دانشجوی فوق خودشون درحد اون موقعیت باشه ترجیح می دن از خود دانشگاه انتخاب کنن چون قراره در دوره دکترا با استاد مربوطه کار کنی پس ترجیحا کسی که قبلا باهاش کار کرده رو انتخاب می کنه!

Junior Member

سلام دوستان

لطفاً اگه کسی در گرفتن پذیرش دکتری حقوق یا حقوق بین الملل از نروژ تجربه ای داره یا چیزی میدونه، اطلاعاتشو ارائه بده .ممنون میشم اگه کمکم کنید.

Local Moderator

سلام.
    قطعاً مزیت حساب می شه، به شرط این که شرایط خوبی در دوره فوق داشته باشید. بعضی از دانشکده های نروژ موقعیت دکتراهاشون رو اعلام نمی کنن، اساتید اون ها رو نگه می دارن تا به دانشجوهای واجد شرایط خودشون بدن، پس کسی که اون جا درس می خونه و اساتید رو می شناسه، خیلی جلو خواهد بود ...
    شاد باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_20112011 نمایش پست ها
    سلام دوستان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)