صفحه 12 از 40 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 395

موضوع: مباحث مربوط به پیدا کردن موقعیت‌های دکترا در نروژ

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پیدا کردن موقعیت‌های دکترا در نروژ

با سلام براي فاند دكتري در زمينه مهندسي شيمي با شرايط ليسانس دانشگاه تهران14.5 ارشد تهران 17.5 ielts6 و 9 سال سابقه كار مرتبط در يك شركت معتبر در دانشگاه ntnu چقدر شانس هست؟

Junior Member

سلام دوست گرامی شما اول باید یک phd position در ان دانشگاه در رشته خودتون پیدا کنید میتونید در سایتwww.gobbnorge.no جای phd position پیداکنید بعد اپلای کنید یا ازشما مصاحبه حضوری میگیرن یا اسکایپ کلا دکترها در نروژ حقوق خیلی خوبی میدن اما پذیرش خلیی سخت میدن با ارزوی موفقیت برای شما

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

دوستان خسته نباشید
    این Municipality در قست Personal details که فرم Ph.D پر میکنیم به چه معناست؟ و همچنین Commisions یعنی باید چی بزنیم؟
    سپاس
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

سلام دوستان
    مهندسی پلیمر از دانشگاه امیرکبیر(معدل لیسانس:15.25 و ارشد:16.20)
    دو سال از فارغ التحصیلیم میگذره و مقاله و سابقه کار و نمره زبان هم ندارم!!!
    چه شانسی دارم برای پذیرش دکتری؟

Junior Member

Municipality یادم نمیاد ولی اگر اشتباه نکنم Commisions رو خالی گذاشته بودم
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl.paniz نمایش پست ها
    دوستان خسته نباشید
    این Municipality در قست Personal details که فرم Ph.D پر میکنیم به چه معناست؟ و همچنین Commisions یعنی باید چی بزنیم؟
    سپاس

Junior Member

دوست عزیز برای نروژقبل از هر چیزی باید موقعیت دکترا پیدا کرد تا دید که چه شرایطی می خواد, ولی من توصیه میکنم حتما زبان داشته باشی, بعضی از موقعیت نوشته زبان میخواد بعضی ها چیزی ننوشته, ولی از من میشنوید تا زبان ندارید اپلای کردن تیری توی تاریکیه, 3 پست قبلتر دوستمون" opk47" اطلاعات خوبی داده
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مهندسی پلیمر از دانشگاه امیرکبیر(معدل لیسانس:15.25 و ارشد:16.20)
    دو سال از فارغ التحصیلیم میگذره و مقاله و سابقه کار و نمره زبان هم ندارم!!!
    چه شانسی دارم برای پذیرش دکتری؟

من یه پوزیشن خالی پیدا کردم که چند تا سوال در موردش دارم. ببخشید اگه سوالام ابتداییه. این مورد اول که گفته Application letter چیه؟ یه چیزی مثل کاورلتره که خودمون باید بنویسیم؟
    و خط آخر که گفته در مورد سیستم نمره دهی دانشگاه چه توضیحاتی باید بدم؟

The application must include:

•Application letter
    •CV (summarizing education, positions and academic work - scientific publications)
    •Copies of educational certificates, transcript of records and letters of recommendation
    •List of publications and academic work that the applicant wishes to be considered by the evaluation committee
    •Names and contact details of 2-3 references (name, relation to candidate, e-mail and telephone number)
    Foreign applicants are advised to attach an explanation of their University’s grading system.

Junior Member

توی Application letter خودتون رو معرفی کنید و خلاصه وار تحصیلات و مقالات و توانایی هاتون رو بگید و دلیل بیارید مبنی بر اینکه شما فرد موردنظر و مناسب برای این موقعیت هستید, یعنی من اینطوری نوشتم با زبان بسیار ساده, در مورد نمرات هم توی سایت وزارت علوم بگردید ببنید سیستم واحدی ایران رو توضیح داده یا نه, اگر پیدا کردید برای دوستان هم شییر کنید و اگه نه, بنظرم خودتون توضیح بدید و سیستم آموزشی ایران رو در چند سطر خلاصه کنید
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    من یه پوزیشن خالی پیدا کردم که چند تا سوال در موردش دارم. ببخشید اگه سوالام ابتداییه. این مورد اول که گفته Application letter چیه؟ یه چیزی مثل کاورلتره که خودمون باید بنویسیم؟
    و خط آخر که گفته در مورد سیستم نمره دهی دانشگاه چه توضیحاتی باید بدم؟

The application must include:

•Application letter
    •CV (summarizing education, positions and academic work - scientific publications)
    •Copies of educational certificates, transcript of records and letters of recommendation
    •List of publications and academic work that the applicant wishes to be considered by the evaluation committee
    •Names and contact details of 2-3 references (name, relation to candidate, e-mail and telephone number)
    Foreign applicants are advised to attach an explanation of their University’s grading system.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SMiner نمایش پست ها
    توی Application letter خودتون رو معرفی کنید و خلاصه وار تحصیلات و مقالات و توانایی هاتون رو بگید و دلیل بیارید مبنی بر اینکه شما فرد موردنظر و مناسب برای این موقعیت هستید, یعنی من اینطوری نوشتم با زبان بسیار ساده.....
    یعنی همان SOP هست؟

Junior Member

میشه گفت, من عین اینکه گفتم نوشته بودم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)