صفحه 2 از 40 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 395

موضوع: مباحث مربوط به پیدا کردن موقعیت‌های دکترا در نروژ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پیدا کردن موقعیت‌های دکترا در نروژ

سلام
    ببخشید که این سوال رو اینجا میپرسم ولی نظرتون برام خیلی مهم هست. به عنوان یه قاعده کلی آیا این حرف درسته که تمام دانشگاههای اروپا در مقطع دکترا open position هستند؟

با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamikam55 نمایش پست ها
    سلام
    به عنوان یه قاعده کلی آیا این حرف درسته که تمام دانشگاههای اروپا در مقطع دکترا open position هستند؟
    خیر، به عنوان مثال دانشگاه پلی تکنیک میلان اینطور نیست!

با سلام به همه دوستان.اگر تو این سایت یک موقعیت خالی مربوط به رشته ام پیدا کردم این موقعیت ممکنه برای

2-3سال آینده هم وجود داشته باشه؟یا موقعیت های مشابه اش در همین مدت بوجود بیاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamikam55 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید که این سوال رو اینجا میپرسم ولی نظرتون برام خیلی مهم هست. به عنوان یه قاعده کلی آیا این حرف درسته که تمام دانشگاههای اروپا در مقطع دکترا open position هستند؟

با سپاس
    سلام
    والا تا جاییکه من تجربه کردم اگه می خوای فاند هم بگیری معمولا بايدopen positionپیدا کنی. لااقل سويیس، هلند ،دانمارک ، نروژ و آلمان که اینجوری بودن. هر چند یه کشور هايي مثل آلمان برای فاند های خرج دانشگام می تونی جداگانه اقدام کنی (DAAD ) ولی خوب همیشه به استادام میشه میل زد دیگه. مثلا اسپانیا ( دانشگاه upc ) من به یه استاده میل زدم که فیلدش بهم می خورد. اون حتی موضوع تز رو هم معلوم کرد. خلاصه باید بگردی تو سایتشون دیگه

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی مربوط به اخذ پذیرش از دانشگاه های نروژ

با سلام خدمت اساتید بزرگوار
    دوستان من سایت job نروژ رو بررسی کردم ولی جایی که research/university باشه توی اون نیست . حال سوال اینجاست که حتما باید یه کاری باشه که ما بریم؟ نمیشه پولش را خودمون دو دستی تقدیم کنیم ؟ یعنی عملا اگر کاری نباشه نمیشه نروژ دکترا خوند؟ من دانشجوی ارشد نرم افزار با معدل 17 و ielts 7 هستم و کلا موندم که اگه اینجوری باشه اینا احتمالا در کل کشور یکی دو نفر بیشتر رو بر نمیدارن و با این شانس ما احتمالا اون دو نفر هم من نیستم. نروژ سایتی مثل Studera نداره که همه مستقیم از اونجا برای دکترا اقدام کنن >؟ هر چند که سایت studera برای دکترا کاری انجام نمیده. من برم دنبال استاد بگردم تا بتونم دکترا بخونم؟ اکثر دانشگاه های نروژ هم لیست اساتید خودش رو نگذاشته که. خداییش چجوری اقدام می کنین که ما خبر نداریم ؟

Lightbulb دکترا

نقل قول نوشته اصلی توسط arash2guitar نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید بزرگوار
    دوستان من سایت job نروژ رو بررسی کردم ولی جایی که research/university باشه توی اون نیست . حال سوال اینجاست که حتما باید یه کاری باشه که ما بریم؟ نمیشه پولش را خودمون دو دستی تقدیم کنیم ؟ یعنی عملا اگر کاری نباشه نمیشه نروژ دکترا خوند؟ من دانشجوی ارشد نرم افزار با معدل 17 و ielts 7 هستم و کلا موندم که اگه اینجوری باشه اینا احتمالا در کل کشور یکی دو نفر بیشتر رو بر نمیدارن و با این شانس ما احتمالا اون دو نفر هم من نیستم. نروژ سایتی مثل Studera نداره که همه مستقیم از اونجا برای دکترا اقدام کنن >؟ هر چند که سایت studera برای دکترا کاری انجام نمیده. من برم دنبال استاد بگردم تا بتونم دکترا بخونم؟ اکثر دانشگاه های نروژ هم لیست اساتید خودش رو نگذاشته که. خداییش چجوری اقدام می کنین که ما خبر نداریم ؟
    دوست عزیز باور کنید من اطلاعات زیادی در مورد دکترا ندارم. تا جایی که می دونم میشه بدون امکان اشتغال هم درس خوند ولی از چگونگیش بی اطلاعم. البته برای نمونه در انتها لینکی از دانشگاه ان تی ان یو میزارم. اونجا می بینید که یک سری پوزیشن دکترا هست. مسلما تعداد اینها خیلی کمه. تنها سایت هم همین سایت هستش وسایت دیگه ای نیست. به نظرم با بخش بین الملل دانشگاه هایی که رشته شما رو دارن ارتباط برقرار کنید حتما کمک می کنن. برای اساتید باید به دپارتمان مراجعه کنید و اونجا مطمئنا می تونید مشخصاتشون رو ببینید. باید کمی وقت بزارید، قبول دارم که یکم سیستم نروژ بسته هستش ولی خیلی خوب برخورد می کنن و اگه سوالی بپرسید بی جواب نخواهد موند. امیدوارم موفق باشید.

http://www.jobbnorge.no/search.aspx?pageid=99&arbid=688

سلام به همه!

این موضوع خیلی فعال نیست اما امیدوارم کسی بدونه!

20000 کرون سالیانه به دانشجوهای phd پرداخت میشه !؟ کسی از این خبر داره ؟! تو پستهای قبل اینطور گفته بودن!!!

تا جایی که من میدونم بیش از 20000 کرون پرداخت میشه

spaceboy ممنون از راهنماییتو!

جسارتا شما اطلاع دقیقی دارین که مثلا برای رشته های فنی چقدر پرداخت میشه !؟ طبق اطلاعات من از کانادا سالی 30000 دلار اما شنیدم اروپا بهتره

20000 کرون که خیلی خیلی هیچی نیست !!!

باز هم ممنونم

Junior Member mohsen fardi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETROLEUM GEOLOGY AND GEOPHYSICS, THE UNIVERSITY OF OSLO

نقل قول نوشته اصلی توسط sheidakhareji2 نمایش پست ها
    spaceboy ممنون از راهنماییتو!

جسارتا شما اطلاع دقیقی دارین که مثلا برای رشته های فنی چقدر پرداخت میشه !؟ طبق اطلاعات من از کانادا سالی 30000 دلار اما شنیدم اروپا بهتره

20000 کرون که خیلی خیلی هیچی نیست !!!

باز هم ممنونم
    سلام
    20000 در ماه نه سال!!!
    اسلو سالي حدود 400000 البته بدون كم كردن ماليات ميده و اين 20000 بعد از كم كردن ماليات هست پس حدودا 250000 كرون در سال كه ميشه 40000 دلار امريكا!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)