صفحه 37 از 40 نخستنخست ... 2728293031323334353637383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 395

موضوع: مباحث مربوط به پیدا کردن موقعیت‌های دکترا در نروژ

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پیدا کردن موقعیت‌های دکترا در نرو

نقل قول نوشته اصلی توسط mj1991 نمایش پست ها
    دوستان... من برای یکی از پوزیشن های دکترا در نروژ اقدام کرده م چند روز پیش از طریق سایت Jobbsok که برام یه نامه همون موقع اومد که دریافت کرده دانشگاه مدارکم رو...
    ولی الان یه نامه ی دیگه توی Inbox م فرستاده دانشگاه که وسطش گفته:
    By closing date we have received 82 applications. Extended list of applicants is available in your profile at JobbNorge. We would like to emphasize that the list is not public.
    Please do not hesitate to contact us if you need further information regarding the appointment.

منظورش رو نمی فهمم که الان چیکار باید بکنم؟!! خب این لیسته به چه درد من میخوره؟ اصلا از کجای این سایته ببینم لیسته رو؟
    این ایمیل از همین پوزشن برای من هم اومده. اون لیست هم واسه قانون جریان آزاد اطلاعاته که کشورهای اسکاندیناوی دارن. منتظر باشید یا ایمیل دعوت به مصاحبه میاد یا ایمیل ریجکت. با اون رزومه هایی هم که من دیدم، از الان خودم رو ریجکتی می بینم معمولا هم 30 تا 45 روز طول میکشه تا جوابش بیاد.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    این ایمیل از همین پوزشن برای من هم اومده. اون لیست هم واسه قانون جریان آزاد اطلاعاته که کشورهای اسکاندیناوی دارن. منتظر باشید یا ایمیل دعوت به مصاحبه میاد یا ایمیل ریجکت. با اون رزومه هایی هم که من دیدم، از الان خودم رو ریجکتی می بینم معمولا هم 30 تا 45 روز طول میکشه تا جوابش بیاد.
    خیلی ممنون hipax
    شما از کجا دیدی رزومه های بقیه ی اون 80 نفر رو؟؟ منظورت رو درست نفهمیدم!
    انشالله که قبول میشی آقا نگران نباش!
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die
    We're warriors , Warriors of the world

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط mj1991 نمایش پست ها
    خیلی ممنون hipax
    شما از کجا دیدی رزومه های بقیه ی اون 80 نفر رو؟؟ منظورت رو درست نفهمیدم!
    انشالله که قبول میشی آقا نگران نباش!
    برو توی بخش sent applications. اونجا یه فایل گذاشتن که می بینین. کشورهای اسکاندیناوی خیلی به دانشجوهای خودشون اهمیت میدن و یه ذره کمتر به کسایی که از کشورهای دیگه اپلای کردن فرصت حضور در دوره دکتری رو میدن. من خیلی دیدم که یکی با رزومه خیلی پایین تر از من داره اونجا دکتری می خونه ولی واسه همون پوزیشن منو با اینکه رزومه پژوهشی خیلی خوبی دارم حتی به مصاحبه هم دعوت نکردن.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- محیط زیست دانشگاه صنعتی شریف

لطفاً این موضوع را مهم کنید و بیشتر به آن برسید.
    سوالی دارم در مورد نروژ. برای دانشجویان دکترا وضعیت اسکان چه طور است؟! منظورم همون اول که میریم. و اینکه خانه گرفتن در نروژ چگونه است.

سلام. در سایت https://www.jobbnorge.no برای پیدا کردن پوزیشن phd در رشته معماری بعد از انتخاب Education / Teaching / Research و University / University College چطور category مربوط به رشته خودمو مشخص کنم؟ درغیر این صورت باید تو همه لیست بگردم و غیرمنطقیه..

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پیدا کردن موقعیت‌های دکترا در نروژ

من رشته ام رو تو این سایت پیدا نکردم. ممکنه دانشگاهی تو نروژ دانشجو دکتری بخواد ولی تو این سایت نباشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture at University of Tehran

سلام و خسته نباشین. سمتِ چپِ صفحه، بالایِ جایی که محل‌ها رو مشخص می‌کنین، امکانِ جستجویِ واژه‌هایِ مرتبط [مثلاً معماری] فراهم اومده.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazaleh_archi نمایش پست ها
    سلام. در سایت https://www.jobbnorge.no برای پیدا کردن پوزیشن phd در رشته معماری بعد از انتخاب Education / Teaching / Research و University / University College چطور category مربوط به رشته خودمو مشخص کنم؟ درغیر این صورت باید تو همه لیست بگردم و غیرمنطقیه..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture at University of Tehran

سلام و خسته نباشین. امکان‌پذیره که موقعیتی در یک دانشگاه در حالِ تعریف باشه، اما هنوز به‌طورِ رسمی اون رو اعلام نکرده باشن. برایِ اطلاعاتِ بیشتر می‌تونین از طریقِ مکاتبه با اساتیدِ موردِ نظر، از موقعیت‌هایِ آتیِ مرتبط هم مطلع بشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_moeeni نمایش پست ها
    من رشته ام رو تو این سایت پیدا نکردم. ممکنه دانشگاهی تو نروژ دانشجو دکتری بخواد ولی تو این سایت نباشه؟

سلام دوستان... میخواستم ببینم دوره سه ساله تحت عنوان Research fellow در کشور نروژ که حتما فوق لیسانس هم میخواد ازت آیا همون پوزیشن PhD هستش؟... چون نوشته
    (This is a trainee position that will mainly give promising researchers an opportunity for professional development leading to a doctoral degree)
    و اینکه نوشته نوع قرارداد موقت یعنی چی؟...یعنی دوره آزمایشی داره؟
    این با PhD Candidate فرق داره؟

دوستان اگر توی قسمت وکنسی پروژه ای که مرتبط با گرایش ما نباشه، موجود نبود، میتونیم به استادای دیگه که مرتبط هستن(با رشتمون) میل بزنیم یا توی دانشگاه های اسکاندیناوی حتما باید فقط منتظر خالی شدن پوزیشن موند؟یکی از دوستای من میگفت به هراستاد مرتبط باید میل زد نهایتش اینه که میگن جا نداریم یا امسال دانشجو دکترا نمیگیریم. اینکار منطقی هست یا کلا اصول اپلای اینشکلی هست؟
    میکلانژ زندگی خودت باش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)