صفحه 4 از 40 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 395

موضوع: مباحث مربوط به پیدا کردن موقعیت‌های دکترا در نروژ

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پیدا کردن موقعیت‌های دکترا در نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط ar.ardakani198 نمایش پست ها
    سلام بچه ها یک سوالی داشتم من هر چی تو دانشگاه NHH گشتم نتونسنم دکترا او زمینه های بیزینش پیدا کنم؟ این سوال رو می پرسم به هاین خاطر که می خوام بدونم آیا امکان ادامه تحصیل بعد از فوق در دکترا تو این رشته هایی که برای ارشد اعلان کردن هست یا نه؟

Master programmes: Business Studies/Management Science

Double degree: NHH MSc in Economics and Business Administration & EGADE Master in International Business, Master in Finance, Master in Marketing (Norwegian School of Economics and Business Administration)
    Double degree: NHH MSc in Economics and Business Administration & HEC MSc in Sustainable Development (Norwegian School of Economics and Business Administration)
    Double degree: NHH MSc in Economics and Business Administration & UCLouvain MSc in Management Science/ Business Engineering (Norwegian School of Economics and Business Administration)
    M.Sc in Innovation and Entrepreneurship (University of Oslo)
    این ها و چند تا رشته ای که تقریبا مشابه با این ها هستش در مقطع مستر در NHH هست می خوام بدونم آیا این دانشگاه در مقطع دکترا هم این رشته ها رو داره یا نه؟
    و همچنین رشته ی کارآفرینی و نوآوری در دانشگاه اسلو ۀیا بعد از فوق این رشته دکترا هم در دانشگاه اسلو داره یا نه؟
    نمی دونم منظورم رو متوجه شدید یا نه؟
    Hej,
    see this
    http://www.nhh.no/en/study-at-nhh/phd/programme.aspx

تا جايي كه من جستجو كردم و فهميدم (و البته اميدوارم به اندازه كافي جستجو كرده باشم) تو سايت خود دانشگاه مثلا اسلو يا آگدر كه ارشد رشته منو دارن در مورد موقعيت دكترا (تربت بدني) چيزي پيدا نكردم. يا بايد به اين نتيجه برسم كه اين دانشگاه ها دكتراي رشته منو ندارن و يا اينكه واقعا بايد جاي ديگه اي غير از سايت خود دانشگاه دنبالش بگردم. والا گيج شدم. از طرفي شنيدم كه بعضي از هم رشته اي هام واسه دكتراي نروژ اقدام كردند و پذيرش گرفتند. به اون آدما فعلا دسترسي ندارم ولي
    1- به نظر شما بايد چه كار كنم؟
    2-از طرفي من متاهل هستم. من 28 ساله و همسرم 34 ساله. و اون قصد تحصيل نداره فقط همراه من مياد. ‌ظاهرا از نظر ويزا به مشكل مي خوريم. درسته؟ (اميدوارم در پست درستي اين سئوالو مطرح كرده باشم)
    3-ديگه اينكه فقط با داشتن مدرك تافل مورد نياز و بدون داشتن هيچ آشنايي با زبان نروژي امكان گرفتن پذيرش و ويزا براي ما موجوده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    University

سلام.
    اگه دنبال دکترای با فاند هستین تو سایت هر دانشگاهی فسمت vacant position رو بگردید اکه بود که هیچ اگه نبود برید قسمت staffببینید اصلا دانشجوی PhDرشته ی خودتون پیدا میکنین
    دقیق نمیدونم ولی فک کنم تا یه 6ماهی نمیتونه بیاد باهاتون.مطمین نیستم هاا
    بله بله میتونین خود تافل کافیه

نقل قول نوشته اصلی توسط Feri61 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من مدتيه که دنبال موقعيت PhD تو اروپا مي گردم مثلا کل کشورهاي اسکانديناوي، هلند، آلمان و ... ولي هر position که پيدا مي کنم بعد از اپلاي، مصاحبه حضوري (interview) داره و من بدلايلي نمي تونم براي مصاحبه حضوري به کشور مورد نظر برم . به اساتيد دانشگاه هاي نروژ ايميل زدم که جوابي ندادند.اينطور که تو اين مدت برام تجربه شده پيدا کردن پوزيشن خالي بهترين و سريعترين راه براي من يا حداقل رشته منه. مي شه راهنمايي کنيد که چي کار کنم؟ با اين قضيه مصاحبه حضوري ؟
    واقعا اينجوريه؟ بايد براي مصاحبه حضوري هم رفت؟ خوب اين واقعا سئواله. كسي چيزي مي دونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arra_eng2000 نمایش پست ها
    سلام.
    اگه دنبال دکترای با فاند هستین تو سایت هر دانشگاهی فسمت vacant position رو بگردید اکه بود که هیچ اگه نبود برید قسمت staffببینید اصلا دانشجوی PhDرشته ی خودتون پیدا میکنین
    دقیق نمیدونم ولی فک کنم تا یه 6ماهی نمیتونه بیاد باهاتون.مطمین نیستم هاا
    بله بله میتونین خود تافل کافیه
    ممنون از جوابتون. سئوال ديگه اي كه دارم اينه كه آيا اول به دنبال يه open position باشيم يا اول همه مدارك مثلا زبان رو آماده كنيم؟ يعني بعد از پيدا كردن يه پوزيشن چقدر وقت براي ارسال مدارك هست؟ اينو از اين نظر مي پرسم كه ممكنه من كه دارم زبان مي خونم ولي هنوز امتحان ندادم موقعيت هاي خالي احتمالي رو از دست ندم. چي فكر مي كنيد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط narges_phy_edu نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. سئوال ديگه اي كه دارم اينه كه آيا اول به دنبال يه open position باشيم يا اول همه مدارك مثلا زبان رو آماده كنيم؟ يعني بعد از پيدا كردن يه پوزيشن چقدر وقت براي ارسال مدارك هست؟ اينو از اين نظر مي پرسم كه ممكنه من كه دارم زبان مي خونم ولي هنوز امتحان ندادم موقعيت هاي خالي احتمالي رو از دست ندم. چي فكر مي كنيد؟
    مساله ای که بدیهیه اینه که رقابت بر سر اخذ این موقعیتهای خالی بسیار زیاده و شما نمی توانید با خیال راحت مشغول مطالعه زبان باشید. سعی کنید در اسرع وقت اپلای نمایید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مدیریت بازرگانی تهران مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi_Abhar نمایش پست ها
    در اینجا روش کلی پیدا کردن موقعیت‌های PhD در نروژ رو مینویسم تا همه بتونن استفاده کنن:

همهٔ موقعیتهای خالی‌ برای phd در سایت http://www.jobbnorge.no/search.aspx?sm=adv اعلام میشن

در قسمت JOB CATEGORY گزینهٔ Education / Teaching / Research را انتخاب کنین و از زیر مجموعه ها University / University College رو انتخاب کنید.
    در قسمت COUNTY می تونید مشخص کنید که مثلا فقط اسلو رو بگرده.

در بعضی‌ از فصل‌ها پوزیشن کمه و در بعضی‌ از فصلها زیاد. بهترین کار اینکه که مرتب به سایت سر بزنین
    دقت داشته باشین که هر پوزیشن فقط تا ۲-۳ هفته در دسترسه و فعلا حقوق دانشجوی دکترا در هر جای نروژ تقریبا 20000 کرون در ماه هستش. برای نمونه در اینجا برای رشته زیر نوشته:
    University of Oslo
    Department of Chemistry
    PhD Research Fellow within the Synthesis and Molecular Structure

Salary:
    PhD Research Fellow , pay grade: 383000 – 425000 NOK per year

موفق و سربلند باشید
    یک سوال داشتم...اینجا نوشتید که برای پیدا کردن پوزیشن تو قسمت JOB Category گزینه Education / Teaching / Research را انتخاب کنیم می خواستم بپرسم که مگه فقط این گزینه برای دکتری است؟ نمیشه موضوع مربوط به رشته خودمونو انتخاب کنیم مثلا sale/ marketing???!!!

یک سوال دیگه هم داشتم ....اینکه اون پوزیشن هایی که به زبان نروژی میاره حتما باید نروژی بلد باشند چون تدریس دارند را مطمئنید اگه نه از کجا باید بپرسم؟؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    ویرایش توسط r.s.zohal : August 15th, 2011 در ساعت 02:03 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مدیریت بازرگانی تهران مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط r.s.zohal نمایش پست ها
    یک سوال داشتم...اینجا نوشتید که برای پیدا کردن پوزیشن تو قسمت JOB Category گزینه Education / Teaching / Research را انتخاب کنیم می خواستم بپرسم که مگه فقط این گزینه برای دکتری است؟ نمیشه موضوع مربوط به رشته خودمونو انتخاب کنیم مثلا sale/ marketing???!!!

یک سوال دیگه هم داشتم ....اینکه اون پوزیشن هایی که به زبان نروژی میاره حتما باید نروژی بلد باشند چون تدریس دارند را مطمئنید اگه نه از کجا باید بپرسم؟؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    دوستان کسی هست که جواب سوال منو بدونه؟!!!!! اگه کمک کنید ممنون میشم

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من در این سایت تازه عضو شدم. اطلاعات خیلی خوبی نصیبم شد که بخاطرش از همتون ممنون هستم.
    می خواستم شرایط خودم و همسرم رو بگم و از تجربیاتتون بازهم استفاده کنم
    خودم: رشته مهندسی منابع طبیعی-محیط زیست
    سابقه کار: حدود 2 سال مرتبط با رشته تحصیلی
    کارشناسی : دانشگاه گرگان با معدل 17.46 و شاگرد اول دوره
    کارشناسی ارشد : دانشگاه تهران با معدل حدودا 17
    رتبه 1 کنکور کارشناسی ارشد در رشته خودم و دارای گواهی استعداد درخشان از سازمان سنجش
    سربازی رو هم بصورت سربازی نخبگان تموم کردم
    مقاله : تا الان 1 علمی پژوهشی فارسی-چند تا کنفرانس داخلی و یکی خارجی- تا قبل از Apply کردن یکی دوتا ISI چاپ می کنم.
    شرایط همسرم:
    رشته مهندسی منابع طبیعی-محیط زیست
    کارشناسی: دانشگاه تهران با معدل 18.18 و شاگرد اول دوره
    کارشناسی ارشد دانشگاه تهران با معدل 18 و شاگرد دوم دوره
    مقالات: 3 تا علمی پژوهشی چاپ شده و چند تا کنفرانس. ISI هم بزودی چاپ میشه.
    نمره زبان رو هم تا قبل از Apply کردن درستش می کنیم!
    به نظر شما آیا می تونیم برای دوره دکتری فول فاند پیدا کنیم؟ چون اصلا با هزینه شخصی نمی تونیم بریم!

سلام

می خواستم بدونم گرفتن پذیرش دکترا برای نروژ سخته ؟
    آیا به نمره ی زبان خیلی اهمیت می دن ؟
    دانشجویان PHD حقوق دارند ؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)