صفحه 6 از 40 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 395

موضوع: مباحث مربوط به پیدا کردن موقعیت‌های دکترا در نروژ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پیدا کردن موقعیت‌های دکترا در نروژ

1/ دکترای معماری کسی برای ntnu یا oslo اقدام نکرده ؟ یا رووم به دیوار پذیرش نگرفته ؟
    اگه کسی پذیرش گرفته یا کسی کسی رو میشناسه که پذیرش گرفته ممکنه اطلاعاتش رو شِــیر کنه؟

2/ آیا دانشگاه برگن فقط یه اسکول معماریه یا پی اچ دی هم داره؟ توی سایتش که نزده دکترا داره. گمونم فقط تو کل نروژ همون دو دانشگاه بالایی دکترا دارند. کسی اطلاعی داره؟

3/ ممنون

Junior Member

سلام به همگی دوستان
    من سوالی در مورد نحوه ی اپلای واسه دکترا داشتم.
    آیا بجز بررسی موقعیت های خالی در سایت www.jobbnorge.no و ارسال CV برای استاد مورد نظر در دانشگاه های نروژ ، راه یگه ای هم برای اقدام کردن هست ؟
    و یه سوال دیگه اینکه در هر حالتی که دانشجوی دکترا باشید حقوق دریافت می کنید یا فقط در صورت پژوهشگر بودن این امکان هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط r.s.zohal نمایش پست ها
    دوستان سلام من تو متن های دانشگاه آگدر به همچن متنی برخوردم منظورشو نفهمیدم یعنی به PHD Programmeها پولی پرداخت نمیشه ولی به PhD fellowshipها پول پرداخت میشه؟!! اگر کسی از دوستان بیشتر توضیح بده ممنون میشم

The University of Agder is a public institution and hereby mainly funded by the state; hence there is no tuition fee for the PhD Programme. Subject to availability, PhD research fellows may apply for a PhD fellowship.

اینم لینکش
    http://www.uia.no/en/portals/about_t...and_employment

من اینم متوجه نمی شم منظورش اینه که سال 2012 آغاز ترم جدیده یا 2012 مدارکو برای اپلای کردن سال 2013 می فرستی؟!!!!
    Admission to the programme takes place every second year, and next admission will take place in 2012.
    تا جايي كه من مي‌فهمم ميگه شهريه نمي‌گيريم.

نقل قول نوشته اصلی توسط r.s.zohal نمایش پست ها
    دوستان سلام من تو متن های دانشگاه آگدر به همچن متنی برخوردم منظورشو نفهمیدم یعنی به PHD Programmeها پولی پرداخت نمیشه ولی به PhD fellowshipها پول پرداخت میشه؟!! اگر کسی از دوستان بیشتر توضیح بده ممنون میشم

The University of Agder is a public institution and hereby mainly funded by the state; hence there is no tuition fee for the PhD Programme. Subject to availability, PhD research fellows may apply for a PhD fellowship.

اینم لینکش
    http://www.uia.no/en/portals/about_t...and_employment

من اینم متوجه نمی شم منظورش اینه که سال 2012 آغاز ترم جدیده یا 2012 مدارکو برای اپلای کردن سال 2013 می فرستی؟!!!!
    Admission to the programme takes place every second year, and next admission will take place in 2012.
    کلاً در نروژ هیچ مقطعی پولی نیست، البته یک سری دانشگاه خصوصی پولی هم هست ولی خودشون هم نمی رن!
    نروژ به Phd student رو به عنوان کارمند استخدام می کنه و ویزای کاری می ده و ... بنابراین علاوه بر اینکه پول نمی گیره، حقوق مشخص کارمند رو هم میده (بعد از کم کردن مالیات حدود 4 میلیون تومن)
    من خود آگدر دارم مستر می خونم

Junior Member

سلام دوستای عزیز
    من ارشد روانشناسی دارم می خوام بدونم کدوم دانشگاهها این رشته رو دارن و کدوم از همه بهتره. ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

دوستان من این کارایی که گفتین باید انجام داد واسه پیدا کردن موقعیت دکتری، انجام میدم ولی رشته ها و دانشگاه هایی که میاد به زبان نروژیه، حتی زبان سایت رو به انگلیسی هم که تغییر میدم باز عوض نمیشه...
    میخواستم واسه رشته گیاه پزشکی ببینم دانشگاهی تو نروژ هست که این رشته رو در مقطع دکتری داشته باشه؟اگه از دوستان هست که اطلاعی داشته باشه؟
    ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    University

نقل قول نوشته اصلی توسط le-ciel نمایش پست ها
    دوستان من این کارایی که گفتین باید انجام داد واسه پیدا کردن موقعیت دکتری، انجام میدم ولی رشته ها و دانشگاه هایی که میاد به زبان نروژیه، حتی زبان سایت رو به انگلیسی هم که تغییر میدم باز عوض نمیشه...
    میخواستم واسه رشته گیاه پزشکی ببینم دانشگاهی تو نروژ هست که این رشته رو در مقطع دکتری داشته باشه؟اگه از دوستان هست که اطلاعی داشته باشه؟
    ممنون.
    با سلام.توی این فروم چند بار گفته شده و بنده هم از دوستانم در برگن و استونجر(استوانگر) پرسیدم گفتن این پوزیشنها مخصوص خودشونه یعنی باید زبونشونو بدونید.مثه پارتی خودمون هههه ست.

Junior Member

سلام
    من فوق اقتصاد دارم معدلم 17 است و ایلتس 5.5 دارم ایا میتونم برای دکترای اقتصاد اپلای کنم.تو قسمت پیدا کردن کار نگاه کردم برای اقتصاد داشت ولی تاریخشون گذشته.

توی سایت دانشگاه های نروژ دیدم که نوشتن برای دکترا باید معدل دوسال آخر ارشد در رنج B ویا بالاتر باشه!
    کسی میدونه که این چطوریه و معدل در چه محدوده ایه؟

Junior Member

سلام
    من می خوام برای دکتری مدیریت در نروژ اقدام کنم.
    مشکل زبان ندارم ترم 3 ارشدم و may 2012 درسم تموم میشه و نمی دونم به سال 2012 میرسم یا نه و ضمنا من در هند درس می خونم.
    می خوااستم راهنماییم کنید و اینکه واقعا شهریه مجانی و حقوق میدن یا خیر
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)