صفحه 7 از 40 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 395

موضوع: مباحث مربوط به پیدا کردن موقعیت‌های دکترا در نروژ

Member
    رشته و دانشگاه
    University

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پیدا کردن موقعیت‌های دکترا در نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbano نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام برای دکتری مدیریت در نروژ اقدام کنم.
    مشکل زبان ندارم ترم 3 ارشدم و may 2012 درسم تموم میشه و نمی دونم به سال 2012 میرسم یا نه و ضمنا من در هند درس می خونم.
    می خوااستم راهنماییم کنید و اینکه واقعا شهریه مجانی و حقوق میدن یا خیر
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

دکتری در نروژ هیچ ددلاینی نداره هروقت پوزیشن باز بشه مثه آگهی اعلام میشه پس شما هروفت از تحصیل فارغ شدید مرتب به سایت دانشگاه مدنظزتون سر بزنید.دکتری اونجا بدون شهریه وحتی با فاند هست.
    All the best

Junior Member

سلام
    ممنون از پاسختون . یعنی حتما باید درسم کامل تموم بشه و نمیشه مدرک موقت بدی و اینکه زودتر اقدام کنم و ریزه نمرات و گواهی اشتغال به تحصیل بفرستم تا بعد از گرفتن پذیرش اصل مدارک ارسال کنم آخه یک موقعیت پیدا کردم اما تا 2 ماه دیگه تاریخ زدن برای پذیرش !

باز هم ممنون از راهنماییتون.

سلام دوستان عزیز. من یه سری سوالاتی داشتم امیدوارم بتونید منو راهنمایی کنید. من فوق لیسانسمو تو رشته علوم دامی از دانشگاه آنکارا (ترکیه) با معدل 96 (از 100) گرفتم و برای Ph.D میخوام بیام نروژ. چند نفر از دوستان نوشته بودن که برای مقطع Ph.D حقوق 20000 کرون در ماه میدن و دانشجو رو به عنوان کارمند حساب میکنند. خواستم ببینم بازم به همین شکل هست یا نه؟ ( چون نوشته های دوستان در سال 2010 میباشد)

سوال دومم در مورد کار هست. آیا در شهرهای کوچک مثل Bodø کار میشه پیدا کرد؟

سوال سوم آیا میشه راحت پذیرش گرفت؟ راحت ویزای دانشجویی میدن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    University

نقل قول نوشته اصلی توسط Maziar1000 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. من یه سری سوالاتی داشتم امیدوارم بتونید منو راهنمایی کنید. من فوق لیسانسمو تو رشته علوم دامی از دانشگاه آنکارا (ترکیه) با معدل 96 (از 100) گرفتم و برای Ph.D میخوام بیام نروژ. چند نفر از دوستان نوشته بودن که برای مقطع Ph.D حقوق 20000 کرون در ماه میدن و دانشجو رو به عنوان کارمند حساب میکنند. خواستم ببینم بازم به همین شکل هست یا نه؟ ( چون نوشته های دوستان در سال 2010 میباشد)
    سوال دومم در مورد کار هست. آیا در شهرهای کوچک مثل Bodø کار میشه پیدا کرد؟
    سوال سوم آیا میشه راحت پذیرش گرفت؟ راحت ویزای دانشجویی میدن؟
    سلام. الانم همینطوره .سوال دومتون منظورتون چیه؟خوب اگه پذیرش بگیرید دیگه کار واسه چی؟
    من فکر نمی کنم پذیرش زیاد راحت باشه چون معمولا در اعلام پوزیشن متقاضی زیاد فقط واسه مثلا 1 یا 2نفر رقابته

Junior Member davooddayyany آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد- آزاد کرج

من دانشجو کارشناسی ارشد کرج مهندسی مواد هستم پروژه من درباره نانوکامپوزیت های زمینه فلزی با روش آلیاژ سازی مکانیکی است (چه دانشگاه هایی در این زمینه کار می کنند)
    معدل لیسانس 16.73 معدل فوق لیسانس 16.82(بدون پروژه)
    دو مقاله ISI(یکی از دوره لیسانس و دیگری فوق لیسانس) البته دو مقاله دیگر هم دارم می نویسم ولی شما کلا همین دوتا رو حساب کنید
    دو مقاله کنفرانسی بین المللی
    IELTS=7

Member
    رشته و دانشگاه
    FIU

دوستان چند سوال

اولیش اینکه با توجه به اینکه دکترا به عنوان شغل محسوب میشه تو نروژ ، حقوق 391.100 کرون سالیانه ( که تو اپن پوزیشن ها زده) که با کسر مالیات تقریباً 23000 کرون می شه در ماه درسته ؟؟؟ همراه با این ممکنه فاند هم بدن ؟؟؟ این 2000 کرون که شما گفتین با کسر مالیاته ؟؟

دومیش اینکه راجع پذیرش دکترا برق و نانو تکنولوژی در NTNU اطلاعاتی دارید ؟؟

من لیسانس مهندسی برق-الکترونیک ، معدل 17.15 از دانشگاه آزاد کرج
    دانشجوی ترم آخر ارشد نانو الکترونیک ؛ معدل 17.52 از دانشگاه شریف
    مقاله هم میدم در ماه های آتی و واسه تاقل هم دارم آماده میشم
    اگه کسی اطلاعاتی راجع برق بگه ممنون می شم

Junior Member

سلام دوستان

رشتم مهندسی شیمیه

من برای یه پوزیشن دکتری دانشگاه NTNU اپلای کردم
    با فردی که به عنوان Contact person معرفی شده هر چی تماس میگیرم جواب نمیده !!!

کسی میدونه حدودا چقدر طول میکشه نتیجه اپلیکیشن دکتری NTNU بیاد؟

ممنون میشم راهنماییم کنید
    با تشکر

با عرض سلام به دوستان
    می خواستم بدانم آیا رشته مهندسی عمران(به خصوص سازه و زلزله) رشته خوبی در کشور نروژ به حساب می آید یا نه؟آیا بازار کار مناسبی دارد؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من وهمسرم یکماه دیگه ارشدمون تموم میشه. دانشگاه پونا هندوستان با رنکینگ 1997
    آیلتس 6اکادمیک داریم ولی بیشترم میتونم بگیرم. معدل اینجا40از100قبولیه .من معدلم 55هستش
    میخوام بدونم برای دکترای مدیریت بازرگانی یا مارکتینگ نروژ میتونیم اقدام کنیم که بهمون فاند بدن .میدونم که دکترا شهریه نداره ولی منظورم هزینه زندگی هست؟ اگه فاند ندن میتونیم یکیمون درس بخونه و یکیمون کار کنه ؟ سپاسگزار میشم اگه جواب بدید.ضمنا جی آر ای ندارم ولی میتونم بگیرمش زود. ضمنا مقالات علمی دارم و همینطور وبمستر سه تا سایت تجاری هستم(ایا این مطلب تاثیر داره؟)

Junior Member

Urgent ... سلام ... من چند روز پیش یک ایمیل برام از NTNU اومد که توش خیلی محترمانه گفت بودن اگه هنوز دوس داری بیا واسه پوزیشن دکتری مصاحبه اسکایپ بدیم منم گفتم باشه ... منتظره جوابم ... میخاستم بدونم چه چیزایی میپرسن و کلا برای دکترا الان چقد میدن ... شانسم تو مصاحبه چقدره ؟ مشکله مهمم ای مدرک تافل ام چند وقت پیش اکسپایر شد و باید الان دوباره بدم... و اینو چطور باید بهش بگم ... موقع اپلای اعتبار داشت ...هیچ کپی هم ازش ندارم ... ممنون میشم اگه کسی میتونه کمک کنه زودتر بهم بگه ممنون ... راستی من از امریکا هم یه ok تقریبا قطعی برای ساله بعد دارم ... یعنی بخاطره GRE نشد امسال برم ... استاده گفت واسه ساله بعد اولویت اول من هستی ... به نظرتون چی باید کرد ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)