نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: نحوه پیدا کردن موقعیت های کار یا Postdoc برای رشته برق در آمریکا

Junior Member

پیش فرض نحوه پیدا کردن موقعیت های کار یا Postdoc برای رشته برق در آمریکا

سلام دوستان عزیز،
    من فارغ التحصیل دکتری برق از دانشگاه پلیتکنیک میلان در سال 2012 هستم که حدود 2 سال هم Postdoc در دانشگاه میلان بودم. حدود دو ساله پیش برای سربازی به ایران برگشتم و بعد از اتمام اون برای هیات علمی چند دانشگاه اقدام کردم ولی هر کدوم رو به بهانه های عجیب قبول نکردن. خلاصه الان به فکرش هستم که برای کار یا Postdoc در آمریکا اقدام کنم.
    از دوستانی که الان مشغول پستداک در رشته برق هستن یا کار در شرکت ها با مدرک دکتری برق دارن خواهش میکنم نحوه پیدا کردن موقعیت های خودشونو برامون توضیح بدن.

ممنون

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

پیش فرض پاسخ : نحوه پیدا کردن موقعیت های کار یا Postdoc برای رشته برق در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط sunnynight نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،
    من فارغ التحصیل دکتری برق از دانشگاه پلیتکنیک میلان در سال 2012 هستم که حدود 2 سال هم Postdoc در دانشگاه میلان بودم. حدود دو ساله پیش برای سربازی به ایران برگشتم و بعد از اتمام اون برای هیات علمی چند دانشگاه اقدام کردم ولی هر کدوم رو به بهانه های عجیب قبول نکردن. خلاصه الان به فکرش هستم که برای کار یا Postdoc در آمریکا اقدام کنم.
    از دوستانی که الان مشغول پستداک در رشته برق هستن یا کار در شرکت ها با مدرک دکتری برق دارن خواهش میکنم نحوه پیدا کردن موقعیت های خودشونو برامون توضیح بدن.

ممنون
    من خودم در حال حاضر postdoc نمیخونم اما برای پیدا کردن این موقعیت ها باید دنبال اساتیدی بگردین که به کارشون علاقه داشته باشید و ترجیحا در زمینه کاریشون مقاله داشته باشین. بعد از مکاتبه باهاشون و در صورتیکه اون استاد هم با شما اعلام همکاری کنه میتونید برید و مشغول خواندن postdoc بشین. معمولا تنها راهی که میشه از ایران دنبال این جور موقعیت ها بود گشتن توی سایت اساتید هست و بهترین راه ارتباطی هم ایمیل. تا جایی که من میدونم فرمول خاصی نداره این کار. مگه اینکه دوستانی داشته باشین در آمریکا که بتونن شما رو به استادی معرفی کنن یا اینکه این موقعیت ها رو بدونن و به شما اطلاع بدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)