صفحه 29 از 29 نخستنخست ... 1920212223242526272829
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 286 , از مجموع 286

موضوع: پذیرش در کدام زمینه مهندسی برق؟

پیش فرض پاسخ : پذیرش در کدام زمینه مهندسی برق؟

به نظرتون برق بهتره یا مکانیک برا مهاجرت؟ امریکا منظورمه.

نقل قول نوشته اصلی توسط abiasemman2 نمایش پست ها
    به نظرتون برق بهتره یا مکانیک برا مهاجرت؟ امریکا منظورمه.
    سلام. هر دو رشته، بازار کاری خوبی دارند. الان که رشته های Interdisciplinary field (بین رشته ای) هم که اضافه شدند که آنها نیز بازار کاری مناسبی دارند.

Interdisciplinary or interdisciplinary studies involves the combination of multiple academic disciplines into one activity (e.g., a research project). It draws knowledge from several other fields like sociology, anthropology, psychology, economics, etc. It is about creating something by thinking across boundaries.
    به شرینی یک لبخند و هر روز بهتر از دیروز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لطفا راهنمایی کنید: کدام رشته؟

سلام بنظرم شبکه عصبی بهتر هست

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    سلام. هر دو رشته، بازار کاری خوبی دارند. الان که رشته های Interdisciplinary field (بین رشته ای) هم که اضافه شدند که آنها نیز بازار کاری مناسبی دارند.

Interdisciplinary or interdisciplinary studies involves the combination of multiple academic disciplines into one activity (e.g., a research project). It draws knowledge from several other fields like sociology, anthropology, psychology, economics, etc. It is about creating something by thinking across boundaries.
    مشاور تحصیلی که مراجعه کردم ذکر کرد . مثلا بیوالکتریک یا مهندسی فیزیک و سیستم های کامپیوتری که از لیسانس سرفصل ها طوریه که همون لیسانس بیوالکتریک میشه.
    انگلیسیم فعلا یکم خوب نیست. ۴ ماه بیشتر نیست شروع کردم.

سلام اقا نوید. اشتباهی پیامتونو پاک کردم . بیشتر اون تخصص ها رو توضیح میدید؟ الان که ۵ سال زمان تعریف کردم و فعلا برا دوره ی یک سال اینده جز به جز برنامه ریختم. چارت رو کشیدم و کنکور هم رتبه خوبی انشالله میارم. فقط این رشته یکم دو دلم که چی بخونم. پیشاپیش از راهنماییهاتون تشکر میکنم.

پیش فرض پاسخ : لطفا راهنمایی کنید: کدام رشته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط azaaamm نمایش پست ها
    سلام بنظرم شبکه عصبی بهتر هست
    الان جستجو میکنم تازه شنیدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)