صفحه 19 از 29 نخستنخست ... 910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 286

موضوع: پذیرش در کدام زمینه مهندسی برق؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشدبرق قدرت دانشگاه شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : پذیرش در کدام زمینه مهندسی برق؟

سلام من صفحات قبل رو نخومدم چون راستش اصلا وقت ندارم
    فردا اخرین روزه انتخاب رشته ارشد هست و من هنوز جواب سوالم رو پیدا نکردم
    عزیزان استدعا دارم من رو راهنمایی بفرمایی
    من رتبه برق قدرتم 538 شده که راه اهن برقی و مهندسی خطوط راه آهن به ترتیب در علم وصنعت و امیرکبیر روزانه قبولم
    از طرفی با این رتبه برق قدرت اصفهان و تبریز و فردوسی مشهد هم قبولم
    حالا سوال من از دوستان این هست برای اپلای کردن در مقطع دکتری الویت بندی این رشته ها به نظرتون چه ترتیبی هست
    خواهش میکنم اگر اطلاعاتی دارید دریغ نکنید
    ممنون

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط azarnik نمایش پست ها
    سلام من صفحات قبل رو نخومدم چون راستش اصلا وقت ندارم
    فردا اخرین روزه انتخاب رشته ارشد هست و من هنوز جواب سوالم رو پیدا نکردم
    عزیزان استدعا دارم من رو راهنمایی بفرمایی
    من رتبه برق قدرتم 538 شده که راه اهن برقی و مهندسی خطوط راه آهن به ترتیب در علم وصنعت و امیرکبیر روزانه قبولم
    از طرفی با این رتبه برق قدرت اصفهان و تبریز و فردوسی مشهد هم قبولم
    حالا سوال من از دوستان این هست برای اپلای کردن در مقطع دکتری الویت بندی این رشته ها به نظرتون چه ترتیبی هست
    خواهش میکنم اگر اطلاعاتی دارید دریغ نکنید
    ممنون
    بدون شك قدرت .مبحث قدرت بسيار در حال گسترش دوباره هست با مبحث هايي مثل اسمارت گريدز و انرژي هاي تجديدپذير
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

وقت بخیر دوست عزیز
    لطفا من رو راهنمایی کنید
    کاردانی الکترونیک از دانشگاه ازاد با معدل 14.1
    کارشناسی الکترونیک از دانشگاه آزاد بوشهر با معدل 17.01
    کارشناسی ارشد الکترونیک (با گرایش طراحی مدارات مجتمع خطی) از دنشگاه آزاد واحد مهریز یزد با معدل 17.21
    نمره زبان ندارم...مقاله هم ندارم..
    به نظر شما کدام دانشگاه از کدام کشور با گرایش ارشد من که میشه گفت همان میکروالکترونیک هست میشه پذیرش گرفت.؟
    سپاس از راهنمایی شما..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت - تهران جنوب

با سلام. من آخر تابستان امسال فارغ التحصیل مهندسی برق قدرت از دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب میشم. رتبه ارشد کنکور سراسری امسالم 5800 شد. کنکور آزاد هم دادم. علاقه به قدرت هم خیلی زیادتر از گرایش های دیگره.
    می خواستم بپرسم
    اولا برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد و دکتری در آمریکا، قدرت نسبت به گرایش های،دیگه تو چه وضعیتیه؟ اصلا مناسب هست یا اینکه باید تغییر گرایش داد؟
    دوما که به نظر شما تو مقطع ارشد اقدام کنم بهتره یا دکتری؟
    اگه دکتری جوابه ، پس ارشد در ایران از چه دانشگاهی باشه بهتره؟ آزاد تهران یا دولتی شهرستان مثل قزوین اراک زنجان ... ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لطفا راهنمایی کنید: کدام رشته؟

سلام من امسال،سال چهارم رشته برق كنترل هستم از دانشگاه صنعت نفت،معدلمم رو ١٥ ميچرخه و دارم سعي ميكنم برسونمش به ١٦.ميخوام واسه فوق apply كنم ترجيحا كانادا،نشد آمريكا يا انگليس.برنامه نويسيم خوبه و زبانم توپه توپه،جوري كه هنوز آزمون نداده بم ميگن آيلتس مينيمم ٨ ميارم.دارم سعي ميكنم تو تايستون تا ميتونم دوره برم و خلاصه پربار بشم واس فوق.ولي يه مشكل خيليييي بزرگ دارم!اونم اينه كه نميدونم چه شاخه اي رو ادامه بدم!ترجيح ميدم برم شاخه اي كه هم به كنترل مربوط باشه،هم برنامه نويسي توش زياد به درد بخوره،هم بيشتر كار عملي باشه تا درسهايي كه پاس كردم!حالا با توجه به اين كه دوست دارم برم كانادا و بورس هم بشم و در نظر گرفتن علايقم،چه توصيه اي بم ميكنيد؟!

Junior Member

سلام
    من دانشجوی ارشدالکترونیکم و موضوع پایان نامم آنالوگ و RF هستش. می خواستم اگر اطلاعی دارید بفرمایید این گرایش رو اروپا واسه دکترا پذیرش میکنه. آخه من موضوعات دیجیتالی رو دوست نداشتم.

Junior Member

سلام دوستان
    می خواستم بدنم وضعیت پذیرش در زمینه wireless communication و cognitive radio الان در کدوم کشور ها و دانشگاه ها بیشتر روش کار میشه ؟
    با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamj نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم بدنم وضعیت پذیرش در زمینه wireless communication و cognitive radio الان در کدوم کشور ها و دانشگاه ها بیشتر روش کار میشه ؟
    با تشکر
    سلام

سوئدی ها مبدع این فاز از مخابرات هستند و بیشترین تحقیقات در سطح دنیا در این زمینه متعلق به این کشور و بقیه کشورهای اسکاندیناوی هست.

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق (قدرت)

سلام دوستان عزیزم،
    من به دنبال ادامه تحصیل تو رشته برق واسه Master تو کشور آلمان هستم و فعلا مشغول یادگیریه زبان آلمانی.
    از طریق وبسایت دویچه وله با سایت Studieren.de آشنا شدم. لینک زیر هم مربوط به همین سایت هست که توش کلیه گرایش های رشته برق در سطح Master ***** شده.
    گرایش لیسانس من قدرت هست و 5 سال سابقه کار تو اجرا و راه اندازی کارخانجات دارم. از دوستانی که تو آلمان برق خوندن یا فارغ التحصیل شدن کسی هست که بنده رو راهنمایی کنه واسه انتخاب یکی از این گرایش ها با اولویت ورود به بازار کار البته.
    با تشکر.
    http://studieren.de/fields-of-study....archengine_pi1[faculty]=19&tx_assearchengine_pi1[properties]=all%3A0%3A8

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

پیش فرض پاسخ : لطفا راهنمایی کنید: کدام رشته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Vamgelica نمایش پست ها
    سلام من امسال،سال چهارم رشته برق كنترل هستم از دانشگاه صنعت نفت،معدلمم رو ١٥ ميچرخه و دارم سعي ميكنم برسونمش به ١٦.ميخوام واسه فوق apply كنم ترجيحا كانادا،نشد آمريكا يا انگليس.برنامه نويسيم خوبه و زبانم توپه توپه،جوري كه هنوز آزمون نداده بم ميگن آيلتس مينيمم ٨ ميارم.دارم سعي ميكنم تو تايستون تا ميتونم دوره برم و خلاصه پربار بشم واس فوق.ولي يه مشكل خيليييي بزرگ دارم!اونم اينه كه نميدونم چه شاخه اي رو ادامه بدم!ترجيح ميدم برم شاخه اي كه هم به كنترل مربوط باشه،هم برنامه نويسي توش زياد به درد بخوره،هم بيشتر كار عملي باشه تا درسهايي كه پاس كردم!حالا با توجه به اين كه دوست دارم برم كانادا و بورس هم بشم و در نظر گرفتن علايقم،چه توصيه اي بم ميكنيد؟!
    دوست عزیز با توجه به مشاهدات من در اروپا سعی کنین گرایش فوق رو با حالتی کاربردی دنبال کنین. بحای اونکه کنترل محض بخونین سعی کنین مهندسی پزشکی یا علوم بیو ساینس اپلای کنین.
    کاربرد علم کنترل توی این حوزه ها آینده خیلی روشنی داره.

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)