صفحه 21 از 29 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 286

موضوع: پذیرش در کدام زمینه مهندسی برق؟

پیش فرض پاسخ : پذیرش در کدام زمینه مهندسی برق؟

سلام دوستان من لیسانس الکترونیک دارم ، مایلم بدانم که از لحاظ اینده کدام یک از رشته های زیر رو بهتر می دانید:
    1-Embedded System
    2-Mechatronic
    3-System
    Engineering

سلام . چرا گرایش کنترل در دانشکده برق دانشگاهای آمریکا و کانادا اینقدر استاد کم داره؟ کسی بعضی دانش گاههای این کشورها رو که استاد زیاد داره می شناسه؟ اپلای کردن برای اینگونه دانشگاهها شانس پذیرش و فاند رو بیشتر می کنه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها
    سلام . چرا گرایش کنترل در دانشکده برق دانشگاهای آمریکا و کانادا اینقدر استاد کم داره؟ کسی بعضی دانش گاههای این کشورها رو که استاد زیاد داره می شناسه؟ اپلای کردن برای اینگونه دانشگاهها شانس پذیرش و فاند رو بیشتر می کنه؟
    اینکه چرا کم داره رو نمیشه دقیق گفت ولی من هم در رشته برق و هم مکانیک دیدم استادایی که کنترل کار میکنن. شما خودتون باید مثلا از رنک 1 تا 100 usnewsرو بشینید یکی یکی بگردید ببینید کدوم یکی در گرایش کنترل استاد زیاد داره.
    شانس پذیرش ربطی به چیزی که گفتین نداره ولی فاند RA چون به استاد وابسته هست به طبع شانسش زیاد میشه اگر استاد زیاد بشه در اون زمینه هرچند رقابت هم میره بالا واسه فاند.

Junior Member saberakhavan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک دانشگاه

سلام دوستان کسی در مورد الکترو اویونیک اطلاعی داره؟

Junior Member

سلام من قصد دارم برای مستر افدام کنم اما رشته لیسانس من کمی اختلاف سیلابس با الکترونیک داره و مثلا درس سیگنال سیستم رو نگذروندم
    آیا چنین مواردی به عنوان پیش نیاز در مستر ارائه خواهند شد ؟

سلام دوستان.یه سوال داشتم.من رشته لیسانسم الکترونیک بوده که با یه معدل خیلی ضعیف تمومش کردم.(معدل 12.5)الان در گرایش مخابرات و مقطع ارشد مشغولم و تا اینجا معدلم خیلی خوب بوده.به نظرتون با چند تا مقاله نسبتا خوب میتونم پذیرش با فاند کامل بگیرم؟ترجیحا کانادا و آمریکا و اگر نشد اروپا.
    لطفا اگه از اطرافیان یا دوستانتون چنین موردی مشاهده کرده این اینجا ذکر کنید.خیلی ممنون!

Junior Member zarya آواتار ها

سلام
    در مورد گرایش الکترونیک بگم که طبیعیه که تو ایران کاربردی نداره و قدرت خیلی بهتر از الکترونیکه دلیلشم اینه که وقتی ایران قادر به ساخت یه آی سی نیست به طبع بازار کار هم نداره
    اونایی که برق میخونن و قصد دارن تو ایران بمونن و کارشون تو ایران باشه مطمئنا قدرت مخابرات یا کنترل رو به الکترونیک ترجیح میدن چون بازار کارش بهتره ولی اگه بحث خارج از ایران پیش بیاد الکترونیک هیچ دست کمی از سایر گرایش های برق نداره.

Junior Member

سلام به دوستان عزیز, به نظر من کاملا بستگی به علاقه و دانشگاه و کشور مورد نظر داره. مثلا رشتهٔ الکترونیک شاخهٔ میکرو الکترونیک (microelectronic) یا (semiconductor devices ) در ایران کاربردی نیست.اما همانطور که دوستمون گفتن در گرایش قدرت ، کنترل و یا مخابرات زمینهٔ تحقیق بهتری داره. بعضی‌ از دانشگاه‌ها امکانات وسیعی در یک گرایش برق بیشتر از سایر گرایش‌ها دارن و به همون نسبت پذیرش بهتری هم میدهند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لطفا راهنمایی کنید: کدام رشته؟

سلام. من رشته کارشناسی ام مهندسی برق ثدرت هستش. برای ارشد می خوام الکترونیک بخونم. می خواستم بدونم برای اپلای phd الکترونیک بهتره یا همون قدرت رو ادامه بدم. در ضمن شرایطم طوریه که می تونم وارد رشته مهندسی پزشکی بشم. در کل از کسایی که تجربه دارن می خواستم بپرسم به نظر شما تو کدوم زمینه برق ادامه بدم شرایطم برای اپلای تو دوره دکترا بهتره؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز من دانشجو کارشناسی برق قدرت دانشگاه علم و صنعت هستم ...میخواستم ببینم برای اپلای برای آمریکا و کانادا میشه از قدرت اقدام کرد ؟؟.. یا نیاز هستش که من در ارشد به گرایش های دیگه تغییر گرایش بدم..اگه آره به کدوم گرایش؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)