صفحه 7 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 286

موضوع: پذیرش در کدام زمینه مهندسی برق؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : پذیرش در کدام زمینه مهندسی برق؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aligogoly نمایش پست ها
    ممنون, ولی فکر میکنم coburg بیشتر به ابزار دقیق نزدیک باشه!
    حق با شماست! من کلمه سنسور رو دیدم و ذهنم رفت بطرف sensor networks.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق

با سلام خدمت همه دوستان
    من برای fall2011 از یکی از دانشگاه های آمریکا برای مستر پذیرش گرفتم.گرایش من تو کارشناسی مخابرات بود و پروژه کارشناسیم در زمینه آنتن بود.در کل من بیشتر در زمینه گرایش میدان کار کردم و اکثر درس های مستر میدان رو هم خوندم.حالا این دانشگاهی که می خوام برم دو تا پژوهشکده داره یکی برای wireless و telecommunicationو اون یکی remote sensing و radar .من خودم خیلی به رادار علاقه دارم ولی چون جزو رشته های TAL هست و تو ایران هم فقط کاربرد نظامی داره می ترسم برم سراغش.حالا به نظرتون هم با توجه به این موضوعات وهم بازار کار (هم تو ایران و هم در آمریکا )به سمت کدومشون برم بهتره؟

Junior Member

یه سوال داشتم :‌اگه فیلد کاریمون تو کارشناسی ارد encryption باشه برای ویزا گرفتن دچار مشکل میشیم ؟ چون ظاهرا یکی از فیلد های نه Alert داره encryption هستش؟
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

سلام خدمت دوستان هم رشته ای !!!
    من کارشناسی الکترونیک دارم ولی فیلد کاریم بیشتر روبات و اتوماسیون صنعتی هست . خودم روبات ها رو بیشتر دوست دارم می خواستم از شما بزرگواران بپرسم آیا دانشگاهی هست که برای مستر، اختصاصا تو این رشته ها پذیرش داشته باشه؟ مخصوصا سوئد که سرزمین روبات های ABB هست! یا نروژ؟ اگه هم جواب منفیه نزدیکترین رشته به این شاخه چیه و آیا تو این کشور ها ارائه میشه؟ به کامپیوتر نرم افزار هم علاقه مندم!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng-UCDenver

نقل قول نوشته اصلی توسط abbasvahedi نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان هم رشته ای !!!
    من کارشناسی الکترونیک دارم ولی فیلد کاریم بیشتر روبات و اتوماسیون صنعتی هست . خودم روبات ها رو بیشتر دوست دارم می خواستم از شما بزرگواران بپرسم آیا دانشگاهی هست که برای مستر، اختصاصا تو این رشته ها پذیرش داشته باشه؟ مخصوصا سوئد که سرزمین روبات های ABB هست! یا نروژ؟ اگه هم جواب منفیه نزدیکترین رشته به این شاخه چیه و آیا تو این کشور ها ارائه میشه؟ به کامپیوتر نرم افزار هم علاقه مندم!!!
    درود
    دوست عزیز من از سوئد و نروژ اطلاع ندارم...ولی دانشگاه TU Dortmund (در آلمان) برای Master رشته ای به اسم Robotics & Automation داره . فکر کنم بدردتون بخوره!
    You can't beat your enemy anymore through wars; instead you create an entire generation of people seeking revenge

سلام
    من گرایش مورد نظرم قطعا حول پردازش تصویر، بینائی ماشین و تشخیص الگو هست. همینطور زمینه های مرتبط با این رو هم در نظر دارم ولی هدفم این گرایش هست. بیس کاریم هم برق هست.
    اما مسئله اینه که این گرایش جزء گرایشهای حساس هست. (اونطوریکه توی لیست دیدم)
    این مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    مثل باقی گرایشها (مثلا فرض کنید الکترونیک، قدرت یا حتی MBA) میشه پذیرش و "ویزا" رو گرفت؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی سال سوم قدرت دانشگاه تهران هستم و معدلم 15.9 تا این ترم(ششم) هستش، آیا امکان اپلای برای دوره فوق هست (رزومه قوی ای نداشتم تا حالا)؟ و اینکه میشه برای یک گرایش دیگه، مثلا الکترونیک یا معماری کامپیوتر (سخت افزار) اپلای کرد؟

Junior Member

بله میشه!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrmbmh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی سال سوم قدرت دانشگاه تهران هستم و معدلم 15.9 تا این ترم(ششم) هستش، آیا امکان اپلای برای دوره فوق هست (رزومه قوی ای نداشتم تا حالا)؟ و اینکه میشه برای یک گرایش دیگه، مثلا الکترونیک یا معماری کامپیوتر (سخت افزار) اپلای کرد؟

Junior Member

ممنون از جوابتون، با این شرایط امکانش هست که بشه از دانشگاه های کانادا یا آمریکا با رنک خوب پذیرش گرفت؟ (زیر 120 مثلا) و اینکه برای اینکه بخوام گرایش دیگه ای اپلای کنم،نیازی به کار تحقیقاتی یا پروژه ای تو اون زمینه هست؟
    الان دقیقا جایی هستم که باید تصمیم بگیرم برای فوق اپلای کنم یا کنکورو شروع کنم.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط Geek نمایش پست ها
    سلام
    من گرایش مورد نظرم قطعا حول پردازش تصویر، بینائی ماشین و تشخیص الگو هست. همینطور زمینه های مرتبط با این رو هم در نظر دارم ولی هدفم این گرایش هست. بیس کاریم هم برق هست.
    اما مسئله اینه که این گرایش جزء گرایشهای حساس هست. (اونطوریکه توی لیست دیدم)
    این مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    مثل باقی گرایشها (مثلا فرض کنید الکترونیک، قدرت یا حتی MBA) میشه پذیرش و "ویزا" رو گرفت؟

منم دقیقا به همین گرایش ها علاقه دارم ولی دقیقا اینا شاخه نیستن که بتونیم بریم . مثلا میری مهندسی پزشکی و با پردازش تصویر روی یه مبحث کار میکنی . پس حساس نیست .
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)