صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 63

موضوع: فرستادن اطلاعات از طریق ایمیل به سفارت آمریکا در قبرس قبل از مصاحبه

Senior Member

پیش فرض پاسخ : فرستادن اطلاعات از طریق ایمیل به سفارت آمریکا در قبرس قبل از مصاحبه

من 1 بار مدارک رو email کردم و زياد خوب راجع به research plan توضيح ندادم. الان کمي پشيمون شدم و ميخواستم بدونم به نظر شما اشکالي نداره که 1 بار ديگه مدارک رو email کنم و بخشهايي رو که ميخوام بهبود بدم؟!

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : فرستادن اطلاعات از طریق ایمیل به سفارت آمریکا در قبرس قبل از مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط lowestwhisper
    سلام
    یه سوال اینکه من مدارکم رو از طریق ایمیل فرستادم. می خواستم ببینم آیا میلی از طرف اونا میاد که confirm کنن که مدارکم دستشون رسیده یا نه؟
    پاسخ: نه -نمیاد
    اما من چون وقتم رو عوض کردم بهشون ایمیل دادم که نیاز هست دوباره بفرستم-اونا هم جواب دادند :نه نیازی نیست دوباره بفرستی

Junior Member

در مورد سوالای سفارت که باید میل بزنیم..یه سوال هست....
    . Information about the sources of funding -- from the U.S. sponsor and sources of funds abroad.
    خوب من چه میدونم از کجاست....همه از استادشون میپرسن؟؟ انقد مهمه؟؟...استاد من ریسرچ funded by Naval Force , Air Force
    هم داره ....حالا فکر کن مال منم از اینجا باشه مگه از دست من کاری بر میاد..فکر کنم اصلا این سوال جواب ندم بهتره هان؟؟؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط myboy
    . Information about the sources of funding -- from the U.S. sponsor and sources of funds abroad.
    خوب من چه میدونم از کجاست....همه از استادشون میپرسن؟؟ انقد مهمه؟؟...استاد من ریسرچ funded by Naval Force , Air Force
    هم داره ....حالا فکر کن مال منم از اینجا باشه مگه از دست من کاری بر میاد..فکر کنم اصلا این سوال جواب ندم بهتره هان؟؟؟
    You should ask your advisor to write supert letter for you and explain about funding issues. This letter could be very importnat in your cearance status if the advisor clearly states the type of project, its application, and source of fund.

Junior Member

well ...I had just an email from my prof....stating that he has 3 projects and he is not sure I would work on which....and the interesting matter is that one of them is funded by US Air Force and the other is funded by Naval Force.....God have mercy on me!!!!!!!!
    the third projects is clear.....now the question is whether I should say that my project I will work on has not been defined yet (and they will go and find out on what my prof is working) or just assuming the third proj for myself, provide the embassy with some inf about the clean project??!!!

I attached my financial aid letter and provided no more info.l

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    نقل قول نوشته اصلی توسط lowestwhisper
    سلام
    یه سوال اینکه من مدارکم رو از طریق ایمیل فرستادم. می خواستم ببینم آیا میلی از طرف اونا میاد که confirm کنن که مدارکم دستشون رسیده یا نه؟
    پاسخ: نه -نمیاد
    اما من چون وقتم رو عوض کردم بهشون ایمیل دادم که نیاز هست دوباره بفرستم-اونا هم جواب دادند :نه نیازی نیست دوباره بفرستی
    تجربه ها متفاوته !

برای من به فاصله چند ثانیه تاییدیه اومد و طرف نوشته بود که یک سری hard copy هم روز مصاحبه ات از این مدارک بیار.

Junior Member

well ...I had just an email from my prof....stating that he has 3 projects and he is not sure I would work on which....and the interesting matter is that one of them is funded by US Air Force and the other is funded by Naval Force.....God have mercy on me!!!!!!!!
    the third projects is clear.....now the question is whether I should say that my project I will work on has not been defined yet (and they will go and find out on what my prof is working) or just assuming the third proj for myself, provide the embassy with some inf about the clean project??!!!
    حتما بگو رو پروژه سوم میخوام کار کنم. اگرنه clear نمیشی !
    بعدش هم خیلی راحت بگو که منبع مالیت از دانشکده است. توضیح بیشتر نده ;D

Junior Member

سلام
    کسانی که Found از دانشگاه ندارند یعنیpersonal found هستند(مثل من)در اون email که قبل از مصاحبه باید به سفارت در قبرس بزنیم،در قسمت Information about the sources of funding& Letters of support from financial sponsors چی بهتره بنویسن؟ فقط بنویسم Personal found یا توضیح بدم که مثلا خودم کار کردم و جمع کردم و اپارتمان هم دارم که اجاره دادم و پدرم هم supportam می کنه یا اصلا این قسمت رو تو email اشاره نکنم؟
    لطفا اگه کسی تجربه یا اطلاعاتی داره راهنمایی کنه.

Senior Member

فکر نمی کنم اگه به هزینه شخصی خودتون بخواین برین لازم باشه بگین که این پول از کجا اومده. اطلاعات دقیق وقتی لازمه که یک موسسه یا دانشگاه شما رو ساپورت کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)